Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Al čovjek me nauči da obrišem keš i da neće da resetuje telefon.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Hoće li sad samo moći da se regularno apdejtuje?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Ne, već mu čovek dao dezinformaciju u tom slučaju! Kako god, bitno da sad ima android 10 [emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Instalirao sam zip fajl odakle sam i napisao, i sve mi je ostalo. Keš sam brisao iz rikaverija. Ne znam zašto je tebi obrisalo sve kada smo sve isto uradili
 
Nije pisalo. Samo sam ubacio fajl u root folder, skinuo EU rom i instalirao preko. Butovao se normalno i posle sam odradio brisanje keš memorije i to je to. Da se resetovalo sve, ne bih ni instalirao Android 10 jer smara podešavanje i bekovanje telefona
 
U pravu si. Sada mi je čudno zašto je njemu pisalo to a meni ne...
 
Ja sam se zalepio za 7 pro.. Verujem da je i dalje super kupovina.. Neki predlozi gde uzeti? Jel cena ok za 6/128gb model 600e? Razmišljam da nema potrebe davati više para za 8gb rama kad nije tolika razlika koliko sam gledao..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ako ima validnu garanciju(u sto sumnjam) nije puno 600€.

Послато са SM-T510 уз помоћ Тапатока
 
https://youtu.be/hC1Ef6aZ6l4
Kad ga Peca nahvali, dobije od Bencha Editor's choice,
a ne prodaje se zvanično kod naših derikoža...


Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Stvarno je munja. Juče u stanju rastrojstva reko aj da probam malo Note 10+, našao kombinaciju da dam Op7 pro i 400 EUR za nov 10+ sa 2 godine garancije i odem do jedne radnje da ga malo iščačkam prije nego se zakoljem. Pogasio sve animacije na 10+ i opet djeluje sporo u odnosu na Op. Ekran je stvarno super ali sve ostalo je na strani Op tako da mi ostade 400 EUR u džepu :-D

E da, fun fact: Note 10 nema autofokus na wide kameri. To niko nije primetio ni na jednom review-u. Sramno za telefon od 1000 EUR.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Baš dobra recenzija, ne pamtim da sam video Pecu ovako oduševljenog. :)
 
Hahah baš se oduševio.

Mala ispravka: nisu senzori širokougaoni i telefoto već objektivi. Par puta je ponovio to.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Rekoh ja odavno, najbolji telefon trenutno u prodaji. I to ne pričam napamet, već sam ga koristio. Jedina mana mu je što ga nema zvanično u prodaji, a samim tim nema validnu garanciju.
 
Poslednja izmena:
@marinko98 Mana mu je što je ogroman, sa garancijom nemaju svi problem. [emoji6]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa i nije vala ogroman, bolje leži u ruci od Note 10+ napr.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
. Ekran je stvarno super ali sve ostalo je na strani Op

Sve ostalo? Zvuk (kako na zvučniku tako i u slušalici) na strani Samsunga, o kamerama da ne pričamo, displej, IP, Džek za slušalice, bežično i kontra bežično punjenje...

Na strani OP je softver, performanse,baterija. Pa ko šta voli...

U tvom slučaju sa 400e doplate se slažem da nema logike preći na Note. Već na S10+... Da, u zavisnosti od korisnika.
 
Po meni je i dalje s10+ bolja kupovina od op7pro za prosečnog korisnika. I dalje op gađa čudan profil kupaca.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mislim kada se sve sabere kad notu malo spadne cena, a i trenutno sada daje najvise,najkomlpetnji uredjaj definitivno,one plus je dobar al negde nesta fali naspram nota.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Po meni je i dalje s10+ bolja kupovina od op7pro za prosečnog korisnika. I dalje op gađa čudan profil kupaca.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mislim da su ipak prosečnom korisniku važniji baterija i svakodnevni rad , kao i to kako će se telefon pokazati na duže staze (2-3god), a h svemu tome mislim da je OP bolji. Svakako težak izbor, bez jednog pravog izbora za sve. Stvarno se svodi na potrebe konkretnog korisnika. Mene prvog odbija Exynos od Samsunga, a kamera od OP.
 
Mislim kada se sve sabere kad notu malo spadne cena, a i trenutno sada daje najvise,najkomlpetnji uredjaj definitivno,one plus je dobar al negde nesta fali naspram nota.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
Telefon sa Exynos chipsetom ne moze biti najkompletniji nikako.
 
Sve ostalo? Zvuk (kako na zvučniku tako i u slušalici) na strani Samsunga, o kamerama da ne pričamo, displej, IP, Džek za slušalice, bežično i kontra bežično punjenje...

Na strani OP je softver, performanse,baterija. Pa ko šta voli...

U tvom slučaju sa 400e doplate se slažem da nema logike preći na Note. Već na S10+... Da, u zavisnosti od korisnika.
Zvučnici su skoro pa isti, upoređivao sam. Kamera je meni čak bolja na OP, naročito wide angle koji najviše i koristim. Note 10 nema headphone jack, tu si se zeznuo :) Jako bitna stvar: signal! Na Op je prijem mnogo bolji, i wifi i telefonija. Na svakom Samsungu sam imao problem sa prijemom kod mene u kući (Note 9, S10+...), na Op nikad. Hvata 4G bolje i wifi u ćoškovima đe na Samsungu nisam imao nikakav signal.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Pa da je bolji snap bolji je,al nije to sad ne znam sta drugar ima pun ovih zahtevnih igrica gura u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* i to bez nekog zageevanja sto je uobicajeno za exynos,sve u svemu nije to bas tako kako ljudi prave famu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
..Jako bitna stvar: signal! Na Op je prijem mnogo bolji, i wifi i telefonija. Na svakom Samsungu sam imao problem sa prijemom kod mene u kući (Note 9, S10+...), na Op nikad. Hvata 4G bolje...

Ovo je istina. Mnogo bolji prijem mobilnog signala je na OP

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Džabe im to kada nema zvaničnog kanala prodaje. Imaju jako čudnu politiku. KP ih je pun ali šta ako se nešto desi sa uređajem, ko će da uradi servis istog?
 
Nazad
Vrh Dno