Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
100% tacno imam mogucnost da fatam wi fi od komsije, njegov net je kablovski mjenja se ip jednom godisnje 😀 mozda nije godisnje ali boga pitaj koliko mu treba da se promjeni isao sam kod njega restartovao modem, ali ne mjenja ip... tako je to na kablovskom netu.
a mozemo I jednostavno da se dogovorimo da ne raspravljamo o koriscenju mininga preko mobilnih operatera , posto nista necemo novo saznati I sva testiranja su nesigurna.
Jedina novost za mene u prethodnih xx stranica je da su sajberu trazili verifikaciju pre nego sto je dostigao 10 evra
 
Ljudi jako spamujete temu. Znaci za manje od 1 dan puknete 5 stranica...i sve neke nebuloze. Jedino goldi i pmfrulez nesto korisno probavaju i daju korisne savete.
Ono sto mene interesuje sa kupljenim demom....da li ti koristis taj nalog samo za referale i i tu zaradu od demo-a? Ti na demo-u prakticno zaradis 1.5 eura za 10 dana. Ako je tako to je smesno kao sto sam vec rekao. J toliko zaradim sa 1 nalogom dnevno. Ako ti pored toga mozes jos i da ukljucis jednu grafu pa da ti ona daje jos dodatnih 1.5 dnevno na taj postojeci 1.64 od demo-a...e onda je to ok, ali koliko sam shvatio ne moze tako?

*EDIT* Ako sam dobro shvatio...posle tih 10 dana kada istekne demo, tebi nalog ostane verifikovan i mozes bez problema da nastavis rudarenje sa grafickom do daljnjeg????


imam dva kupljena demo naloga oba se proveravaju i povlaci se lova sa dve razlicite ip adrese telekom...na tim adresama ujedno i pokrecem po 4 minera sa svake....
racunica nije sjajna kada pogledas da ulozis 14.95e sa strane a da tek za 10 dana vadis 16.7e....
medjutim stvari izgledaju mnogo bolje zato sto sa tih naloga sveke veceri mozes da povuces tih 1.67e ne moras da cekas 10 dana pa tek onda da povuces 16.7e
izgleda smesno jer je zarada 1.75e za deset dana ...ali nije tako...
ako sa jednog demo naloga pozoves drugi dobijas od referala 1.495e (na njih vec moras da cekas da se demo otplati ali tu su tako da spadaju u zaradu)
znaci zarada je ustvari 3.245e
ako uspe kupovina 8 demo naloga na dve ip za 120e
dobicu 133.6e
plus 7 referala mojih 10.465e
sto je 144e
zarada na 120 ulozenih za deset dana 24e sto je 20 posto
najbolja bi opcija bila ako uspem da pokrenem i minere na tim nalozima i resim problem sa pravljenjem novih naloga
 
Poslednja izmena:
u bre al se raspisaste zaboravih sta sam hteo da kazem 😛,
ja od sad furam po 2 naloga na 1 ip, ako odrade lepo do limita onda cu da pravim jos 2, jer kao sto rekoh 2 naloga radise ok 15h a kad napravih 3/4 puf ban, nisam menjao ip, jedino da je neko zakacio moj, ko ce ga znati


nego koliko cesto proveravate dal ste banovani, ulazite na nalog samo kad povlacite novac ili i pre toga
 
pmfrulez, koliko izgubiš u konerziji BTC-EUR (po njihovom kursu)-DOGE-BTC? Ne verujem da na kraju zaista dobiješ baš toliko više BTC-a kao po tvojoj računici.
 
@pmfrulez nije valjda da ces rizikovati 120€ za 8 naloga?
Zarada je ok od demoa ces dobit tacno 16.416 za 10 dana minus 14.95 to je 1.466 x 8 demoa to je 11,728€ to je cista zarada od 8 demoa na 8 naloga plus referali okvirno gledano 24€ bi zaradio od 8 demoa na 8 naloga za 10 dana

Ovo nije neka zarada koliki je rizik jedina ali stvarna prednost bi bila, kad se otpalti tih 8 demoa onda ostaje 8 verifikovani naloga i nema vise cimanja dok bude radilo samo kupit evrice 😉
Opet napominjem rizik je 120€ lupit za 8 demoa sta znas sutra moze sve da pukne i ode 120€ mada moze i da se zaradi 144€ tj. cisto 24€ plus ostaju verifikovani nalozi.
Javi ako se odlucis na taj experiment kako si prosao 😉
 
pmfrulez, koliko izgubiš u konerziji BTC-EUR (po njihovom kursu)-DOGE-BTC? Ne verujem da na kraju zaista dobiješ baš toliko više BTC-a kao po tvojoj računici.

po kursu kada sam kupovao naloge sa uracunatim fee od menjacnice izaslo je da sam platio 15.01e sto je 0.06e razlike provereno 100 posto...nemoj da te zbunjuje kad kupujes demo sto pise kurs 307 gleda se euro kurs ne usd 🙂
i poklapa e sa kursom na btc-e
 
@pmfrulez nije valjda da ces rizikovati 120€ za 8 naloga?
Zarada je ok od demoa ces dobit tacno 16.416 za 10 dana minus 14.95 to je 1.466 x 8 demoa to je 11,728€ to je cista zarada od 8 demoa na 8 naloga plus referali okvirno gledano 24€ bi zaradio od 8 demoa na 8 naloga za 10 dana

Ovo nije neka zarada koliki je rizik jedina ali stvarna prednost bi bila, kad se otpalti tih 8 demoa onda ostaje 8 verifikovani naloga i nema vise cimanja dok bude radilo samo kupit evrice 😉
Opet napominjem rizik je 120€ lupit za 8 demoa sta znas sutra moze sve da pukne i ode 120€ mada moze i da se zaradi 144€ tj. cisto 24€ plus ostaju verifikovani nalozi.
Javi ako se odlucis na taj experiment kako si prosao 😉


pa 24 sam i napisao haha ...ma nek ide zivot...od februara sam krenuo ulozio u opremu 2100e izvadio 200 ...bunarcina...ionako nemam nista pa cu da se kockam malo 🙂za 20 posto
 
po kursu kada sam kupovao naloge sa uracunatim fee od menjacnice izaslo je da sam platio 15.01e sto je 0.06e razlike provereno 100 posto...nemoj da te zbunjuje kad kupujes demo sto pise kurs 307 gleda se euro kurs ne usd 🙂
i poklapa e sa kursom na btc-e

E vidis kad sam ja kupio demo meni su trazili da uplatim 0.0477 Btc to je tada iznosilo 13.77€ (gledao sam kurs €/btc sa btc-e berze) tako da ja nisam platio demo 14.95€ nego 13.77€ da sam u tom momentu uzeo 8 demo-a ustedio bi gotov 10€ tako da i to treba gledat ko se odluci na kupovinu demo.
E da zaboravio sam zarada od demo referala se moze podici tek nakon 14 dana. To znaci da se pokupi sva zarada cjeli 24€ mora se sacekat 14 dana tj vjerovatno tek 15-ti dan pokupi se cjelokupna zarada.
Evo sad i ja razmisljam da kupim 8 demoa i za 15 dana ostaje 24€ 😀 😀
 
Poslednja izmena:
na toj statickoj adresi maksimalno mozes da pokrenes 4 minera u isto vreme...kad ti nalozi dodju do limita od 10e ugasis pre toga minere sacekas da se hashrate na sajtu ohladi tj da padne na nulu...za to vreme napravis 4 nova naloga i pokrenes...miran si oko 12 dana ...medjutim postoji jos jedan problem ....maksimalno mozes napraviti 10 naloga sa jedne ip adrese...a u isto vreme kao sto znas mozes raditi sa 4 naloga /minera sa iste....sta posle 10-tog naloga ? to je problem

Zato koristi TOR i nema problema.
 
Sad opet malo ja sa pitanjem kako nam obračunavaju isplatu 😛
Mozda je ista cjena kerova ali nije ista cjena btc-a 😉
Prati se kurs sa BTC-e berze €/BTC, unesi koliko trenutno sada dobivas u dogama za 1€ razmjeni toliko doga za btc, pa taj iznos btc-a unesi na btc-e berzi i vidices da se poklapa.


08:35 =>1evro=5029doge=>65-66sat..... 1BTC=306evra
17:35 =>1evro=5069doge=>64-65sat..... 1BTC=309evra
20:30 =>1evro=5037doge=>64-65sat..... 1BTC=303evra
22:35 =>1evro=5037doge=>64-65sat..... 1BTC=306evra
23:20 =>1evro=4897doge=>64-65sat......1BTC=306evra

Mogu da razumem da nam manje plaćaju kad skače BTC (ili doge u odnosu na BTC) ali kad su parametri isti a isplata manja šta je onda u pitanju :trust:
Pošto već računate da dopunim listu za danas 😀
11:00 za 1 evro davali su 5113 doge (64-65sat) a cena 1btc=306evra
13:05 za 1 evro davali su 5076 doge (64-65sat) a cena 1btc=306evra
...isti parametri različita isplata...Generalno, po meni sve je ok dok god ovo radi ali me kopka zašto nekad daju manje a nekad više kerova...
 
Poslednja izmena:
Hajmo malo konstruktivno sad u vezi demo naloga posto oko njih ima dosta nedoumica. Izlistacu neka pitanja koja mi padaju na pamet, a vi dopisite odgovore ili dodajte pitanja.

Da li se kupovinom demo naloga trajno verifikuje nalog, bez daljih ograničenja po pitanju podizanja novca?

Da li je po isteku demo naloga obavezno uzeti starter ili jači paket? (kolega ledio pominjao)

Da li se kupovinom demo naloga može odbanovati nalog i/ili banovane IP adrese?

Da li je demo nalog imun na logovanje/kopanje sa banovane IP adrese za vreme i nakon isteka perioda od 10 dana?

Da li se sa iste IP adrese može aktivirati više od jednog demo naloga?
 
Ja ne mogu da verujem o cemu vi pricate ljudi????kakav bre kurs,koga bole za kursnu razliku u miningu????prestanite da spamujete temu.posebno ne razumem likove koji uporno sa jedne ip prave vise naloga i dalje!?!?!u cemu je problem napraviti 4 naloga sa jedne ip i pustiti da kopa pa se nakaciti na drugu masinu sa drugim ip preko tv i tamo napraviti jos 4 i pustiti da kopa???posle tu udaljenu takodje pases preko tv!
ZABORAVITE 3G NET osim za placene naloge,jedan ip 4 PLACENA demo naloga (ne vise) i kupite zaradu strogo sa te masine,direkt ili preko tv,NIKAKO SA NEKE DRUGE MASINE/ip-a.
Jos jednom...demo nalog je ustvari zakupljena snaga od 5mhs koja za 10 dana da oko 17e i omogucava vam da nakacite na njega jednu kartu od 300khs i dobijete SVAKI dan jos oko 1,4e.
 
Evo jedno pitanje - napravio sam na jednom rigu sa dve graficke 5 naloga, 4 kopaju, jedan skuplja pare od referala. Ova 4 sto su kopala, dostigla su limit, i napravljena su druga 4, referal je ostao isti. Na tom referalu sam danas kupio demo, sto znaci, ako se ne varam, da JA tu ne kopam 🙂 vec demo nalog.
E sad, da li ja na ova druga 4 naloga mogu da kupim demoe + kopanje sa grafickih, plus ovaj prvi referal sa demo nalogom BEZ graficke? U teoriji kopam sa 5 naloga, a u praksi samo sa 4 sa iste IP adrese.
 
Hajmo malo konstruktivno sad u vezi demo naloga posto oko njih ima dosta nedoumica. Izlistacu neka pitanja koja mi padaju na pamet, a vi dopisite odgovore ili dodajte pitanja.

Da li se kupovinom demo naloga trajno verifikuje nalog, bez daljih ograničenja po pitanju podizanja novca?

Da li je po isteku demo naloga obavezno uzeti starter ili jači paket? (kolega ledio pominjao)

Da li se kupovinom demo naloga može odbanovati nalog i/ili banovane IP adrese?

Da li je demo nalog imun na logovanje/kopanje sa banovane IP adrese za vreme i nakon isteka perioda od 10 dana?

Da li se sa iste IP adrese može aktivirati više od jednog demo naloga?

da
ne
ne
ne
ne znam
 
Vidim da je vecina poludela. Prva stvar verifikovan nalog u zadnje vreme kopam sa jaguarom + njegova integrusa 84000 kopaju oko 0.45e na verifikovanom nalogu 15 dana preko 25e. Ako ima neko predlog kako da ubrzam grafu nece da oc gpu/mem nikako bio bih zahvalan. U principu miran dok sbb ne promeni ip adresu znaci nije sigurno na duze staze. Druga stvar jedno zapazenje u vezi bana juce na telenoru saju i meni. I kod mene i kod njega je ban bio u priblizno slicno vreme nakon 5 promenjenih ip adresa za vreme mininga. Mozda je slucajnost a mozda je to razlog bana...
Sto se tice teme treba je zakljucati na member status i ovima koji nemaju member status a tu su od prvog dana dodeliti pristup ne mora se brisati i niko ne moze drugi da cita...apelujem jos jednom na moderatora da reaguje
Ovo sto pita jordan me zanima od prvog dana dajte donaciju nekome ko ima mogucnost promene ip adrese za razliku od mene predlazem na osnovu ovih eseja ADSL korisnika da testira VERIFIKACIJU dva nevezana naloga sa istog IP-a neka nesic napravi spisak pa na ravne casti da se uplati ako ocete ako ne ***
 
Poslednja izmena:
Ja postavim pitanje i odgovaraju ljudi koji nisu ni kupili demo nego se ubacili u temu pre nedelju dana. Hvala puno vladanu sto je odgovorio na ova bitna pitanja, posto su drugi to ignorisali i pisali nesto peto.
Znaci kada uzmes demo, za 10 dana zaradis prakticno 1.6e, ali ono sto je NAJBITNIJE je da posle 10 dana nema limita za podizanje novca. Znaci nakon 10 dana nastavis da rudaris sa grafickom na tom nalogu i nema zime i pravljenja novih naloga.
Takodje nisam shvatio, i molim da mi odgovore Goldi ili Vladan ili pmfrulez, da li na tih 5MHs demo-a moze da se nakaci jos i graficka na isti nalog i da se dobija jos 1.5e dodatnih dnevno???

Hvala 🙂
 
Ja postavim pitanje i odgovaraju ljudi koji nisu ni kupili demo nego se ubacili u temu pre nedelju dana. Hvala puno vladanu sto je odgovorio na ova bitna pitanja, posto su drugi to ignorisali i pisali nesto peto.
Znaci kada uzmes demo, za 10 dana zaradis prakticno 1.6e, ali ono sto je NAJBITNIJE je da posle 10 dana nema limita za podizanje novca. Znaci nakon 10 dana nastavis da rudaris sa grafickom na tom nalogu i nema zime i pravljenja novih naloga.
Takodje nisam shvatio, i molim da mi odgovore Goldi ili Vladan ili pmfrulez, da li na tih 5MHs demo-a moze da se nakaci jos i graficka na isti nalog i da se dobija jos 1.5e dodatnih dnevno???

