Šta je novo?

Usluga pomoći na putu

Dobija se uz amss kasko, tako da bar imaju tih korisnika. Meni nije nikad zatrebalo, ali sebe radi verujem da bi bili korektni da zatreba.
 
Dobija se uz amss kasko, tako da bar imaju tih korisnika. Meni nije nikad zatrebalo, ali sebe radi verujem da bi bili korektni da zatreba.


Šta ćeš da radiš u inostranstvu sa tim u slučaju kvara? Nema tu niša u slučaju kvara ali ima u slučaju nezgode... sve sam plaća korisnik paketa pa oni refundiraju kasnije ali samo u slučaju nezgode... One kilometraže što su tamo naveli za Srbiju "Broj kilometara za šlep vozila se računa od mesta utovara vozila člana do mesta istovara i povratak do mesta utovara" - računaju povratak do mesta utovara :) (to piše tamo negde na sajtu sitnim slovima - ti to ne znaš ako ne čitaš sitna slova)

I da imaš njihov skuplji paket u inostranstvu, u servisu pokrivaju 150 evra... ako je kvar veći... sve sam doplaćuješ preko toga - neće da te vrate kući.


Ovo je za veći njihov paktet (ne taj što se dobija uz kasko):
Tehničku pogodnost Besplatan šlep vozila u slučaju kvara u inostranstvu do mesta prebivališta kod PREMIUM EVROPA članskog paketa, Član ostvaruje pod uslovom da ukoliko kvar nije moguće popraviti na putu, vozilo se šlepa do najbližeg servisa na teritoriji zemlje gde se kvar dogodio i ukoliko vozilo ne može biti popravljeno u roku od 7 radnih dana, od dana kada je vozilo doveženo u servis, uz obaveznu pisanu potvrdu servisa, dosatvljenu Operativnom centru AMSS, da vozilo ne može biti popravljeno. Maksimalni rok izvršenja ove pogodnosti-besplatnog šlepa vozila u slučaju kvara vozila je 30 dana od kada je članska pogodnost zatražena. Član je u obavezi da obezbedi svu potrebnu dokumentaciju za prelazak vozila preko granice.
 
Poslednja izmena:
Dobro, ajde da ne pljujemo samo, ali jel postoji neko drugi ko za 2700din nudi evropu? Ne postoji. A opet nije ni 70km malo, osim ako se ne pokvaris u pustinji, uvek u krugu od 70km mozes naci servis.
 
Imao sam problem sa pregrevanjem motora u Bugarskoj. Od pomoći su mi iz Atlasa nudili da čekamo šlep službu iz Niša, što bi bilo čekanje od 12 sati (bio sam nedaleko od Burgasa), jer nemaju dobre partnere u toj zemlji. "A, i da dođe šlep služba, i da vas odveze do majstora to će potrajati dva, tri dana.. Bolje je da sami nađete majstora u blizini. " Eto, to im je bio savet, za nekoga ko je 570 km od Sofije, sa ženom i bebom u autu na plus 40 stepeni.
Na svu sreću, telefonom mi je prijatelj dao par saveta kako da otklonim minorni problem za one koji se razumeju u popravke.
Ne preporučujem ih.
 
I kako si otklonio kvar? Šta se desilo?
 
AM$$ mu poslao helikopter.
 
Imao sam problem sa pregrevanjem motora u Bugarskoj. Od pomoći su mi iz Atlasa nudili da čekamo šlep službu iz Niša, što bi bilo čekanje od 12 sati (bio sam nedaleko od Burgasa), jer nemaju dobre partnere u toj zemlji. "A, i da dođe šlep služba, i da vas odveze do majstora to će potrajati dva, tri dana.. Bolje je da sami nađete majstora u blizini. " Eto, to im je bio savet, za nekoga ko je 570 km od Sofije, sa ženom i bebom u autu na plus 40 stepeni.
Na svu sreću, telefonom mi je prijatelj dao par saveta kako da otklonim minorni problem za one koji se razumeju u popravke.
Ne preporučujem ih.

Samo ATLAS daje mogucnost da u slucaju kvara posaljes auto na slepu kuci. Bez natezanja... Ili da ga popravljas do 500e. Tvoj Izbor.

Svi ostali popravljaju prvo u nekom vremenskom periodu. Pa onda slep. U nekima slep ima i doplatu. Ja sam uzeo Atlas i ako ne promene uslove kao što je VOZZI uradio kada je prikupio članove... opet ću uzeti Atlas.

Trenutno Atlas i Tesla su najbolje opcije. Vozzi je em poskupeo, em pogorsao uslove... Kod AMSS važi pravilo da u kilometre za šlepanje ulaze oba smera, dakle i dolazak vozila do tebe (povratak do mesta utovara...) Vozzi je ukinuo bezuslovno neograniceno slepanje (ako ne moze da se popravi za par dana tek onda moze slepanje kuci a ranije je bilo da kad god zatrazis moze),
 
Te uslove nije promenio. Za AMSS ništa ne čudi, čudi jedino što još uvek postoje.
Zeleni karton sam morao da izvadim u lokalni AMSS, ono je katastrofa kakvo im je dvoriste uraslo u korov, zgrada oronula, uzas.
Imao sam problem sa pregrevanjem motora u Bugarskoj. Od pomoći su mi iz Atlasa nudili da čekamo šlep službu iz Niša, što bi bilo čekanje od 12 sati (bio sam nedaleko od Burgasa), jer nemaju dobre partnere u toj zemlji. "A, i da dođe šlep služba, i da vas odveze do majstora to će potrajati dva, tri dana.. Bolje je da sami nađete majstora u blizini. " Eto, to im je bio savet, za nekoga ko je 570 km od Sofije, sa ženom i bebom u autu na plus 40 stepeni.
Na svu sreću, telefonom mi je prijatelj dao par saveta kako da otklonim minorni problem za one koji se razumeju u popravke.
Ne preporučujem ih.
Zato ja nisam nista ni uzeo, ako se pokvari, platicu popravku ako ne, super.
 
