Šta je novo?

Usluga pomoći na putu

Mislim da je u ovom slučaju služba AMC, a ne AMSS.
 
Ah da, u pravu si, to su ovi sto lice na AMSS :)
 
Nije moj drugar... Inace najveci problem u svemu ovo je to sto nije mogao da ih dobije. Slicno se desilo nekome sa AMSS, zvao ih sto puta i niko se nije javljao na telefon. To je tacno da kad se vratis, da im uletis autom u poslovnicu.
 
Uplatio Teslu, Srbija + EU paket. Kontaktirao sam sve ostale i jedino su mi oni dali konkretan i direktan odgovor u vezi sa slepom vozila iz inostranstva. Svi ostali su uglavnom ponavljali ono sto im vec pise u opisu paketa i u stavkama ugovora. Nisu me zanimale manje popravke, jer to svakako moze da se resi. Vec vece havarije uz utkaz motora, kvacila, menjaca i sl koji zahteva ozbiljnu popravku.Jedino oni ne uslovljavaju odlazak u servis i procenu vrednosti vozila. Ta stavka da se vozilo procenjuje prema nekom katalogu pa ako mu je vrednost mala, odnosno troskovi slepa i ostalog premasuju vrednost vozila, onda nikom nista. Ja sam samo direktno pitao hocete li moje vozilo (Polo 2005, koje je po katalogu oko 1000e) vratiti za Srbiju ili cete mi ako nedaj Boze imam havaraiju reci vase vozilo ne vredi nista i dzabe ste kupovali polisu. Prevashodno me zanimala CG od inostranstva. Uslovi za Srbiju su manje vise slicni i tu nema problema.

Daj Boze da mi ne treba nikad pomoc ali posto sam se opekao par puta i imao havarije a nisam imao nikakvu pomoc na putu, bolje da se bar malo obezbedim.
Za sad je tako. Mozda i oni vremenom promene uslove ugovora. Videcemo...
 
Poslednja izmena:
Kontaktirao ih mailom (kao i ostale), sa konkretnim pitanjima koje sam vec naveo.Trazio sam im i poslai su mi primerak ugovora. Citao sam postove u ovoj temi ovde na forumu pa sam krenuo da kontaktiram jednu po jednu firmu. Trazite poslace vam ugovor.
 
Čim je uključio monetizaciju na klip mora da je istina 100%


Meni je najjači ovaj deo - AMSS im traži 180 evra za 80 km šlepa i oni odustanu od AMSS jer pozovu privatnika i on im za 80km šlepa uzme 120 evra:
180 evra za 80 km.JPG

PS Praktično im ništa nije vredelo što su imali AMSS pomoć na putu.
 
Bolji je Nrobert sto se registrovao samo da bi diskutovao o pomoci na putu na it forumu😂
 
Kontaktirao ih mailom (kao i ostale), sa konkretnim pitanjima koje sam vec naveo.Trazio sam im i poslai su mi primerak ugovora. Citao sam postove u ovoj temi ovde na forumu pa sam krenuo da kontaktiram jednu po jednu firmu. Trazite poslace vam ugovor.
Iskreno, voleo bih da vidim njihov mail odgovor :)
 
Posle procitanih 25 strana ovde, istraživanja na Intenetu, gledanja Youtube klipova... odlučio sam se za Atlas24h pomoć na putu.

Pozvao njihov broj za naračivanje paketa, rekao da sam video na Grčka info popust od 1000 din za članove (nisu ništa proveravali). Rekli OK, poslali mi instrukcije za plaćanje

atlas24.JPG

Uzeo sam paket samo za inostranstvo.
 
Zašto uzimate samo inostranstvo? Pa i ovde da vam stane na auto putu odraće vas slep naspram cene koju bi platili za pomoć na putu u srbiji. Pogotovo onaj ko vozi i prelazi i u našoj zemlji svakako treba imati tu pomoć
 
Zašto uzimate samo inostranstvo? Pa i ovde da vam stane na auto putu odraće vas slep naspram cene koju bi platili za pomoć na putu u srbiji. Pogotovo onaj ko vozi i prelazi i u našoj zemlji svakako treba imati tu pomoć

Za Srbiju imam AMSS pomoć na putu (SUPER članski paket - 2700 din), nego video sam da mi AMSS za inostranstvo ništa ne znači i ne mogu da te vrate kući u slučaju kvara... a kod Atlasa u inostranstvu u slučaju kvara može da se bira, da te vrate kući ili popravka u visini 500 evra...

