Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Zalomilo ti se. Meni se nikad nije desilo, isto kao i hiljadama drugih. Mnogi imaju taj problem, isto kao i ti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Al ovo je stvarno bezveze. Znači otvori sve što može da otvori

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Meni se to nijednom nije desilo, da ne iskrivite mnogo telefon dok pričate pa se nešto sensor pogubi?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ni kod mene nikakvih problema ,možda je feler neki ,zameni ga.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Samo je do polozaja drzanja telefona, kada se priblizi licu kako treba onda nema nikakvih problema, kada se mlati donjim delom telefona tokom razovora ukljuci se ekran i onda se poukljucuje svasta...
 
Takodje nikakvih slicnih problema nemam sa MI A1... Ja kako sam ga kupio nista nisam dirao! Nisam ni Gcam ubacio jer sam zadovoljan kvalitetom slika...
 
Ubaci je ipak, odusevices se slikama. [emoji3]
Takodje nikakvih slicnih problema nemam sa MI A1... Ja kako sam ga kupio nista nisam dirao! Nisam ni Gcam ubacio jer sam zadovoljan kvalitetom slika...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ako je na maju, obavezno podatke da sačuva inače ode sve u prah [emoji16]
 
Implementirali su da ne može neko da ukrade podatke ako se otkljuca bootloader kao i na svim uredjajima što ima. Generalno misleći na Pixel, mada mislim da je i kod ostalih tako.

Kada se otključa bootloader, formatira se telefon, podatke ne može niko da dobije.
 
Implementirali su da ne može neko da ukrade podatke ako se otkljuca bootloader kao i na svim uredjajima što ima. Generalno misleći na Pixel, mada mislim da je i kod ostalih tako.

Kada se otključa bootloader, formatira se telefon, podatke ne može niko da dobije.
Stim što je ista stvar i sa zaključavanjem.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Meni iskreno nema poente ako otkljucas, što bi zakljucavao, ali opet 100 ljudi 100 ćudi.
 
Vidim po netu da ce Xiaomi da updatuje aplikacije za kameru i korisnicima starijih telefona. Sta mislite da li ce i nama poboljsati aplikaciju mozda nekim narednim azuriranjem?
RN 5 ima sjajnu stabilizaciju prilikom snimka, a sve uslove ima i mi a1 da ima to, samo se razlikuje aplikacija valjda...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Implementirali su da ne može neko da ukrade podatke ako se otkljuca bootloader kao i na svim uredjajima što ima. Generalno misleći na Pixel, mada mislim da je i kod ostalih tako.

Kada se otključa bootloader, formatira se telefon, podatke ne može niko da dobije.

ma nisam to mislio, pitao sam kakav tačno ima problem sa fonom :)
 
Ni kod mene nikakvih problema ,možda je feler neki ,zameni ga.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ma kakvi. Pisao sam već da se meni ne dešava, ali žena kad ga koristi ispritiska sve i svašta. Rešenje za vas koji niste ovako glavati je klik na power dugme po pozivu/javljanju na poziv i problema nema. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ili koristiti program koji sam podelio nekima, pre dva meseca [emoji6]
 
Ja baš sad probao slušalice i isto se čuje kao i pre majskog . Ostalo sve ok kao i prvog dana .
Ne znam da li ima veze,meni je uključen onaj mi sound enhancer -Mi in ear-pro .
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Gde se to uključuje?


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sound - headphones & audio

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mogu li tri linka do tih kamera?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li si podešavao noise parametre za SerJo ili je sve default?
 
Default je za Mi A1 kad se instalira, nista nije dirano. Inace nisu ovo moje fotke, od Rusa su jednog, ali isti rezultat dobijam. Ista podesavanja.
 
Ovaj sound enhancer lepo pegla ovaj zvuk. Uz dobar preset, zvuk je veoma jak.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Zato što nisi ubacio slušalice.
 
Imam problem kada povezem telefon sa lap topom, folderi sa muzikom su prikazani kao file sa 0 bajta memorije i ne mogu nikako da otvorim. Ukljucen usb debugging i MTP file transfer. Kako da resim ovaj problem?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel zna neko kako da sklonik ono vip3g pa puta 4 u notifikacijamaScreenshot_20180602-234056.jpeg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno