Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Fingerprint nema odziv. Ima, ali neupotrebljivo. Izbrisao sam fp, kreirao novi, ista stvar.
Šta činiti da ovo govn* od telefona postane manje *ovno nego što već jeste?
 
Ja sam ugasio FP(radio je bez premca) jer mi pravio problem kad ga uzimam, a ne zelim da ga otkljucam.
Ukljucio prepoznavanje lica, radi kao singerica
 
Moze li mi neko reci o kameri ovog telefona za video?Imam tj imao sam dok nije pukao elran note 10+ odlicna kamera ali ekran 270e,a ovaj polovan ima oko 300e telefon.Primarno mi je kamera za video i da ima OIS. Pa me zanima kvalitet iz prve ruke jos ako je neko poredio sa note 10 ili note 10 + (samsung).
 
Što se tiče OIS-a na 10T Pro, ja iskreno nisam nešto preterano zadovoljan, naprotiv. Na primer, kada hodam uzbrdo i snimam, OIS kao i da ne postoji - jednostavno je previše truckanja i seckanja - nimalo to smooth ne izgleda. A pri tome se trudim da telefon bude što više stabilan. U par slučajeva mi je snimak ispao u potpunosti neupotrebljiv. E sad, da li je potrebno neko dodatno podešavanje koje ja nisam ispoštovao, ili sve to jednostavno radi automatski, stvarno ne znam. Baš sam i ja hteo o ovome da pokrenem temu još poodavno, pa bih voleo da još neko podeli svoje iskustvo.
 
Moja je fabricka karbonska crna, instalirao sam sinoc update pa cu ispratiti sta se desava.
 
Jel zna neko da li postoji igranicenje za igre na 90hz? Sve sto sam probao ne ide preko 90, a same igre imaju podrsku i za vise. Recimo Hill Climb Racing 2 radi na 90hz...
 
Da li ubrzavate animacije na 0,5x ?
Ja to radim cim kupim telefon... A na mi10t pro mi ne radi na svim. Samo na sistemskim..npr settings itd.
Aplikacije koje instaliram i dalje rade na 1x...
 
Za vas koji vise pratite trziste:
- Da li je ovo jedan od telefona kojem je najvise pala vrednost za godinu dana od svetske premijere?
Koliko vidim na KP mogu novi da se pazare za 350-400€.

*I ja i dalje imam problem sa proximity-em.
 
Joj koja je tek patnja poslusati glasovnu poruku npr na whtatsupp ... Uzzaaassss...
Znaci pomaknes telefon, ekran se gasi i prebacuje na manji zvucnik ..a nekada, kada to zelis, nece, nema sanse...patnja.
 
Da li je neko negdje nasao masku, a da je "izrezana" kao ona originalna?
 
Postoji li način, a mislim da je neko,negde na forumu, pisao ..bikarbona soda,ako se dobro sećam..? ..da se originalna maska malo dovede u stanje da lepše izgleda, jer je poprimila neku zagasitu boju od punjenja.
 
Nazad
Vrh Dno