Samo ATLAS daje mogucnost da u slucaju kvara posaljes auto na slepu kuci. Bez natezanja... Ili da ga popravljas do 500e. Tvoj Izbor.
Svi oni daju slepanje do kuce i popravku do xxx evra ali u reklami. U opstim uslovima to bas i ne pise tako ali to ionako niko ne cita :)
 
Tesla daje slep i ako nećeš da popravljaš u inostranstvu a atlas ako teraš u servis i nećeš da popravljaš 1000e za slep. Iz tog razloga sam i uzeo teslu bogu hvala nije mi trebala za preko poljubio sam mog punta kad sam došao kući. Na 750km po boardu 5.8 prosečna pod klimom a terao ga 115~130.ja zadovoljan ne menjam ga. Sl god pre mora veliki servis eventualno kočnice ako budu trebale i đa.
 
Na usponima u mkd sam četvrtom terao na 80 samo dok ga ne prođem, čim prođem peta i gas na 120,mogao sam i četvrtom na 120 zašto bi ga mučio.kod nas su blaži usponi i kad se zaletiš pre uspona taman ga pređeš 😃 Benzinac je upitanju 16v
 
Jao ljudi koliko poruka, procitao sam svaku stranicu 26 od 26 i tek sad ne znam sta da uzmem... Mnogo malo iskustva u inostranstvu i sva su diskutabilna... Ali u poslednjih 5-6 stranica spominje se samo tesla i atlas.. Morace izbor da padne na njih
 
Procitah uslove vozzija, atlasa24 i tesle24, izbor pada na teslu24. Zasto, sada cu i objasniti da me ne lincuju pojedini kako radim za teslu 😂. Jedino tesla u svom ugovoru nudi navodno bezuslovan povratak za Srbiju ukoliko je u servisu cena previsoka i pored njihovih 200e ucesce za razliku od atlasa gde nude 500evra ucesca ali ne i za bilo koji kvar ili u odnosu na vozzi koji ako nam ne odgovara cena servisa koji moze popraviti vozilo u roku 2 radna dana, slucaj zatvara. Nadam se da mi nikad nece trebati, kao ni vozzi sto nije trebao prosle godine a bilo uplaceno.
 
Ne razmišljaj previše, uplati I pravac odmor bez lupanja glave dal će auto stati, mirna glava nema cenu. I ja sam uzeo teslu i nije mi trebala bogu hvala
 
ističe mi ovog meseca vozzi paket
pošto vidim kritike ne znam šta drugo uzeti
samo mi je bitno da se ne vezuje za vozilo nego za lice
 
Ako je to uslov, onda moras produziti Vozzi.
 
samo mi je bitno da se ne vezuje za vozilo nego za lice
Vozzi nema akcije pa je skup... ali samo oni vezuju za lice...

vozzi.JPG

Atlas24 je trenutno najbolji odnos cena kvalite i u toku su akcije (Euro plus može da se dobije za 1.000 din. jeftinije... najviše daju u inostranstvu...). Samo Atlas24 daje mogucnost da u slučaju kvara u inostranstvu pošalješ auto na šlepu kući bez natezanja... Ili da ga popravljas do 500 evra, (tvoj Izbor, to kod drugih nema... drugi voze u servis pa tamo natezanje...):
atlass24.JPG
 
Ima i kod tesle još bolje, u atlasu ako teraš u servis i nećeš popravku onda ti računaju 1000e slep. Iz tog razloga sam uzeo teslu jer kod njih nema uslovljavanja
 
Pa nisi bas dobro obavesten. Tesla ima mozda cak i bolje uslove.
 
Ima i kod tesle još bolje, u atlasu ako teraš u servis i nećeš popravku onda ti računaju 1000e slep. Iz tog razloga sam uzeo teslu jer kod njih nema uslovljavanja

Koji bolji uslovu i za koje pare? Šta je bolje nego kod Atlasa24? Ja sam detaljno pročitao ovih 26 strana ovde... trenutno Atlas24 ima najbolju ponudu... i plus svi koji su imali problem na putu... do sada ih hvale...

Tesla.JPG
 
Čekaj jel treba da mi stane na 750km od kuće i da gledam u mape i preračunavam dal ću imati dovoljno za šlep? Hvala lepo
 
Čekaj jel treba da mi stane na 750km od kuće i da gledam u mape i preračunavam dal ću imati dovoljno za šlep? Hvala lepo

Gde si to pročitao?

Ja nađoh ovo na Atlas24 sajtu:

Povratak vozila za Srbiju​

U slučaju kvara ili saobraćajne nezgode korisnik ima pravo na uslugu šlepovanja vozila bez ograničenja kilometraže za Republiku Srbiju do prijavljene adrese. Ova usluga je ocenjena sa najvišom ocenom od strane vozača.

1692733120019.png
 
čitaj ugovor, član 10
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-08-22-21-41-23-945_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2023-08-22-21-41-23-945_com.mi.globalbrowser.jpg
    268.6 KB · Pregleda: 92
Poslednja izmena od urednika:
Zovi, pitaj ih ja mislim da su mi rekli 1.5€ po km. Ma neću ako već dam tolike pare da me neko za.....va i da me zavlači. Ako već mogu hoću slep do kuće pa makar bio i 2000km od kuće. A ima ljudi koji i budu stvarno toliko
 
Nazad
Vrh Dno