Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Google one uplacujem standardno preko srpskog naloga. Da li mogu da uzmem YT iz Argentine, Ukraine ili neke trece lokacije?
 
Google one uplacujem standardno preko srpskog naloga. Da li mogu da uzmem YT iz Argentine, Ukraine ili neke trece lokacije?
Ja imam Google One koji plaćam preko Srbije, a Premium Family YT preko Indije, ali kao i kolega @Gulftown od ranije. Prvo sam imao Google One, pa kada sam odradio pretplatu na YT, samo mi se dodao indijski profil za plaćanje na pay.google.com
 
Meni istekao godisnji preko turske, resio sam monthly preko ukrajine, pakistan je jos povoljniji ali nisam nasao besplatni vpn sa njihovim serverom (urban vpn ima ali ne radi, barem na chromeu na pcju).

Vpn.lat na telefonu, aktivirate ukrajinu, chrome new incognito tab, ulogujete se na yt, prolazi na keca…mesecno ~280 din.


E sad kad bi nasli free vpn app sa pakistanom na listi, preko njih je ~180 kinti mesecno
Nije beslatan, ali znam da IVPN ima nedeljni plan od $2. Možda ima i jeftinije da se nađe.
 
Australija dobila novi YouTube Premium Lite sa ograničenim reklamama bez mogućnosti reprodukcije videa u pozadini, na zaključanom ekranu i downlodovanja videa.

Cena: 5€

Nisu normalni 😂
IMG_3428.jpeg
 
Odlično samo sam ovo čekao :ROFLMAO:
 
U Australiji Premium košta 17 AU$, a Lite 9$.
Ako kod nas ovaj plan stigne, verovatno će biti oko 400 RSD.
 
Koliko košta Family preko Nigerije?
 
Ali za mastecard ne radi, bar meni preko unicredit 🥲
 
Meni Erste master npr radio.
 
Rešenje neko ima li
 

Prilozi

  • Screenshot_20240301_104918.jpg
    Screenshot_20240301_104918.jpg
    24.8 KB · Pregleda: 68
Upravo istekao mesecni family preko turske. Upalio android nigeria vpn i aktivirao preko Nigerije. Uspesno zavrsio sve za 1 min
E hvala za ovo, nigerijski vpn mi je bio missing link. Dobro mi je dosao sluzbeni android u ovoj situaciji.

Otkazao ukrajinu i presao na tri puta jeftiniju nigeriju 😂

Pa sad koliko traje traje
 
Da li moram da pravim novi youtube nalog ili mogu već postojeći da prebacim na Nigeriju? Nikad nisam uplaćivao premium niti bilo šta.
 
Prebaci postojeci,ja sam sa Argentine presao na Nigeriju bez problema
 
Neki nigerian vpn turbo nesto
 
Probao sam da pređem na Nigeriju koristeći cyber ghost ali izgleda da ne može. Uključi on sve ali mi ne daje opciju youtube premium. Da li je neko uspešno koristio ovaj vpn program ili mi ostaje da kupim surf shark? Ne bih koristio besplatne vpn programe jer oni hoće da prodaju informacije o korisnicima
 
Nazad
Vrh Dno