Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj tt je prs'o totalno, em sto izbacuje ono, em mi stalno trazi da se ulogujem na bench, a i ostale forume, ulogujem se, izadjem iz aplikacije, opet trazi da se logujem. :mad:
 
Najverovatnije će tapatalk u jednom od narednih updatea da u opcijama ubaci ping kako bi se videlo da li pojedini problemi proizilaze od njihovih servera ili je nešto drugo u pitanju.

Za ovaj problem sa porukom, imao sam isti, onda sam u adaway ubacio *.tapatalk.com i sada mi poruku izbacuje samo kad mi je internet loš, baš sam testirao.
 
Da li neko zna zašto ne mogu nijedan link da otvorim preko Tapatalka. Evo sta dobijam.
uploadfromtaptalk1427981840512.png
 
@geteks

Preneo si mi maler sa not. Nema im vise ni traga ni glasa.. :(
valjda ce proraditi ponovo za par meseci
 
Kod mene sva 3 Timeout, isto i kada sam vratio default hosts fajl. Dal ima veze što ne koristim poslednju verziju sa Play stora nego skinut i potpisan apk 4.9.5?
 
Kod mene je ovako

6890a5ee5df73efea98fbb58e79bb3c9.jpg


Ali mi ne stizu notifikacije, mada mi ni ne smeta, navikao sam sada da ih nema. To kod mene proradi samo od sebe
 
Problem je do tebe pošto ova adresa je jedna od ispravnih. Znači nešto si na fonu zeznuo ili ima neka nekompatibilnost.
Evo par postova nazad imaš moj link da skineš dodatak za tapatalk i odkad ga instaliraš sačekaj 24 sata i onda postavi log iz tapatalk foldera koji će ti se kreirati kad instaliraš dodatak pa da vidimo gde je tačno problem.
Kod mene sva 3 Timeout, isto i kada sam vratio default hosts fajl. Dal ima veze što ne koristim poslednju verziju sa Play stora nego skinut i potpisan apk 4.9.5?
Sve zavisi od povratne adrese, ako je jedna od ispravnih onda timeout nije bitan. E ako je neispravna onda se gleda i timeout i još dosta toga. Daj adresu pa da vidimo.
Kod mene je ovako

6890a5ee5df73efea98fbb58e79bb3c9.jpg


Ali mi ne stizu notifikacije, mada mi ni ne smeta, navikao sam sada da ih nema. To kod mene proradi samo od sebe
E evo tebi prikazuje da je u stvari tvoj telefon log.tapatalk.com i tebi notifikacije nikako ne mogu da rade jer imaš blokadu. Da li imaš adaway i da li imaš u njemu *.tapatalk.com u white list?
 
Posle toga apdejtuj listu i onda reboot telefona.. Pa da vidimo onda šta imaš kao adresu.Trebalo bi da kod tebe ovo reši slučaj.
 
Valjda treba tačka posle zvezdice.

Geteks koju adresu da ti dam?
 
E vidi stvarno, nisam ni primetio

Edit: mada ne radi ni ovako, nije me ni briga, nemam zivaca da se zezam.
 
Poslednja izmena:
Evo i moj ss, valjda je ova adresa bitna
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1428003795726.png
    uploadfromtaptalk1428003795726.png
    245.6 KB · Pregleda: 202
Ma ko zna šta se dešava sa njihovim serverom. Meni stižu notifikacije, ali ne mogu da ga pingujem.
 
E vidi stvarno, nisam ni primetio

Edit: mada ne radi ni ovako, nije me ni briga, nemam zivaca da se zezam.
Da, ja nisam ni primetio da ti fali tačka. Da li si sačuvao posle izmene adaway i da li si restartovao telefon? Ako klikneš na ovaj link https://log.tapatalk.com šta ti tačno piše?
Evo i moj ss, valjda je ova adresa bitna
Da, ova adresa je prvo što se gleda. Kod tebe je problem, mada ne mogu da budem siguran, to što imaš stariji tapatalk. Oni su na 4.10 apdejtovali plagin i mislim da je to kod tebe problem.

Ti imaš dobru povratnu adresu ali timeout ti je jako loš.
Ako želiš mogu da ti na PM dam skype ili mail privatni od developera koji je meni pomogao pa da vidiš s njim.
 
Evo proradilo
 

Prilozi

  • 6ce1b2a9f0e62db92a753de68e3f2c4f.jpg
    6ce1b2a9f0e62db92a753de68e3f2c4f.jpg
    61 KB · Pregleda: 54
Poslednja izmena od urednika:
Da, ova adresa je prvo što se gleda. Kod tebe je problem, mada ne mogu da budem siguran, to što imaš stariji tapatalk. Oni su na 4.10 apdejtovali plagin i mislim da je to kod tebe problem.

Ti imaš dobru povratnu adresu ali timeout ti je jako loš.
Ako želiš mogu da ti na PM dam skype ili mail privatni od developera koji je meni pomogao pa da vidiš s njim.

Ma nema potrebe da davim čoveka, i ja verujem da je do verzije jer kada instaliram verziju sa ps onda stižu notifikacije. Sa ovom već dugo ne, biće da je od kad su prešli na taj novi plugin.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne znam da li je bug do tapatalka ili do TouchPal tastature ali kada u postu unosim emoji on nestane kad se post objavi, dok ako unesem emoticon on ostaje i po objavi.
Neko sličan problem?
 
Ma kakav poslednji update, 4.9.5 FTW! :D :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno