Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Nije to to, ovo radi po principu kazes nesto i onda sacekas da izrenderuje drugaciji glas.
 
Da li se nekom desilo da kada se javi telefon automatski prebaci na spikerfon? Mnogo mi ide na zivce.
Nisam nista ja aktivirao.

---
desire + oxygen 2
 
Jeste meni... ako se moze nazvati automatski: Mahinalno dok slajdam da otkljucam pod palcem
mi je dugme za spikerfon pa sam prebacim.
Mozda se tebi dogodi isto?
 
Da li se nekom desilo da kada se javi telefon automatski prebaci na spikerfon? Mnogo mi ide na zivce.
Nisam nista ja aktivirao.

---
desire + oxygen 2
da li ti se to desi kada zoves nekoga iz SMS GO Pro aplikacije (kliknes na phone iz message)
 
Bilo da ja zovem iz gosms, stock dialera, acontacts, ili da mene zovu pa se javim.
Našao sam da su ljudi imali probleme sa desire i evo, kada im prespoje usb kontakti, ali ništa nema na njima i non stop je nošen u futroli.
Večeras ću da instaliram novi oxygen, pa ću da probam.

---
desire + oxygen 2
 
Jel moze nekako cackanjem po sistemskim fajlovima da se za stalno ubije 3g konekcija? Sam mi preko noci prebaci na 3g i urnise bateriju.

Sent using Tt.
 
nema potrebe stavi samo u settings da je 2G only (ne kako ti sada stoji da automatski prebacuje 2G-3G)
 
Stiklirano mi je use only 2g networks, al sam od sebe odstiklira.

Sent using Tt.
 
Stiklirano mi je use only 2g networks, al sam od sebe odstiklira.

Sent using Tt.

ako koristis gingerbread i power control widget tu ima opcija da kad ukljucis data konekciju da on automatski predje na 3g mrezu ako je dostupna i trebalo bi da kad iskljucis data konekciju da on automatski i vrati 2G only (kod mene to vracanje na 2G ne radi, mozda je i kod tebe to slucaj)... Pogledaj u podesavnjima power control widgeta
 
Bilo da ja zovem iz gosms, stock dialera, acontacts, ili da mene zovu pa se javim.
Našao sam da su ljudi imali probleme sa desire i evo, kada im prespoje usb kontakti, ali ništa nema na njima i non stop je nošen u futroli.
Večeras ću da instaliram novi oxygen, pa ću da probam.

---
desire + oxygen 2

Mei se to desava, i to je pocelo od juce, nisam nista podesavao, osim sto sam update gosms. Ne znam da li je do gosms, moracu da reinstall da probam.
Dezire Z je u pitanju.
 
Da ne spamujem mnogo temu, nemam ja mnogo veze sa Androidom pa ako mozes da pojasnis ovde ili na pp.
Ukucas ima programa.apk na googlu nadjes apk. to ti je instalacioni fajl... prebacis ga na mobilni i pokrenes i instaliras.
Bez potrebe za marketom.
 
Ja imam baš taj OBD II, radi kao sat.
Meni je sasvim dovoljno da mogu da pročitam error kodove, ako se dese, a ne da me servisi vozaju na foru đunta/federgeznica/cinculator.
Treba proveriti šta ECU određenog auta uopšte daje ovako.
Po meni, svako ko živi na točkovima kao ja, treba ovo da ima.

TT
 
ako koristis gingerbread i power control widget tu ima opcija da kad ukljucis data konekciju da on automatski predje na 3g mrezu ako je dostupna i trebalo bi da kad iskljucis data konekciju da on automatski i vrati 2G only (kod mene to vracanje na 2G ne radi, mozda je i kod tebe to slucaj)... Pogledaj u podesavnjima power control widgeta
glupo pitanje, ali... gdje se nalaze ta podesavanja? :p
 
Zasto se desava da, kad recimo imam dva propustena poziva gore u notification baru i odradim 'clear', posle u 'call history' vidim samo jedan od ta dva?
 
I kod mene se uključuje spikerfon samoinicijativno..... Takođe, počeo je da brljavi sa ring tonovima..Takođe sam apdejtovao sve i svašta.... I nešto se zeznulo....:mad:
 
Poslednja izmena:
+1 za spikerfon. Sve mi vuce na go sms.
 
Proveri to za neželjeno uključivanje spikerfona da li ti neki GPS program radi u pozadini ili neka druga Hands free aplikacija. Softver detektuje npr. da GPS radi u pozadini i automatski prebacuje na spikerfon, jer su valjda predvideli da je tel. okačen na držač u vozilu dok je GPS aktivan. To je bar kod jednog mog prijatelja bio slučaj. Isključio sam mu GPS i vratilio se u normalu.
 
Poslednja izmena:
+1 za frikkin spikerfon :mad:
oxy+desire+go sms izgleda problem
 
+1 za spikerfon od juce...
dhd leedroid
 
Nazad
Vrh Dno