Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Ova tema o popustima se pretvori u temu o kablovima. Sta radite bre tim kablovima kad ih menjate na po mesec dana? [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To se i ja pitam neprestano, narucuju ljudi desetine kablova... Aj da je za prodaju, ali nije. Ja imam punu kutiju kablova viska sto se skupilo tokom godina
 
Šta mislite, jel krš ovo?
Universal USB QC3.0 Fast Charger with 3 USB Ports 18W 5V/3A
2,99$

Čitao sam vaše komentare i pretpostavljam da jeste, al' ajde da pitam.
 
Jel ima neko iskustva sa ovim usb-om? ^

Cini mi se prilicno povoljno (doduse nisam pratio cene toga tako da ne znam).

Zapravo sad sam usao na Ali da proverim i vidim da za istu cenu moze da se uzme cak i malo lepsi nego taj gore :d
https://www.aliexpress.com/item/usb...&terminal_id=d10a23427b424e0cb2a0bdbe85cc3568

Doduse ne znam ni da li mi treba toliki kapacitet. Verovatno i 32 ili 64 bi mi radilo posao.

Moze neko poslati provereni link sa Alija ako je narucio pa da uzmem sebi jedan. (kapacitet nije vazan, bitno mi da je prodavac ok i da nisu fake)
 
Poslednja izmena:
Kolega i ja uzeli od 32gb kada je bila jesenas neka akcija, Boze ti mene sacuvaj kakav krs od USB-a. Moj crkao posle tri dana, mrtav. Njegov radi, ali bolje da ne radi kako radi.
 
>Netac U903 Flash Drive, 128GB, USB 3.0<

Ja sam letos kupio ovaj flash i za sada radi lepo (pu,pu, da ga ne ureknem).
 
Meni se netac dobro pokazao. Uzecu jos jedan pa ako bude problema, javim ovde
 
Šta mislite, jel krš ovo?
Universal USB QC3.0 Fast Charger with 3 USB Ports 18W 5V/3A
2,99$
Čitao sam vaše komentare i pretpostavljam da jeste, al' ajde da pitam.

Imam naizgled potpuno isti, i meni je nezamenljiv za put jer je kompatibilan i sa Samsung i Huawei brzim punjenjima. Video sam test, moj nisam otvarao da vidim da li je unutra isti kao testirani ali ako nista moj primerak se ne greje toliko kao ovaj na testu.
 
Poslednja izmena:
>Netac U903 Flash Drive, 128GB, USB 3.0<

Ja sam letos kupio ovaj flash i za sada radi lepo (pu,pu, da ga ne ureknem).


Ja kupio i 128GB i 64GB, 64GB primerak crkao koliko odma. Ovaj od 128 radi ali ga koristim samo za nebitne stvari.
 
Jel ima neki kršten hdmi hub, imam neki tv na placu sa 2 hdmi ulaza, a 3 uredjaja. Kupio neki 2 u 1 ali je izgleda spliter 1 u 2 :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Sve te fles memorije se stancaju na veliko i svako lepi svoj logo.
Apsolutno svaka serija se razlikuje , pa neko dobije dobar primerak , neko los

logo.jpg

Evo zadnji primer - 3 narudzbine od istog prilicno poznatog prodavca koji je prodao na hiljade komada i ima 99% pozitivnih ocena

Na pitanje kako za model koji prodaju pod istom oznakom postoji tako velika razlika u karakteristikama
daju neke *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ne odgovore

testovi32.JPG

64g.jpg


Najverovatnije je tako i sa NETAC
 
Koji site preporucujete za kupovinu flash USB i SD kartica?

Kako se pokazao JoyBoy? Brzina isporuke/originali? Ima dosta negativnih komentara.

Da li je neko narucivao sa Newegg?

Ili je najsigurnije naruciti sa Ebay?
 
Poslednja izmena:
Koji site preporucujete za kupovinu flash USB i SD kartica?

Kako se pokazao JoyBoy? Brzina isporuke/originali? Ima dosta negativnih komentara.

Da li je neko narucivao sa Newegg?

Ili je najsigurnije naruciti sa Ebay?
Ja sam narucivao sa aliexpressa sd kartice rade ok kapacitet 29 od 32 gb

Отправлено с моего SNE-LX1 через Tapatalk
 
Da li vec otvarati dispute za posiljku koja je trebalo da krene, ali je poslednji status "shipment canceled"? Poslao prodavcu 2 poruke, ne odgovara. Pre 7 dana je otkazano slanje, prodavac deluje relativno pouzdan, sam predmet ima 1200+ ocena.
 
Da li vec otvarati dispute za posiljku koja je trebalo da krene, ali je poslednji status "shipment canceled"? Poslao prodavcu 2 poruke, ne odgovara. Pre 7 dana je otkazano slanje, prodavac deluje relativno pouzdan, sam predmet ima 1200+ ocena.
Otvori dispute da vidis kako ce brzo da ti se javi da moli da otkazes dispute. Samo ubaci i ss poruka i statusa posiljke.

Отправлено с моего SNE-LX1 через Tapatalk
 
Ja sam u toj situaciji otvorio odmah dispute i nije ni bilo ono da cekam 5 dana da odgovori vec mi je odma refundovano.
 
Nazad
Vrh Dno