Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

1350 je redovna cena za as 1 - 5.
Imaju sad neku akciju za 1000 dinara do 1.10. osnovni plus sport paket gde je i arena.
 
1100 din. je sa Arena paketom.
 
Ja na njihovoj strani vidim cenovnik gde piše da je osnovni paket 1000 dinara a arena sport još 350. Ima sad akcija za 1100 do 1.10. osnovni plus sportski. Da li će posle toga da bude takva akcija, to se ne zna.
 
Razočarenje ovom aplikacijom. Prvo, nisam mogao da pokrenem aplikaciju na Android tv dok nisam pozvao podršku. Nakon toga, od samog starta i na telefonu i Android tv slika i ton konstantno seckaju i prave problem.
Nekada se dešavalo da i ton kasni za slikom.
Takođe, neke kanale i nisam mogao uopšte da otvorim.
Generalno utisak je da nisam dobio uslugu koju sam očekivao i koju je kompanija nudila, zaista neprofesionalno uradjena aplikacija.
Nakon dve nedelje sam ukinuo pretplatu. Očekivao sam da barem može slika i ton da budu normalni, a ne da doživim da slika i ton seckaju i da se nadjem u situaciji kao da kradem linkove sa neta, pa čak i ti linkovi su bolji nego arena cloud.
 
Uporedih malo Orion TV i arena cloud na samsung Smart TV ..Prva slika cloud ,druge dve Orion .U principu se na slikama ne vidi razlika ,koja se ogleda ipak u boljem FPS na orionu.To se vidi jedino kad ide lopta brze ,onda se na cloudu javlja onaj duh oko lopte ,dok je orionu ipak bolja situacija .Ali Orion na samsungu ima ocajan interfejs ,ako se to može tako i nazvati .Da BiH došao do kakvog takvog spiska kanala ,moram kroz par koraka da prodjem ,udjem u vodič i onda tek .Inače imam onu demo verziju koja se ne plaća ,i od juče na TV svi kanali otkljucani ,dok na mobilnom nisu (isti nalog ).Pretpostavljam da su pustili za vikend ..
IMG_20210925_210630.jpgIMG_20210925_210545.jpgIMG_20210925_210602.jpg
 
5 arena ,arena fight i ona esport.Jedino zbog toga BiH se i dalje odlučio za arena cloud pre oriona ...
 
5 arena ,arena fight i ona esport.Jedino zbog toga BiH se i dalje odlučio za arena cloud pre oriona ...
Koliko istovremenih konekcija ima Orion IPTV? I koliko uređaja se može registrovati i koliko često menjati? Znam da piše da se može aktivirati 3 uređaja ali kojih? 1 Smart TV + 2 Mobilna? Ili može kakogod sa čak do 3 Smart TV? Hvala.

P.S. Popravi tastaturu da ti ne ispravlja "bih" u "BiH". :ROFLMAO:
 
Koliko istovremenih konekcija ima Orion IPTV? I koliko uređaja se može registrovati i koliko često menjati? Znam da piše da se može aktivirati 3 uređaja ali kojih? 1 Smart TV + 2 Mobilna? Ili može kakogod sa čak do 3 Smart TV? Hvala.

P.S. Popravi tastaturu da ti ne ispravlja "bih" u "BiH". :ROFLMAO:
Ja koristim na samsung TV i na mobilnom .Na drugom TV nema uopšte da se skine Orion (lg stariji),na eon boxu ne mogu da se ulogujem iz nekog razloga ,ne prihvata mi podatke .Tako da će na to pitanje možda bolje odgovoriti neko ko duže koristi ovu aplikaciju i ko je imao prilike na više uredjaja da kači ..
 
Koliko istovremenih konekcija ima Orion IPTV? I koliko uređaja se može registrovati i koliko često menjati? Znam da piše da se može aktivirati 3 uređaja ali kojih? 1 Smart TV + 2 Mobilna? Ili može kakogod sa čak do 3 Smart TV? Hvala.

P.S. Popravi tastaturu da ti ne ispravlja "bih" u "BiH". :ROFLMAO:

Ja sam Orion aplikaciju instalirao na smart tv, mi box i tablet.

Pitao sam u Orion temi ali ću pitati i ovde za slučaj da neko ima odgovor a nije ulazio na tu temu. Preko koje aplikacije može da se gleda Arena na PC preko Chrome, kao što EON radi? Znam za Iris ali mi treba i mogućnost instaliranja na smart tv, i ukupno na 3 uređaja. Ili bar koji je najbolji način za castovanje slike sa android uređaja na računar, pošto npr Lets view aplikacija malo radi malo zakucava?
 
Moram da se ispravim samo ,kako ne bi došlo do zabune .Mislio sam da je na istom nalogu i mobilni i TV ,ali ne .Nije ni moguće demo verziju na više od jednog uredjaja,pa sam TV bio prijavio preko broja mobilnog ,a na mobilnom sam se verov ulogovao bez ičega .U poslednje vreme sam koristio više ovakvih sličnih aplikacija ,pa sam izgleda za trenutak pomešao cloud sa ovim ,po pitanju logovanja :)
 
Jedno pitanje. Imaju li korisnici MTS / Iris GO, besplatan pristup Arena Cloud-u?
 
Žali bože 1000din. Svaki kanal radi 15sec i onda zakuca. Veće đubre u zivotu nisam video, totalno neupotrebljivo đubre od aplikacije.
 
Zato na Orionu nema problema. Niti ima ghostinga niti mi ae zakucala i jednom. Arena Cloud je očaj pogotovo na Android televizorima. Na LG Web OS je malo bolje. Ne znam kako je na Samsungu. Ali je na Orion aplikaciji dakeko najbolje.
 
Na samsungu i na lg radi odlicno.Da vise vas ne pise te komentare sa seckanjem i slicno ,mislio bih da trolujete.Ocigledno je to do android verzija ,uredjaja ,sta vec ...Inace kad je orion u pitanju ,kad ubace i ostale arene ,preci cu tu.Za sada taj bolji fps(koji je na mom tv jedina razlika u odnosu na cloud )nije dovoljan i ne znaci mi puno bez ostatka arena :) ...
 
Na firestick 4k je neupotrebljiva. Nemoguce je gledati bilo koju arenu kada je neki zanimljiviji prenos, ni ostali kanali nisu nista bolji. Arene zakucaju posle 15sec i umru ostalo neprestano secka
 
Na samsungu i na lg radi odlicno.Da vise vas ne pise te komentare sa seckanjem i slicno ,mislio bih da trolujete.Ocigledno je to do android verzija ,uredjaja ,sta vec ...Inace kad je orion u pitanju ,kad ubace i ostale arene ,preci cu tu.Za sada taj bolji fps(koji je na mom tv jedina razlika u odnosu na cloud )nije dovoljan i ne znaci mi puno bez ostatka arena :) ...
Trenutka kad sam video one sličice na Arena Cloud sajtu za Smart TV app pomislio sam "To je to" mada ono šta smo dobili na Android TV je i da kukaš i da se smeješ. Međutim samo Samsung i LG imaju tu lepšu verziju Arena Cloud aplikacije jel tako? Ima li neko neku svežiju fotku ili snimak kako radi app za Samsung i LG?

I dalje ne kapiram zašto Android TV ima jedan izgled a Samsung + LG drugi. A Orion je jedini posle UC da je napravio nešto pošteno, app je na nivou EON TV, samo da nove Arene ubace... Od nedavno postoji i Iris Smart, za Android TV korisnike definitivno razmotrite Iris jer je A. Cloud užas..
 
Ali i na LG ima malo ghostinga naravno ne u tolikoj meri kao na Androidu. Radi definitivno dosta bolje ali opet je slabije nego na orionu. Barem ne to moj utisak.
 
Trenutka kad sam video one sličice na Arena Cloud sajtu za Smart TV app pomislio sam "To je to" mada ono šta smo dobili na Android TV je i da kukaš i da se smeješ. Međutim samo Samsung i LG imaju tu lepšu verziju Arena Cloud aplikacije jel tako? Ima li neko neku svežiju fotku ili snimak kako radi app za Samsung i LG?

I dalje ne kapiram zašto Android TV ima jedan izgled a Samsung + LG drugi. A Orion je jedini posle UC da je napravio nešto pošteno, app je na nivou EON TV, samo da nove Arene ubace... Od nedavno postoji i Iris Smart, za Android TV korisnike definitivno razmotrite Iris jer je A. Cloud užas..
Nisam siguran da je lepsa verzija na samsungu ,vec da dosta bolje radi.Kolko se secam ,izgledaju identicno .
Ima ghostinga kad ide brze lopta ,upravo zato sam pomenuo da Orion ima bolji fps ,jer na njemu nema.Inace Orion za smart tv,samsung konkretno ,nema interfejs kakav ima na androidu.Mnogo je siromasniji ,ali da radi dobro ,radi.
 
Nazad
Vrh Dno