Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Sinoc napravljena porodica sa 6 članova. Danas instalirao nigeria VPN, ulogovao se preko chroma incognito, ulogovao se uplatio, sve prošli bez problema. 1700ngn, tj 1.1€
 
Probao sam da koristim cyberghost vpn. Ulogujem se preko google chroma na mobilnom u incognito mode i samo mi piše cena u dolarima. Gde grešim? Treba li mi surf shark?
 
Treba ti drugi vpn koji zamisli radi.
 
google.jpeg
Uspeo preko kompa da rešim, uso u Payment Center/Activity/ tu stoje transakcije Decliner i ima opcija FIX payment metod uneo nigerijsku adresu random sa google od nekog restorana i išo pay i prodaje na kompu nisam koristio vpn ako nekom znaci
IMG_0570.png
Skinuli 117.49 rsd Family paket
 
Napisao čovek da nije koristio vpn
 
Znaci moze se bez problema prebaciti sa ukrajine na nigeriju? Bez da se adresa zamjeni? Jel se prvo otkaze pretplata? I koja nije istekla za sad?
 
Znaci moze se bez problema prebaciti sa ukrajine na nigeriju? Bez da se adresa zamjeni? Jel se prvo otkaze pretplata? I koja nije istekla za sad?
otkazes, i onda uzmes nigerijski premium koji ce poceti billing nakon sto istekne ukrajinskih mesec dana

Edit: ne menja se adresa adresa, samo ti treba nigerijski vpn app na androidu
 
Jel mora vpn kada se otkazuje odredjena zemlja(Tr)?
 
Ne treba ti vpn kad otkazujes
 
Prebacio se na Nigeriju, ali imam problem za Google one, kartica koja je prošla za yt premium, ne prolazi za Google 1 pretplatu. Kada treba da platim, piše ispod kartice unavailable. Da li neko ima ideju kako da se i ovo plati?
 
Meni Google Drive na dinarima, a YT na arg. Sa Drive se ne bih zezao, imam bitne stvari. YT i da pukne, ne gubim ništa od podataka.
 
Što je najgore, bio na Ukrajini, namučih se da ubijem Ukrajina pretplatu, računam lako ću da pređem na Nigeriju. A tamo 2TB oko 20e godišnje.
 
2600 din je mesečno, nisi ti to nešto lepo video.
 
Prva godina ima popust, posle jeste malo skuplje, ali je definitivno jeftinije od toga.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240303-194800.png
    Screenshot_20240303-194800.png
    129.4 KB · Pregleda: 77
  • Screenshot_20240303-194823.png
    Screenshot_20240303-194823.png
    77.5 KB · Pregleda: 83
Prebacio se na Nigeriju, ali imam problem za Google one, kartica koja je prošla za yt premium, ne prolazi za Google 1 pretplatu. Kada treba da platim, piše ispod kartice unavailable. Da li neko ima ideju kako da se i ovo plati?
Pretpostavljam da je to Mastercard, jer meni MasterCard Unicredit isto to piše.
 
Probao 2x Master, 2x Visa, (Intesa i Unicredit), kao i virtuelnu master, sve isto.
 
jel bude nekada u toku godine neki dodatni popust za Google One ,tipa crni petak ili nesto slicno
 
A druže kad uzimas preko nigerije ili turske ionako je cena smešna, kakav dodatni popust 2tb za 21€ godišnje ili 100gb za 4,5€ godišnje
 
evo i ja se prebacio sa ukraine na nigeriju... otkazao pretplatu sa ukraine! usao preko chroma incognito mode aktivirao vpn logirao se odmah ponudilo nigeriju karticu unio random adresu iz nigerije i to je to! u adresama mi stoji jos uvijek samo ukraina nije mi dodalo nigeriju :D
 
A druže kad uzimas preko nigerije ili turske ionako je cena smešna, kakav dodatni popust 2tb za 21€ godišnje ili 100gb za 4,5€ godišnje
mislio sam za ovdasnji nalog.... ne bih da reskiram sa nigerijom
 
Da li je nekom ko ima Nigerijski youtube skinuta pretplata nakon probnog perioda? Uzeo sam youtube preko browsera i stoji aktivna pretplata ali kada pogledam u youtube aplikaciji pise da kartica nije dostupna.
 
Pogledajte prilog 431632
Uspeo preko kompa da rešim, uso u Payment Center/Activity/ tu stoje transakcije Decliner i ima opcija FIX payment metod uneo nigerijsku adresu random sa google od nekog restorana i išo pay i prodaje na kompu nisam koristio vpn ako nekom znaci
Pogledajte prilog 431633
Skinuli 117.49 rsd Family paket
ja ovo ne vidim u payment centru, pod delom activity! Probao preko vpn nigeria preko mobila i nista ne uspevam!
Generalno probao sve zivo da registrujem zenu na NIgeriju, VISA Raifaisen pise nije dostupno kada odaberem paket u Nigerijskoj valuti! Korisio vpn nigeria trubo, hteo bih da probam free trial na Surfsharku ali mi ne pokazuje free trial!
 
ja ovo ne vidim u payment centru, pod delom activity! Probao preko vpn nigeria preko mobila i nista ne uspevam!
Generalno probao sve zivo da registrujem zenu na NIgeriju, VISA Raifaisen pise nije dostupno kada odaberem paket u Nigerijskoj valuti! Korisio vpn nigeria trubo, hteo bih da probam free trial na Surfsharku ali mi ne pokazuje free trial!
Izgleda da svima to pise, kada se gleda metod placanja u play prodavnici. Na telefonu ukljuci VPN, pa pokreni browser chrome, dodaj karticu u incognito modu, onda ces moci da kupis premium youtube (kroz browser).
 
Poslednja izmena:
Kako dodati novu karticu? Na arg nalogu sam morao da dodam novu karticu i nece da prihvati (Mobi, MC).
Promenio na Nigeriju, preko VPN-a isto javlja gresku.
 
Probaj da promeniš karticu na pay.google.com, izaberi profil plaćanja za koji želiš da promeniš karticu i ažuriraj podatke. Bez VPN-a.
 
Nazad
Vrh Dno