Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Treba mi program koji bi mi omogućio da manipulišem kontaktima u telefonu tj da ih premeštam ili kopiram između sim-google-telefon. App copy contacts omogućava baš to. Kopiranje i premeštanje kontakata u telefonu (lite verzija jedan kontakt dnevno).
Jel zna neko nešto što bi u free verziji omogućilo malo više slobode u smislu broja kontakata.
 
Opa. Dobro je da nisam jedini, tj da se telefon nije zeznuo. Sinoć sam stavio poslednji oxy i sada se prebacivanje na spikerfon dešava jednom u 5 slučajeva kada zovem. Takođe i ja koristim gosms.

---
desire + oxygen 2
 
Sad sam vratio gosms 3.65 pa cu videti posto se i meni to desava

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
I kod mene se to dešava, isto imam GoSMS. Sad ću i ja vratiti stariju verziju.
 
Jel' ovdje neko preporucio (dosta ranije) app koja automatski prebacuje sa 3g konekcije na odabrani wifi mrezu kada je ista u dometu ?

Ne mogu da trazim i listam temu preko ttalk-a...
 
pa ne treba ti nikakav program. android cim nadje poznatu mrezu on se na nju nakaci...

sent from G1
 
Mislim da Uroš želi aplikaciju koja će uključiti WiFi samo kada je u blizini te njegove određene mreže, a da dotle bude sa isključenim WiFi i uključenim 3G. Probaj JuiceDefender Ultimate, mislim da ima tu opciju. Nije free.
 
@trenje
Da, to trazim...Posto non stop ulazim i izlazim iz prostorija u kojima imam wifi, komplikovano mi je paliti i gasiti jedno i drugo...

Mada kad bolje razmislim, mozda da ostavim sve popaljeno?

Samo ne znam koliko ce Androidu trebati da ukapira da treba da se prebaci sa jedne konekcije na drugu...

Zato sam mislio da je bolja neka app....
 
Isto imaš mega moćnu aplikaciju Tasker. Ona će ti to uraditi, između ostalog. Takođe nije free.
 
Pa kako da vratijm na gosms 3.65 i meni se pali speaker? Ne bi ga ni koristio da u stock app imam inbox, draft, sent view....
 
Instaliraj update na 3.66.
 
Hm, kod mene je sa 3.66 bilo OK, a sa 3.65 nije.
 
Do juce sam imao 3.65 i bilo je ok. Sinoc sam update-ovao na 3.66 i jutros brljavi. Malo pre sam vratio staru verziju i za sad je ok
 
ja sam vratio na 3.64 evo apk ako nekome treba
 
Ja sam 2 puta uradio danas update na 3.66 (pošto sam se prethodno vratio na 3.65 - prvo mi je pisalo u Marketu "Update Manual", pa kad sam to uradio, opet se odmah pojavio "Update", pa sam i to instalirao i nestao je problem.
 
Proveri to za neželjeno uključivanje spikerfona da li ti neki GPS program radi u pozadini ili neka druga Hands free aplikacija. Softver detektuje npr. da GPS radi u pozadini i automatski prebacuje na spikerfon, jer su valjda predvideli da je tel. okačen na držač u vozilu dok je GPS aktivan. To je bar kod jednog mog prijatelja bio slučaj. Isključio sam mu GPS i vratilio se u normalu.

Nije druže..... Ovo je do aplikacije GO..... update sam uradio Launchera a posle i Go sms... Jedan od ta dva programa brljavi.. Danas se pojavio novi update pa se nadam da su to otklonili... Javljam...
 
meni ne
 
Da li nekom uzasno sporo radi market (juce sam nabacio novi cyanogen nightly i novi market)?
 
Meni se ta nightly varijanta nesto ne dopada.

Za sad sam na provjerenom RC 7.0.1 i radi market kao nikad :) Jedio mi fale paid apps...

Sto se tice propustenih poziva, sve mi uredno prikazuje.
 
@ einstien

Meni kastastrofalno radi na WF-u.
 
Da se i ja javim i potvrdim. Problem je definitivno u aplikaciji. Meni je recimo problem ostao i posle de/reinstalacije. Na kraju ni neznam kako,sada prosto radi radi normalno. Znaci ukljucuje zvucnik a ne speakerphone.
 
Sa je ok

posle današnjeg update go launchera i go sms, sve radi kako treba i ne uključuje se spikerfon
 
Ja sam danas apdejtovao gosms i prvi poziv posle apdejta je uključio spikerfon,posle više nije.
 
Kako uspeju tako nesto da urade jbt :)
 
Nazad
Vrh Dno