Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Šta je ovo, 11.11. a nigde jeftinih kablova i ponuda :D Stala tema skroz.
 
Baseus 1m 2m Micro USB Cable for Xiaomi Redmi Note 5 Pro 4 Reversible Micro USB Charger Data Cable for Samsung S7 Mobile Phone
https://s.click.aliexpress.com/e/bxjIdimM

Reversible Micro-USB, 2m, odlicno odradjen, 1.89$. Ovi kraci su jeftiniji. 2m model je ogranicen na 1.5A.
 
Ovi Kinezi misle da smo naivcine.
Velika snizenja nude,a cene sve vece.
 
Ali je prilično skup, ja u poslednje vreme uzimam ili na JoyBuy, ili na eBay, jako retko na Aliju. Muljaju i sa izborom i sa poštarinom, kad se traži izbaci jedno, a kad se bira nema najjeftinije opcije, jako je teško uloviti povoljnu ponudu. Malopre sam naručio Meizu EP52 za 32$ na Joybuy, na Aliju nisam uspeo da nađem za tu cenu. Kablove kupujem isključivo na Joybuy.
 
I joybuy često naplaćuje poštarinu.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Naplaćuju samo za neke sitnice, a kablove za 1$ možeš birati
 
Naplaćuju samo Srbiji!!!

https://m.joybuy.com/3291630.html

PS
Nije samo Srbija(jeste u Evropi)
Evo u komentaru se žali neki Marokanac.


Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nije samo Srbija već i ostale zemlje gde nestaju paketi bez praćenja. Tj to je doplata za tracking za pošiljke bez praćenja. I ostale zemlje imaju tu opciju ali za nas je obezna.
Mada to je za samo neke sitnije stvari, 90% stvari ima besplatnu isporuku i za Srbiju jer je već u startu sa trackingom.
 
Naplaćuju samo Srbiji!!!

https://m.joybuy.com/3291630.html

PS
Nije samo Srbija(jeste u Evropi)
Evo u komentaru se žali neki Marokanac.


Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
Ne kapiram, kliknem na ovaj kabl od 0.88 i na kraju check out izbaci da je 3.99

Order Details

Total(1 item)
US$3.99
Shipping and Delivery
US$1.29
Shipping save
US$0.00
Discount Amount
US$0.00
Coupons
US$0.00

Total:
US$5.28
 
Kablova često, da ne kažem gotovo uvek ima za sitne pare na Ugreen Store na Aliju. Moja iskustva sa njihovim proizvodima su odlična, pa sad uvek prvo tamo tražim ono što mi treba.
 
Što se tiče ugreena, moram reći da su poprilično oslabili sa kvalitetom, nije to Ugreen kao što je bio pre 2 godine. Kablovi se gule, pucaju, žabice se lome... Pošto svi sad hvale Baseus, uzeću 2-3 njihova kabla pa ću da vidim kako se ponašaju.
 
micro , tip C i iPhone kabl 3m - 1,6€



@ Dejan.

Pisali smo o takvim karticama vec mnogo puta.I na AE imas da biras za te pare.

Probao sam veci broj komada i apsolutno su nepredvidive !!!

Ako moguci gubitak fajlova ne predstavlja problem mogu super da posluze.

Razlikuju se od serije do serije.Isti prodavci pod istim imenom prodaju kartice
sasvim razlicitih karakteristika.
 
Što se tiče ugreena, moram reći da su poprilično oslabili sa kvalitetom, nije to Ugreen kao što je bio pre 2 godine. Kablovi se gule, pucaju, žabice se lome... Pošto svi sad hvale Baseus, uzeću 2-3 njihova kabla pa ću da vidim kako se ponašaju.
Zavisi sta im ko radi.

Meni ni jedan jedini micro usb kabal nije stradao a imam ih jos u upotrebi od prvog microusb telefona.

Kupujem odgovarajucu duzinu i ne vešam neprijetelje sa njima.

Ako zlostavljaš kabal, neće ni jedan biti odgovarajućeg kvaliteta.

Zaključak, sve je ok sa Ugreen proizvodima / kablovima. Do tebe je.
 
Pisali smo o takvim karticama vec mnogo puta.I na AE imas da biras za te pare.

Probao sam veci broj komada i apsolutno su nepredvidive !!!

Pa zbog toga sam i napisao kung fu, mada i nije neka akcija tek sad vidim da je slična cena i na aliju.
 
Poslednja izmena:
Šnj rasprodaja na aliju, za sat i po krece joybuy, videcemo jos tu sta ima.

Naravno da su pre bile bolje rasprodaje, secam se da sam pre 2-3 godine na danasnji dan otvorio Ali i nisam znao sta pre da trpam u korpu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ali 2015.PNG
Ovako je bilo 2015. Za 60$ sam kupio kupon od 120$, plus Ali popusti. Prošle godine nije bilo ni blizu ovoga, a teško da će biti i ove.
 
Ima i dobrih stvari npr ovaj kupon 5.1$ na kupovne preko 5.2$. Nikada pre nije bio ovako nizak prag da se iskoristi, bukvalno poklon.
70f8053fa6afc63630413309defa417c.jpg
 
To je bilo u okviru gameland, ona reklama 1 milion $ u kuponima.
 
Postao je bedan ovaj Ali.
Naleteo sam na dosta proizvoda koji su jos skuplji sada kada je AKCIJA.
 
Jel nasao neko nesto danas bas povoljno? Jel ima kablova type c, za iPhone itd..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja sam gledao Anker, al ono uopće nisu popusti, iste takve cjene su bile i prije par mjeseci, inače što se kvalitete tiče, odlični kablovi.
 
Jel kupovao neko termostate sa WiFi kontrolom?
Ugradio sam toplotnu pumpu pa bih da kupim neki termostat kome se moze pristupiti telefonom preko WiFi.
Vidim na aliju da ima dosta modela, pa ako neko ima iskustva bio bih zahvalan da podeli.
 
Nazad
Vrh Dno