Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo sve MTS banovane adrese, sortirane, ima još lufta, ajde kad neko dobije IP da ubaci da je koristi

212.200.65.104
212.200.65.105
212.200.65.106
212.200.65.107
212.200.65.109
212.200.65.110
212.200.65.110
212.200.65.111
212.200.65.113
212.200.65.114
212.200.65.115
212.200.65.116
212.200.65.117
212.200.65.118
212.200.65.122
212.200.65.123
212.200.65.124
212.200.65.125
212.200.65.126
212.200.65.127
212.200.65.241
212.200.65.243
212.200.65.244
 
Poslednja izmena:
Sad vidim da postoji problem, pokušao sam 5 puta i dobio već banovane adrese, zato što u zavisnosti od broja konektovanih korisnika, dobijaju se niske adrese, tj do 120 i nešto, a do 240 ima lufta, al kako dobiti takvu adresu
 
evo demanta od frenkija upisuj nesicu a saj i ja smo ugasili :S: upisi nesicu 109.245.1.48 to mi je zadnja sansa
 
Poslednja izmena:
Kod mene nije. 109.245.xxx.xxx je kod mene, tako da imam 65000+ adresa, moguce da to ima veze sa baznom stanicom na koju se kaci modem. Ako je tako vi Beogradjani ste ugasili a za mene nema zime. :d
Jel ti se menja treca grupa brojeva?
 
Goldi brzo procackaj nesto novo 😉 od ovoga nema vise felaeta 😉
 
Konkretno ja imam, jednu karticu 109.245.xxx.xxx i radi svaki put kad se modem rekonektuje sa razicitim adresama bez banovanja jer je opseg sirok a na telefonu mi vuce opseg 109.245.1.xxx i evo ve drugi put za par dana sam popio ban.
Dakle, neko je poj.... sve adrese iz opsega 109.245.1.xxx dok se nije naucio sta i kako treba da radi :smash: i upravo zato ova tema kao sto smo i juce napomenuli treba da ide u :wc:

Kod mene nije. 109.245.xxx.xxx je kod mene, tako da imam 65000+ adresa, moguce da to ima veze sa baznom stanicom na koju se kaci modem. Ako je tako vi Beogradjani ste ugasili a za mene nema zime. :d
 
Ne mora da znaci da je neko pohebao sve. Mnogo nas ima i dovoljno je svako po 3-4 adrese da iskoristi ili modem da se par put nakaci i jedna kad se banuje idu sve u bunar. Realno, jako je lako istrositi sve adrese cak i da je 65000 adresa u opticaju a najveci je problem sto ce se adrese uporno ponavljati i ponaljati i ponavljati... Sad krece agonija. IP adresa je vrednija od graficke 😛
 
Ne mora da znaci da je neko pohebao sve. Mnogo nas ima i dovoljno je svako po 3-4 adrese da iskoristi ili modem da se par put nakaci i jedna kad se banuje idu sve u bunar. Realno, jako je lako istrositi sve adrese cak i da je 65000 adresa u opticaju a najveci je problem sto ce se adrese uporno ponavljati i ponaljati i ponavljati... Sad krece agonija. IP adresa je vrednija od graficke 😛

Drzi se ti drk-a !
 
Drzim se. Jasem konja i kupujem drk svaki dan. Sjajno je islo do veceras.
 
samo belezite, nego koliko cesto proveravate nalog/e da li su banovani?
 
Kako prolazite sa ovim mobilnim karticama sto se tice potrosnje..namestim jedan racunar sinoc u VIPu ..dok sam otvorio naloge otislo 40 mb ali je problem sto evo preko noci ode jos 100 mb znaci sad moram da dokupim..svez windows ..iskljucen update skroz..nema pozadinskih programa al opet odlazi dosta..ako moram svaki dan dopunu za net ne isplati se
 
Dok kopa ili kad nesto podesavam uzivo na rigu potrosnja je smesna, a kad istom rigu pristupim preko teamviewera srce megabajte, pogotovo ako pokusam i da pristupam kojn sajtu preko TV.
 
ljudi proverite u spisku na search da li postoji adresa, vidim da su neke unete vise puta..
ako je adresa uneta znaci da je neko vec probao, ne morate ponovo da je unosite

Za one koji se slabije snalaze na kompu (da ne pretražuju stranicu "peške") komanda CTRL+F otvara mali prozorčić gore desno gde ukucate pojam (u ovom slučaju IP) i odmah će vam obeležiti da li postoji na toj stranici...😉
2014-11-30_085741.png
 
Poslednja izmena:
Znaci..
Po jednoj IP adresi moze se reguje dva naloga na jednom kompu sa jednom 280x grafom, i to ce fercerati bez bana? Ako sam dobro povatao postove.. spuste se klokovi i grafika hladna iako 2 naloga melju preko nje..

S obzirom da vecina banovanih ljudi ima 4 i vise naloga na jednom kompu, mene interesuje ima li ljudi koji drze samo po 2 naloga na jednom kompu i da ih ne diraju (banuju) zbog toga?
 
Znaci..
Po jednoj IP adresi moze se reguje dva naloga na jednom kompu sa jednom 280x grafom, i to ce fercerati bez bana? Ako sam dobro povatao postove.. spuste se klokovi i grafika hladna iako 2 naloga melju preko nje..

S obzirom da vecina banovanih ljudi ima 4 i vise naloga na jednom kompu, mene interesuje ima li ljudi koji drze samo po 2 naloga na jednom kompu i da ih ne diraju (banuju) zbog toga?

Mozes da registrujes 2, a moze i 4 na jednom kompu sa jednom R9 280X kartom, svedno ti je registrovao 2 ili 4 naloga ako naletis na banovan ip dobijes ban bez obzira na naloge, ako imas samo jednu R9 280X onda pusti je na 4 naloga jer je veca zarada, nego da je pustis na 2 naloga.
 
Ne kapiras poentu pitanja..
Podjimo od toga da ja imam ip adrese koje nisu banovane, i da hocu da radim posao bez razmisljanja o banovanju..

Korisnik se banuje zato sto zloupotrebljava sistem.. tj cepa vise naloga sa iste ip adrese i samim tim krsi pravila igre. Slican sistem je na steam acc, samo je u povratnom smeru, gde kad si logovan na svoj acc na jednom kompu, ne mozes biti logovan sa drugog kompa (druge ip adrese) u isto vreme..

Slicno je i ovde.. ali ne kapiram njihovu logiku.. ako si ti koristio tu ip adresu i varao sistem, i iskljucis adsl modem i dobijes drugu ip adresu, i ja posle nekog vremena pokupim tu tvoju staru ip adresu (dva dana kasnije) automatski sam banovan?

Ili kod njih ne postoje dinamicke ip adrese, ili nas ne mirisu (srbe) pa nam redom pakuju adrese na blacklist
 
Ne kapiras poentu pitanja..
Podjimo od toga da ja imam ip adrese koje nisu banovane, i da hocu da radim posao bez razmisljanja o banovanju..

Korisnik se banuje zato sto zloupotrebljava sistem.. tj cepa vise naloga sa iste ip adrese i samim tim krsi pravila igre. Slican sistem je na steam acc, samo je u povratnom smeru, gde kad si logovan na svoj acc na jednom kompu, ne mozes biti logovan sa drugog kompa (druge ip adrese) u isto vreme..

Slicno je i ovde.. ali ne kapiram njihovu logiku.. ako si ti koristio tu ip adresu i varao sistem, i iskljucis adsl modem i dobijes drugu ip adresu, i ja posle nekog vremena pokupim tu tvoju staru ip adresu (dva dana kasnije) automatski sam banovan?

Ili kod njih ne postoje dinamicke ip adrese, ili nas ne mirisu (srbe) pa nam redom pakuju adrese na blacklist
Ok tvoje ip adrese nisu banovane i zbog svoji postupaka ti neces biti banovan kreirao 2 ili 4 naloga sa jedne ip- ali ako pokupis banovan ip onda si ga poppus.. da izvines znaci ti ne krsis pravila igre, ali neko drugi je krsio i ti ispastas, iako nista nisi kriv .
Ne mozes ovo raditi a da ne razmisljas o banovanju, jer kad tad ces pokupit neki banovan ip i suocices se sa problemom.
 
Ne kapiras poentu pitanja..
Podjimo od toga da ja imam ip adrese koje nisu banovane, i da hocu da radim posao bez razmisljanja o banovanju..

Korisnik se banuje zato sto zloupotrebljava sistem.. tj cepa vise naloga sa iste ip adrese i samim tim krsi pravila igre. Slican sistem je na steam acc, samo je u povratnom smeru, gde kad si logovan na svoj acc na jednom kompu, ne mozes biti logovan sa drugog kompa (druge ip adrese) u isto vreme..

Slicno je i ovde.. ali ne kapiram njihovu logiku.. ako si ti koristio tu ip adresu i varao sistem, i iskljucis adsl modem i dobijes drugu ip adresu, i ja posle nekog vremena pokupim tu tvoju staru ip adresu (dva dana kasnije) automatski sam banovan?

Ili kod njih ne postoje dinamicke ip adrese, ili nas ne mirisu (srbe) pa nam redom pakuju adrese na blacklist
Upravo to i pravi problem ljudima sa više naloga...može da se desi da kopaš na jednoj IP 3-4 dana normalno i neko zakači tvoju IP i napravi svoje naloge, počne kopati i obojica popijete ban (a ti ostaneš sa pitanjem gde si pogrešio)....
 
