Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Na kraju sam morao da kreiram nov nalog i napravim familiju (srpski nalog). Nakon toga sam preko VPN-a (Nigerija) kupio YT Premium pretplatu. Mobi MC kartica je prosla i sacuvana je za buduca placanja.
 
Pokusao sam da kreiram novi nalog iz Nigerije a i takodje Argentine (sa VPN) ali YT trazi lokalni telefon da autorizuje nalog. Da li se to desava nekom drugom.
 
Sta god radim sa VPN (kreiranje naloga u bilo kojoj od "jeftine" zemlja) kada pokusam da se pretplatim dobijam da YT ne mogze da odredi iz koje zemlje se prijavljujem i ne pruza mogucnost izbora pretplate.
 
Zna li neko kako se može upasti sa našim nalogom na youtube argentinske pretplate? Već imam Google One preplatu u rsd. Probao sam na VPN da odem na Argentinu, bez uspeha

1710689079886.png
 
Ne može da upadnes u Argentinsku familiju kad imas vezanu pretplatu na tvom nalogu na SRB. ja mislim….meni tako nije dalo da ubacim drugarici na Nigeriju isto ima pretplatu na srb. Probao sam i sa VPN i bez VPN i sa moba i sa telefona nikako….
 
Moraš da promeniš zemlju naloga i to može jednom godišnje.
 
Ne može da upadnes u Argentinsku familiju kad imas vezanu pretplatu na tvom nalogu na SRB. ja mislim….meni tako nije dalo da ubacim drugarici na Nigeriju isto ima pretplatu na srb. Probao sam i sa VPN i bez VPN i sa moba i sa telefona nikako….
Ne znam kako ja ali ja sam bez problema na nigeriju dodao clanove na srb regionu
 
Изгледа да су повећали месечну претплату на Украјину, са 79 на 99 грива, док је фемили пакет остао исти на 149
 
Ne znam kako ja ali ja sam bez problema na nigeriju dodao clanove na srb regionu
Jel možda imaju aktivnu pretplatu aktivnu na Srbiju, prn da plaćaju google drive?
Mislim možeš da dodaš ljude koji nemaju već aktivnu pretplatu za neki google servis.
 
Pa zato si i mogo da ih dodaš, oni koji plaćaju cloud na srb ne može nikako da se dodaju…u familiju u drugoj zemlji….a ako nemaju nikakvu aktivnu pretplatu i payment metod onda možeš da ih dodaš bez problema
 
Pa zato si i mogo da ih dodaš, oni koji plaćaju cloud na srb ne može nikako da se dodaju…u familiju u drugoj zemlji….a ako nemaju nikakvu aktivnu pretplatu i payment metod onda možeš da ih dodaš bez problema
Ja sam mislio da ne moze uopste i da se zato ljudi bune, jer logicno je da ako vec imaju neku pretplatu da im setuje taj region
 
Nisam našao odgovarajuću temu pa ću pokušati ovde, a ako je već objašnjeno u napred se izvinjavam. Imam svoj primarni Gmail nalog gde mi stoji prava adresa u SRB. Preko Turske koristim YT premium Family sa svim popunjenim slotovima svoje porodice i još par prijatelja, sve radi. E sad bih uzeo i Google 1 pa me interesuje, da li i to mogu nekako preko TR (ili eventualno Nigerije) i kako. Hvala u napred.
 
Evo mog sličnog iskustva, nadam se da će pomoći: Takođe imam primarni Google nalog na Srbiju na kojem imam dva platna profila, jedan sa srpskom adresom i drugi sa indijskom adresom na kojem mi je već više od 2 godine YT Family Premium. Taj glavni nalog mi je organizator porodice u kojoj su članovi sa srpskim Google nalozima i svi oni imaju YT Premium. Do skoro sam preko srpskog platnog profila plaćao i Google One od 200 GB i to je sve paralelno funkcionisalo bez ikakvih problema. Onda sam odlučio da probam da napravim novi Google nalog koji sam dok nije imao nikakve pretplate dodao u postojeću porodicu. Zatim sam na Apple uređaju (stari iPhone 6s) na kojem je turski Apple ID instalirao Google One, prijavio se tim novim Google nalogom koji sam tek dodao u porodicu, pretplatio se na godišnji plan od 2 TB i onda u podešavanjima u aplikaciji Google One podesio da želim da delim pretplatu sa članovima porodice. Svi sada imaju 2 TB prostora zajedničkog, kao i YT Premium koji je i dalje na primarnom nalogu.
 
Da li si uspeo našu karticu da prijaviš za naplatu?
Baš kao što kolega @S03 kaže, naplata za taj Google One od 2 TB ide preko balansa na turskom Apple ID-u, ali naplata za indijski YT Premium koji mi je na glavnom nalogu ide preko Intesa MC kartice i indijskog platnog profila koji mi se automatski kreirao kada sam pokrenuo tu pretplatu. Mada to je bilo davno prilično, samo sam pokrenuo Surfshark na Indiju, otvorio YT aplikaciju i pokrenuo pretplatu unosom podataka kartice i indijske adrese.
 
Prosla naplata za Youtube Premium Nigeria, ali mi ne daje da kupim prostor na Drive (pise da je kartica nedostupna) ima li neko predlog ili mozda da ne cackam, dobro je i sto imam Youtube Premium za oko 80 dinara.
 
Ja sam se vratio na ukr, 2tb za oko 50e godišnje
 
Nazad
Vrh Dno