Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Jel kupovao neko termostate sa WiFi kontrolom?
Ugradio sam toplotnu pumpu pa bih da kupim neki termostat kome se moze pristupiti telefonom preko WiFi.
Vidim na aliju da ima dosta modela, pa ako neko ima iskustva bio bih zahvalan da podeli.
A ako neko zna da li Cothermo 7 rf može da se upravlja preko broadlinka

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
@micos

Ne , jer npr. Xiaomi Mi A2 Lite kod nas imas za oko 150€
 
Ako ti naplate carinu i pdv i ovo će da te izadje 150 evra. Imaš mnogo boljih opcija za 20-30 evra više.
 
Da li je kupio neko ovu kameru za kola, valja li necemu :

Original Xiaomi 70mai Car DVR Smart DVR Cam Vision Dash Cam Wifi Car Camera Full HD1080HD Night dvr Camera Auto Recorder dvr car
https://s.click.aliexpress.com/e/cf1SXTQu

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Da li je kupio neko ovu kameru za kola, valja li necemu :

Original Xiaomi 70mai Car DVR Smart DVR Cam Vision Dash Cam Wifi Car Camera Full HD1080HD Night dvr Camera Auto Recorder dvr car
https://s.click.aliexpress.com/e/cf1SXTQu

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Kad sam gledao review-e pre neku godinu imala je loše noćne snimke. Nedavno izašao nešto skuplji Pro model sa ekrančićem, deluje mi da obećava (nisam video raw fajlove)
https://www.youtube.com/watch?v=q38pR02BYDU
 
Za to para mislim da je best buy pored B1W. Planiram i ja kupiti nesto slicno, pa sam malo detaljnije istrazio. 70mai ima bateriju, B1W capacitor (sto je bolje u uslovima gdje su visoke ili niske temperature), obe kamere imaju isti senzor tako da je i kvalitet videa dosta slican, mada mislim da B1W ima bolju softversku podrsku. Ne znam je li 70mai jos uvjek na kineskom.
Da se razumijemo, za to para ne mozes ocekivati neki vrhunski kvalitet, ali je zadovoljavajuci za vecinu.
Imas ovde bas dosta toga o kamerama ovog tipa.
 
Poslednja izmena:
Imam tu kameru, zadovoljan sam, ima engleski jezik i glasovne komande, radi ok


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od tebe linkove više ne treba otvarati. Sve što okacis ili je sumnjivo ili su referral linkovi.
 
Nije mi jasno da ljudi ne mogu da nadju u 2-3 prodavnice koje imaju milijardu proizvoda sve sto im treba vec im trebaju kojekakvi anonimusi, stvarno ne razumem.
 
Nema sve na aliju, ni priblizno. Na ebay vec ima ali cena nije uvek najpovoljnija. Amazon obicno ima sve i najpovoljniji je ali se mora koristiti forwarder ako neces da ti slanje izadje jako, jako puno plus ostali troskovi uvoza.

Ali je zapravo skup i velika vecina stranih proizvoda su od veoma dobro odradjenih kopija, zaostalih lagera koje strani distributer nikada nije preuzeo do sve losijih i losijih kopija. Tu su ti kineski proizvodjaci koji odstupaju od toga ali i njih drugi Kinezi kopiraju tako da vec imas original Xiaomi proizvod za jednu cenu i njegovu kopiju za drugu cenu. Aliexpress je buvljak gde se valjaju kopije od odlicnog do sumnjivog kvaliteta i kao takav apsolutno ne moze da zadovolji sve potrebe jednog kupca. Kvalitetnija roba je neretko jeftinija na ebay/amazonu, pogovo kada je na popustu a u Americi je stalno nesto na pravim popustima ne srbijansko kineskim digni pa spusti cenu i kao popust. Jedino ubija shipping pa se tesko isplati i zato svi mi kupujemo na Aliju zbog onog free shipping. Da Amazon ima taj free shipping Ali bi propao preko noci.
 
Narucio sam sa zapals-a pre dva meseca neki adapter i jos mi nije stigao.
 
Laznjak
Cene su nerealno niske
Obrati paznju i na ime - original je Timberland Shoes
a njihov naziv timberlandeshoes
 
Poslednja izmena:
Kako će neko imati iskustva sa sajtom starim dve nedelje? Otprilike će biti još toliko aktivan pre nego što ga ugase i skinu sve sa kartica ljudi koji očekuju da kupe timberland za 20 evra.
Isto pitanje se ponavlja gotovo svaki dan ovde na forumu, samo se menja domen ...
 
Poslednja izmena:
Ima li neko ideju kako uzeti sa amazona nesto bez enormnog shippinga? Ili ako neko ima neku ponudu za High Speed MicroSD 128gb karticu do 25$...??
 
Imaš kod nas 200 giga za 4.999.
 
Gearbest:Xiaomi Mi Box S with 4K HDR Android TV Streaming Media Player Google Assistant Remote Official International Version - BLACK EU PLUG https://gearbest.app.link/zNm8y6B72R
$55.99
Box na popustu do 13h.
 
ASOS popust 20% na svu robu, čak i onu koja je već na popustu uz kod GXY4618HTX16. Traje do 27.11. i može se koristiti za vie porudžbina do iznosa od 500 funti po nalogu.
 
Vrh Dno