Poslednja izmena:
Hoces reci da je dozvoljeno imati 4 naloga na jednom kompu u isto vreme?

Ako imam staticku ip, onda mogu ne ometano da radim?

Pa zasto onda iko bude banovan?

Dozvoljeno sigurno 4 naloga na jednom kompu u isto vrjeme.
Ako imas staticku ip moze ne ometano da radis, samo kad dodjes do 10€ po nalogu ili moras otvoriti nove naloge ili verifikovat postojece, ali do tada si miran.
Znaci ako imas staticku ip kreni odma sa pravljenjem naloga pusti kartu, a za ostalo kasnije rjesavaj.

Budu banovani ljudi zato sto su glupi (malo ruzan izraz al eto istina je) nece da se pridrzavaju pravila kreiraju vise od 4 naloga cesto mjenjaju ip pa pokupe vec banovanu ip, pa onda banuju i svoje ip, pa te njihove ip pokupim ja pa banuje i moje, pa onda pokupis ti moju i tako se to siri isto virus bez mogucnosti da se zaustavi svaki dan je sve vise i vise banovani ip adresa.
 
Hoces reci da je dozvoljeno imati 4 naloga na jednom kompu u isto vreme?

Ako imam staticku ip, onda mogu ne ometano da radim?

Pa zasto onda iko bude banovan?

na toj statickoj adresi maksimalno mozes da pokrenes 4 minera u isto vreme...kad ti nalozi dodju do limita od 10e ugasis pre toga minere sacekas da se hashrate na sajtu ohladi tj da padne na nulu...za to vreme napravis 4 nova naloga i pokrenes...miran si oko 12 dana ...medjutim postoji jos jedan problem ....maksimalno mozes napraviti 10 naloga sa jedne ip adrese...a u isto vreme kao sto znas mozes raditi sa 4 naloga /minera sa iste....sta posle 10-tog naloga ? to je problem
 
A mogao bi i da iscitas malo temu!

Zaista je postalo nemoguce, i ja se pridruzujem predlogu da se tema obrise.

Znaci +1
 
Ljudi šta ste skočili, brisanje pa brisanje...većina rudara sa ovog foruma je već uveliko u "ovom poslu" tako da brisanje teme neće dovesti do poboljšanja situacije nego će se spamovati druge teme...

edit:
jedino što je trenutno najbitnije je da se svi koji uzimaju nove IP iste ubacuju kod nešića da bi ostali znali da su zauzete da ne bi banovali i sebe i one koji ih već koriste...
 
Poslednja izmena:
Ja i dalje ne uspevam da napravim saphire 270 na 2 naloga. Da je i iko uspeo? Vidim da 270x tera neko i na 3 naloga. Moze li ko da postuje svoja podesavanja za 270 pa i 270x
 
A mogao bi i da iscitas malo temu!

Zaista je postalo nemoguce, i ja se pridruzujem predlogu da se tema obrise.

Znaci +1

ajmo ovako da neponavljamo iste stvari u nedogled ...svi koji imaju problem neka mi se obrate na pm pokusacu u sto kracem roku da pomognem ...mada je 90 posto stvari na naslovnoj


neznam samo za opciju demo-a tj stavljanje na orocenje 14.95 e na 10 dana za 16.7e 🙂 to je 8 x 0.0494 =0.3952 btc to je oko 120e po danasnjem kursu

a dobijes za deset dana 0.439 btc sto je oko 133e


+ ako 7 naloga nakacis na jedan primarni pa za 14 dana dobijes jos 7*1.495 e =10.465e od referala pa i nije lose bre 🙂 oko 25 e zarada za 10 dana


a da ti za uzvrat dozvole da kopas u nedogled 🙂
 
Poslednja izmena:
Probajte ovo ko ima dinamicku ip adresu da u modemu konfigurisete da ip adresa sa koje se kopa postane staticka, na taj nacin se nece mjenjat ip i ne postoji mogucnost da se zakaci vec banovan ip.
Postoji samo jedna mogucnost da neko pokupi tu istu ip adresu to znaci da mu operater dodjeli vasu ip adresu i da taj pocne da otvara naloge i pusta minere sa iste ip adrese, to bas treba biti peh.
Na ovaj nacin ne postoji mogucnost da sami napravite gresku.
Znaci napravite naloge pustite minere vidite ok sve radi, promjenite status ip iz dinamic u static i vi ste odradili ono sto treba sad da li ce operater dodjeliti jos nekom tu vasu ip to je stvar srece mislim da ne bi smio operater da dodjeljuje vec zauzetu ip nekom drugom, ali posto se krse pravila u svemu pa i u tome operater vjerovatno nema dovoljan broj ip adresa da svakom korisniku dodjeli razlicit ip vjerovatno vasa ip adresa ide jos nekome.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno