Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Postoji pretrazivac koji se zove Brave. Baziran je na chromium enginu tako da u principu dobijete slicnu stvar kao Chrom samo dosta brzu. Kada gledas youtube preko njega, nema reklama. Takodje ih nema ni na jednom sajtu(kao ad blocker samo prefinjenije i naprednije) . Ja ga koristim i na telefonu i na kompu zadnjih 5-6 godina. Ne treba ti youtube premium.
I da, svaki sajt, svaki servis ga prepoznaje kao Chrome. Sve sto si imao na Chromu prebacis na njega
 
Poslednja izmena:
Imam premijum nalog preko Argentine a menjam banku i karticu,da li je neko to uradio i koliko je komplikovano.Hvala
 
Imam premijum nalog preko Argentine a menjam banku i karticu,da li je neko to uradio i koliko je komplikovano.Hvala
nije ja sam bas sad promenio i banku i karticu ... samo uneses novu karticu i stavis da je podrazumevana za placanje a tu staru stavi da je back up pa je posle izbrisi ;-)
e da mora biti MC ne VISA.
 
Pozdrav zainteresovan sam da se pridruzim nekom family paketu yt premium bilo koja drzava ako negde ima mesta bio bih vam zahvalan jer nemam dovoljno ljudi da ga kupim sam
 
Pozdrav zainteresovan sam da se pridruzim nekom family paketu yt premium bilo koja drzava ako negde ima mesta bio bih vam zahvalan jer nemam dovoljno ljudi da ga kupim sam
Uzmi preko nigerije 80rsd je individual
 
Postoji pretrazivac koji se zove Brave. Baziran je na chromium enginu tako da u principu dobijete slicnu stvar kao Chrom samo dosta brzu. Kada gledas youtube preko njega, nema reklama. Takodje ih nema ni na jednom sajtu(kao ad blocker samo prefinjenije i naprednije) . Ja ga koristim i na telefonu i na kompu zadnjih 5-6 godina. Ne treba ti youtube premium.
I da, svaki sajt, svaki servis ga prepoznaje kao Chrome. Sve sto si imao na Chromu prebacis na njega.
Blokiraće sve vremenom, nažalost.
 
Uzeo porodični preko nigerije, medjutim, mada pozovem nekog, piše da nismo u istoj zemlji.

Edit: sve u redu, otkazao i uzeo za jednog, ne može deljenje.

Hvala puno!
 
Pisalo se o tome, ubacis prvo u porodicu bez VPN tj normalno iz Srbije, onda ideš u kupovinu porodičnog YT sa VPN i svi će imati pristup.
 
A da li se desava da nece da pusti neki sadrzaj u Srbiji zbog toga?
Npr imao sam prosle godine uplacen Family plan uplacen normalno u Srbiji i kad sam otisao za CG gomilu nekih klipova mi nije pustao uz poruku da sadrzaj nije moguce pusti zbog lokacije ili tako nesto...
 
Za sada nisam imao probleme tog tipa niti mi je neko iz familije prijavio slično, u pitanju je nigerijski nalog.
 
A da li se desava da nece da pusti neki sadrzaj u Srbiji zbog toga?
Npr imao sam prosle godine uplacen Family plan uplacen normalno u Srbiji i kad sam otisao za CG gomilu nekih klipova mi nije pustao uz poruku da sadrzaj nije moguce pusti zbog lokacije ili tako nesto...
Zato što YouTube Premium uopšte nije dostupan u Crnoj Gori.

Ovo obaveštenje iskoči kad otvoriš YT app u CG (a imaš Premium):

IMG_3688.jpeg
 
Za AL je tacno neke stvari nisam mogao da gledam na YT kad sam bio na letovanju tamo i jos se pitao sto bre majku mu ne mogu da gledam i onda skapirao to i VPN ukljucio i gledao kao da sam u Srbiji.
 
Za AL je tacno neke stvari nisam mogao da gledam na YT kad sam bio na letovanju tamo i jos se pitao sto bre majku mu ne mogu da gledam i onda skapirao to i VPN ukljucio i gledao kao da sam u Srbiji.
Da, oni nemaju Premium.
A još zanimljivije, nemaju uopšte reklame na YouTubeu, niti jednu jedinu. Mnogi Redditovci se kače na AL VPN da izbegnu reklame :ROFLMAO:
Zbog odstupanja od evropskih zakona o porezu, autorskim pravima itd, YT ne može plasirati reklame u Albaniji.

First of all, the Google advertising system will have to recognize the Albanian language so that the advertising services can work from the territory of Albania, something that has not yet been done.
Secondly, the legal bases must be created so that Albania is in line with European and international standards, not only in terms of the laws related to copyright but also those of taxes and other laws.
 
Zato što YouTube Premium uopšte nije dostupan u Crnoj Gori.

Ovo obaveštenje iskoči kad otvoriš YT app u CG (a imaš Premium):

Pogledajte prilog 436266
Nikad mi nista slicno nije iskakalo prilikom koristenja YT Premium u Crnoj Gori. Sve radi potpuno normalno, nema reklama. Jedino ako zelim download klipa ili slusanje u pozadini onda moram da upalim VPN. Normalno "live" gledanje radi bez problema. Pretplata mi je trenutno preko Turske, prethodno sam imao na Indiju dok mi nije istekla kartica.
 
Kako da dodam nekog u familiju? Do sada nisam uzimao premium nalog nikada pa da ne zeznem nesto :) kada odem na premium daje mi prvi mesec za dz. Jel tu da se prijavim iz Srbije dodam koga hocu u familiju i onda cekam da istekne mesec pa vpn nigerija ili neki drugi redosled?
 
Jel sigurno ne može u arg premium da se doda neko naknadno? Imam dugo premium već i punu porodicu, pa sam mislio da jednog člana obrišem i dodam novog. Ali ako ne radi, da ne diram ništa.
 
Nije važno gde je pretplata na Premium, važno je samo na koju zemlju je nalog koji je organizator porodice. Npr. ja sam organizator porodice koji sa srpskim Google nalogom plaća indijsku YT Premium pretplatu i nedavno sam bez ikakvog VPN-a ili peripetija dodao novog člana u porodicu koji takođe ima srpski Google nalog. Sada taj član može bez ikakvih problema da koristi YT Premium.
Kako da dodam nekog u familiju? Do sada nisam uzimao premium nalog nikada pa da ne zeznem nesto :) kada odem na premium daje mi prvi mesec za dz. Jel tu da se prijavim iz Srbije dodam koga hocu u familiju i onda cekam da istekne mesec pa vpn nigerija ili neki drugi redosled?
Prvo napraviš porodicu, dodaš sve članove, a onda ti kao organizator pomoću VPN-a uzmeš Family Premium preko Nigerije i svi članovi porodice će automatski dobiti pristup.
 
Dodao clanove, upalim VPN i cenu mi stalno izbacuje u dinarima. Probao razlicite vpn servere al cena uvek u dinarima.
 
Nazad
Vrh Dno