Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

У америци се више не исплати као пре. Долар је ојачао.
Ако већ хоћеш негде да узмеш, иди у Мађарску и врати порез. Или узми код нас.
 
Mislio sam da je povoljnije u USA, posto imam priliku tamo da uzmem, ali izgleda da si me sasjekao u korjenu sa odgovorom, da ne lutam dalje. [emoji12]

Nije striktno da moram kupiti iP, nisam nesto pratio cijene pa sam mislio da je tamo bas povoljan pa da se isplati. Nisam u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Ma idi begaj, mislio sam da je jefrinije. Nista hvala, trazim alternativu u novom Nexusu. Zivjeli.
 
Ne vredi ni blizu novac za koji se prodaje. Sacekaj novi Nexus ako ti nije hitno.
 
У америци се више не исплати као пре. Долар је ојачао.
Ако већ хоћеш негде да узмеш, иди у Мађарску и врати порез. Или узми код нас.

Evo sad sam bas gledao za Madjarsku. iP 6 16GB kosta oko 570e, ako je tacno da je povracaj poreza 27%, telefon na kraju izadje oko 430e, sto je dosta povoljnije nego kod nas. Nego mi nesto sumnjivo za ovoliki povracaj poreza?
 
27 posto je kod njih PDV. Ali racunaj da dobiješ 20 posto od cene.
 
Onda izadje oko 450e sto je opet dosta jeftinije nego kod nas.
 
Evo sad sam bas gledao za Madjarsku. iP 6 16GB kosta oko 570e, ako je tacno da je povracaj poreza 27%, telefon na kraju izadje oko 430e, sto je dosta povoljnije nego kod nas. Nego mi nesto sumnjivo za ovoliki povracaj poreza?
Gde si nasao za te pare u Madjarskoj? Bas gledam cene kod njih i mnogo je visa cena.
 
Poslednja izmena:
Ne znam tacno koja je radnja. Al kucaj na google.hu ime telefona pa ce ti izbaciti neki njihov sajt gde imas kao kod nas (http://www.eponuda.com) sortiranje od najeftinije radnje do najskuplje.
 
Koje folije koristite?

Do sad sam koristio Body Guardz,iCarez,Zagg,kineze...

Najbolje su se pokazale te iCarez,laka instalacija,nisu se odlepile za godinu dana,al je problem što treba da mi neko pošalje iz amerike.

Imate li neki predlog,cena nije bitna,bitno da su dostupne,da mogu online da ih naručim ili ovde kupim :)

Mislim da je najbolja kombinacija i najlepša za sad,apple silicon case (plavi / zeleni) i neka dobra folija.

Imao sam kožnu,al gumena mi je mnogo bolja i lepša.Imao sam beli iphone.

Do sad nisam nikad ponavljao kombinaciju,al ovaj put verovatno hoću.Promeniću samo boju,pošto mi je plava dosadila :)
 
Poslednja izmena:
Postoji li nacin da se uradi nesto ako je zakljucan icloud?
Ima li tome rijesenja ili ce biti u skorijoj buducnosti?
 
Ako imas racun, nosi u Apple Store i zavrsices posao odmah (mozda moze i online, ali svakako moras priloziti dokaz o kupovini/vlasnistvu). Ako nemas, onda si bacio pare i mozes da ga odlozis u vitrinu ili opet nekom uvalis kao sto su tebi.
 
Jel instalirao neko ios 9 gm? Može li se i kako instalirati bez dev naloga?
 
Može, shift + klik na update i nadjes ipsw fajl na hardu...
 
Da li je istina da ti je tako nešto i dalje bitno,pored whatsappa,ismsa,vibera...? :)

Malo sam se pošalio,a odgovor je naravno da ne postoji i nikad nije postojao. (jb i bitesms ne računam).
 
Postoji i delivery i read report u iMessage.
 
Pa cekaj, ima i taj delivery report, samo je trebalo staviti usklicnik (!) ili tako nesto na pocetku poruke.
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Instalirah juče ios 9 gm. Za sada sve fino radi, fluidno. Font za mala slova na tastaturi mi se ne svidja a i kao da nisu nekako centrirana slova... Nešto mi sa tipografijom ne leži.

Smanjene back opcije (npr kad iz jedne aplikacije odem u drugu) su znatno manje i meni ovo ne leži, možda je stvar navike.

Baterija mi deluje dobro.

Glavne bagove koji su mene mučili od 8.4.1 nisam stigao da testiram: gubljenje pozicije u audio knjigama i nedostatak notifikacija o odbijenim pozivima na dnd.

Edit: kucajući ovaj post, čini mi se da se brže kuca.
 
Samo da ne sklone opciju za tastaturu da mogu da zadrzim velika slova. Ta opcija je po meni cist promasaj, koj ce mi k mala slova na tastaturi..
 
Nazad
Vrh Dno