U SUPER paketu kod AMSS-a nema šlep iz inostranstva u slučaju kvara, nego samo u slučaju nezgode... a kod ATLASA ima. Super paket kod AMSS-a za inostranstvo je šarena laža...

Kod AMSS-a:
Šlep vozila u kvaru, do dva slučaja (jedan slučaj iz osnovnog članskog paketa, plus jedan slučaj iz proširenog), do 140 km prelaska vozila za šlep* u oba slučaja, u toku članske godine;

Evo kako računaju tih, 140 ili 40km:
Napomene:

* Broj kilometara za šlep vozila se računa od mesta utovara vozila člana do mesta istovara i povratak do mesta utovara

Klasična prevara, to nije 140 km ili 40 km... to je u stvarnosti 70 km i 20 km.


Klasična obmana njihovih korisnika, Dovode njihove korisnike u zabludu, da moraju da čitaju sitna slova tamo negde na njihovm sajtu.
 
Poslednja izmena:
A šta amss daje u srbiji? Mislim isto jedno veliko ništa
 
Za sta se vezuje vozzi kad se uzme? Za vozilo, lk, jmbg?
 
I što vidiš vozila za asistenciju na mapi. Čim otvoriš mapu, jasno ti je koliko ima potencijalnih vozila u blizini.

Kada krene na intervenciju, vidiš gde je.
 
Znaci da ja mogu da pozovem slep za tudje vozilo ili obratno? Malo mi je to neverovatno.
 
Meni u aplikaciji trenutno stoje dva vozila, jer za moje vozilo nisam do sada koristio pomoć, i jesam za drugo vozilo.
Nije da su me posebno ispitivali da li ja vozio ili šta.

Ženi riknuo akumulator na parkingu, na poslu, ja odem kupim kablove, ne uspem da startujem, zovem Vozzi, došli, startovali i ispostavilo se da su moji, novi, kablovi toliko tanki, da ne mogu ni telefon da napune, a ne da pokrenu mrtav akumulator 🙄

Zapravo, ovaj što je došao, čim sam mu telefonom opisao kablove i ambalažu, znao je da su loši i došao je kombijem, da probamo da pokrenemo motor, jer je odmah po lokaciji znao da ne može da udje šlepericom na parking, već da ćemo morati da izguramo auto tipa 200+ metara, sa parkinga, na ulicu.
 
Meni su u AMSS rekli da moram ja da budem prisutan da bi mogla da se koristi pomoc. Hteo sam majci da pozajmim auto za more i bas ih zvao da proverim, kazu ne moze. Tako da sad trazim alternerativu. Totalno debilna politika ako je placeno za auto i vezuje se za auto sta ima veze ko koristi vozilo.
 
Imam specificnu situaciju, pa pitam za sta je vezano, jer mi deluje kao zloupotreba ako ja uzmem tudji telefon sa aplikacijom. Verovatno je vozzi zbog ovakvih i slicnih stvari i promenio uslove.
 
Da li uopste znas koje je uslove promenio? Ako su hteli da se zastite od takvih zloupotreba, onda su trebali da promene da glasi na auto, a ne da uskracuju ljudima izbor. I opet, ta osoba koja pozove je uplatila Vozzi, sto znaci da ima puno pravo da ih pozove. Nema nikakvih zlouptreba.
 
Da li uopste znas koje je uslove promenio? Ako su hteli da se zastite od takvih zloupotreba, onda su trebali da promene da glasi na auto, a ne da uskracuju ljudima izbor. I opet, ta osoba koja pozove je uplatila Vozzi, sto znaci da ima puno pravo da ih pozove. Nema nikakvih zlouptreba.
Znam sta je promenio, procitao sam ranije nekad.
Sutra pisem detaljnije kad se ova zavrzlama rascisti u kojoj sam trenutno.
 
Meni su u AMSS rekli da moram ja da budem prisutan da bi mogla da se koristi pomoc. Hteo sam majci da pozajmim auto za more i bas ih zvao da proverim, kazu ne moze. Tako da sad trazim alternerativu. Totalno debilna politika ako je placeno za auto i vezuje se za auto sta ima veze ko koristi vozilo.
Da, ja sam citao one opste uslove detaljno i tamo pise da clan mora da bude prisutan u vozilu. Dakle totalno debilno, njihova pomoc na putu se vezuje i za vozilo i za clana.
 
Ne znam samo ko jos u 2023god uplacuje AMSS koji nije napravio niti jedan pomak u zadnjih 20god kapiram.
 
Nazad
Vrh Dno