Hvala 🙂

Cini mi se da je ledio napisao da moze da se nakaci jedna grafa na demo (300 khs).
 
Ja postavim pitanje i odgovaraju ljudi koji nisu ni kupili demo nego se ubacili u temu pre nedelju dana. Hvala puno vladanu sto je odgovorio na ova bitna pitanja, posto su drugi to ignorisali i pisali nesto peto.
Znaci kada uzmes demo, za 10 dana zaradis prakticno 1.6e, ali ono sto je NAJBITNIJE je da posle 10 dana nema limita za podizanje novca. Znaci nakon 10 dana nastavis da rudaris sa grafickom na tom nalogu i nema zime i pravljenja novih naloga.
Takodje nisam shvatio, i molim da mi odgovore Goldi ili Vladan ili pmfrulez, da li na tih 5MHs demo-a moze da se nakaci jos i graficka na isti nalog i da se dobija jos 1.5e dodatnih dnevno???

Hvala 🙂

Moze jedan nalog jedan ip sigurno da se nakaci + graficka da minira , to koristim od pocetka novembra .
Za vise naloga na istom ip-ju nisam probao ,nemam ni potrebu .
 
3.6e od demoa sa jednom 270x verifikovan nalog + 4 referala to je neki maximum otprilike koji sam dobio prvog dana kad sam verifikovao nalog
 
Poslednja izmena:
Da li je potvrdjeno da ako si na jednom nalogu prebacio 9€ treba ugasiti isti i veceras pokupiti ovih 0.9€ sto je napravio do sad ili pustiti da kopa i veceras na preseku ce dozvoliti da prebacis do 10€ a ostalo ce biti blokirano?
 
Hvala puno na odgovoru...sada sam uzeo demo, tacnije odradio withdraw BTC i sada cekam da im stigne na sajt pa cu onda polako da prebacim graficku na taj nalog i da vidim kako to funkcionise. Samo se plasim da ne mogu slucajno da iskoriste nekako tu adresu sa koje sam slao pa da mi drpe sve btc sto imam 🙂
Koliko treba da se prebace BTC sa cryptsy npr?

*EDIT* Gotovo, kupio sam pa cemo videti 🙂
 
Poslednja izmena:
Ne gasis ti nikakav nalog, ako ti greota da prebaci 10e, ti lepo ugasi miner i cekaj do veceras ili pusti da kopa do veceras pa podizes 9.9 a ovo preko ih castis sem ako neces da kupujes demo, promeni ip i pravi nova 4 naloga a stare ostavis tako, nemas potrebe da ih gasis ako je to uopste i moguce.
Da li je potvrdjeno da ako si na jednom nalogu prebacio 9€ treba ugasiti isti i veceras pokupiti ovih 0.9€ sto je napravio do sad ili pustiti da kopa i veceras na preseku ce dozvoliti da prebacis do 10€ a ostalo ce biti blokirano?
 
Hvala puno na odgovoru...sada sam uzeo demo, tacnije odradio withdraw BTC i sada cekam da im stigne na sajt pa cu onda polako da prebacim graficku na taj nalog i da vidim kako to funkcionise. Samo se plasim da ne mogu slucajno da iskoriste nekako tu adresu sa koje sam slao pa da mi drpe sve btc sto imam 🙂
Koliko treba da se prebace BTC sa cryptsy npr?
ja placam sa btera I nisam imao problem(obavezno dodaj na cenu I njihov fee za transakciju , posto deb1lc1ne to skidaju od transakcije , a ne od preostalih para kod njih-ovo vazi za bter , cryptsy nisam probao)
 
znaci sto neko rece pre nekoliko strana, demo nalog i jedna grafa i to je
 
e novi momenti se pojavljuju, nece preko tora da pravi naloge. izbacuje: "Whoops! Incorrect Captcha. Please try again." i samo to. nek proveri neko pa nek javi, da li je moguce da je tor banovan?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno