Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Ako sam te dobro razumeo, da bi mi radio Lawnchair, moram prvo da instaliram FNG ?
 
Nakon 8mj bas mi se izgrebala zaštitna stock folija, koju ste vi uzimali? S kojim ste zadovoljni?
 
Nakon 8mj bas mi se izgrebala zaštitna stock folija, koju ste vi uzimali? S kojim ste zadovoljni?
Imas u uscu, platis par hiljada din, neces se pokajati...ja sam imao na starom teleofonu, 6 meseci do godinu dana moze trajati kada nalepis. Imas i Ada mol, mozds jos ponegde, ne znam odakle si
 
Upravo mi je stiglo obaveštenje da je update na 12.5.4 dostupan. Kupljen u A1 RJDMIXM
 
I meni je stiglo i azurirano u mtsu kupljen.
Screenshot_2021-09-17-20-05-57-975_com.android.updater.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-09-17-19-58-11-816_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-09-17-19-58-11-816_com.android.updater.jpg
    48.7 KB · Pregleda: 24
  • Screenshot_2021-09-17-20-05-57-975_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-09-17-20-05-57-975_com.android.updater.jpg
    64.5 KB · Pregleda: 21
MIUI launcher ne može da se poredi sa Lawnchair launcher-om, ali ni po čemu. Imam kupljenu NovuPrime, ali i dalje koristim Lawnchair.
Nevertheless, Xiaomi..no more!

Radoznalosti radi, šta ti konkretno smeta? Meni telefon od 12.5 radi osetno brže, tečnije, nemam ni jednu jedinu primedbu na fon osim kamere koja nije na nivou konkurencije. Nije baš totalno sranje, ali očigledno kaska.
 
Dobar je poslednji uplate. Konačno su sve posložili kako treba. Nisam imao nijedan problem sa proximity senzorom. Valjda je i to konačno rešeno.
 
Dobar je poslednji uplate. Konačno su sve posložili kako treba. Nisam imao nijedan problem sa proximity senzorom. Valjda je i to konačno rešeno.
Nije ali ce biti, bolje radi... ima i do maske i dalje, malo i toga nacin na koji razgovaras. Sa miui 13 ce biti reseno ja verujem
 
Jeste bolje je u 99% slucajeva ne ukljucuje ekran kad ne treba.
Bas dobar update, i primetio sam da se i manje greje pri punjenju a mozda je i malo bolja trajnost baterije od predhodne verzije.
Jako sam pozitivno iznenadjen ovim apdejtom i nadam se sa 13icom da ce se totalno resiti.
A da ima i do nacina drzanja telefona a verovatno i do maske neki procenat sad sam narucio novu sa Alija pa cemo da ispitamo i vidimo kakvo je stanje sa njom.
Mada je najvise do ovog apdejta i drzanja telefona.
 
Ja koristim fabričku masku od početka. Drugačije se pali rkran na poslednjem updateu nakon završrtka razgovora. Na prethodnom updateu se dešavalo da se uopšte ne upali tj. da mora da se upali ručno. Ajde videćemo. U svakom alučaju puno je bolje nego što je bilo.
 
Takodje i kod mene, rucno sam morao da palim ekran, sad ne.
Videcemo.
 
E kod mene nije nista bolje. Fabrička maska i dalje ga pali u toku razgovora skoro svaki put. Blago vama.

A da je nesto tečnije, tu nisam nista primetio. Tecno je sve radilo na svakoj verziji. Jedino proximity zeza konstantno
 
Ili će factory reset rešiti probleme. Ja sam flešnuo ROM od nule, radi kao sat!
 
Koju aplikaciju preporučujete za double tap to sleep na stock launcheru?
 
Nazad
Vrh Dno