Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Ne znam gde samo ovi zure, pa bi uzeli konzolu po enormnoj ceni... Jos crkne posle kao sto je u zelenom taboru situacija.. Sledece godine u ovo vreme da se uzme, pa nece mnogo da se propusti, a verovatno bas nista.. :D

Koliko vidim konzolu dobili samo ovi preko veze.. :D
 
Poslednja izmena:
Tap in [emoji482]
049741425ffc7297f3f4da42ab2e0389.jpg

Na koju foru je lik poručio i dobio brdo konzola, jedino ako mu je ćale CEO Sony-ja...
 
Poslednja izmena:
125952516_171114128007876_179317210450332586_n.jpg

Stigle dvije, sljedece sedmice treba jos tri da dodju. Doslo vrijeme da se zaradi nesto na FANbojevima :d. Ovdje idu glat izmedju 1200-1500eur i vise.
 
Zvao CL kaze sta kaze ko je dobio dobio ostali pri sledecem uvozu ako i tada bude za nas. Valjda sam sada 17 ispod crte. Elem reko ja ma ok javite kad bude informacija, kaze hvala sto normalno razgovarate mnogi su neprijatni. Mislim se sta imam od toga tebe da maltretitam kad ti je gazda ili ko je vec pustio preorder a nije se spremio. Verovatno im vecina J mamu... a sta imaju od toga samo sebi pritisak nabijaju
 
Zvao CL kaze sta kaze ko je dobio dobio ostali pri sledecem uvozu ako i tada bude za nas. Valjda sam sada 17 ispod crte. Elem reko ja ma ok javite kad bude informacija, kaze hvala sto normalno razgovarate mnogi su neprijatni. Mislim se sta imam od toga tebe da maltretitam kad ti je gazda ili ko je vec pustio preorder a nije se spremio. Verovatno im vecina J mamu... a sta imaju od toga samo sebi pritisak nabijaju

Dosad su morali da se naviknu, i ja sam im *ebao sve po spisku kad su me, kao i vas sada, za PS4 izradili. Tako da im ovo nije prvi "rodeo", a mogli su se popraviti za ovih 7 godina, nije to mali period.
 
Stigao dodatni kontroler kao I novi spajderman ultimate edition iz GC danas , ali konzole nema naravno . Jos sam igru uzeo za PS 5 , ne znam da li ce na PS 4 moci da se igra posto kakva je situacija kontroler ce skupljati prasinu jer je pitanje kad cu uspeti da nadjem da kupim PS 5 a novi kontroler ne moze da se koristi na PS 4 .

Iznajmi meni spajdija ako ne moze na PS4? Samo jos da se odlucim da raspakujem PS5..
 
Ne moze , probao sam hehehhe . Sta , radnici iz CL su nam se potresli eto ih narod zove I psuje je li ? E bas mi ih je zao , I njih a I gazde CL , dabogda sutra zatvorio firmu .
 
Tačno je CL dao sve konzole preko veze :D Preorder just for laughs, pogledajte im story na insta...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Opet se ponavljamo....srpske radnje, ili bolje receno srpski poslodavci, prosecni srpski poslodavci...Cist primer negativne selekcije u drustvu i to je to.
 
Hajde da CL ostavimo za trenutak po strani, koja je najbezbolnija varijanta da dodjemo do petice u narednih par meseci, da li naruciti u nekoj od radnji koje su ga imale na launchu, ili cimati ljude sa KP ?
 
Ovo drugo.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Hajde da CL ostavimo za trenutak po strani, koja je najbezbolnija varijanta da dodjemo do petice u narednih par meseci, da li naruciti u nekoj od radnji koje su ga imale na launchu, ili cimati ljude sa KP ?
Ja sam preko Consolemanije sa KP sad naručio, februar-mart lista čekanja... i to će biti pre nego kod ovih naših 100%. Trebao sam odavno ali hbg...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Htedoh sinoc kod njih da porucim, posto ih je Villy lepo nahvalio. Da li traze nesto novca unapred?
 
Meni nije ništa unapred tražio. Radio sam ja s njim dosta puta, krajnje ok lik...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Pazite se toga ako ne traze unapred
 
Meni samo nije jasno čemu žurba tolika sa ps5 kad realno 3 igre ima za istu (ako sam dobro ispratio).

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
I ja sam narucio kod njega, nista ne treba unapred. Lik je maksimalno korektan, bar je moje iskustvo sa njim takvo.
 
Ja se prijavih na listu čekanja u Game centru pa kad stigne, stigne. Lepo ste ih nahvalili, pa što da ne. A i u CL sam 'na listi', ali vidim da ipak tu nema vajde [emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kad se pojavi u Mediamarkt, odem i kupim i to je to. Uopšte mi nije frka da čekam, pa kad god da se pojavi, lagano samo.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Nisi dobro ispratio :) Ima četiri eksluzive plus više cross gen naslova koji za razliku od PS4 rade u 60 fps i BC igre koje rade u 60 fps (Days Gone i Ghost of Tsushima na primer)
@Proday

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Videćemo šta će Gigatron da napravi od preordera, kažu da kreću od ponedeljka... qdqbzb7d87061.jpgjczcgc7d87061.jpg
 
Prijatelju stiglo preko Gigatrona, ful verzija sa diskom...sad mi slao slike!!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Nisi dobro ispratio :) Ima četiri eksluzive plus više cross gen naslova koji za razliku od PS4 rade u 60 fps i BC igre koje rade u 60 fps (Days Gone i Ghost of Tsushima na primer)
@Proday

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
To što je radilo na ps4 pro ne računam...i tamo sasvim fino radi + su ljudi već prešli [emoji6]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
To što je radilo na ps4 pro ne računam...i tamo sasvim fino radi + su ljudi već prešli [emoji6]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
Neki su preskočili Pro i jedva čekaju da obrnu iste igre na 5ici [emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad mi javiše telefonom da su mi poslali PS iz Gigatrona za Čačak.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno