Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa ovim novim updejtom opet mi ne otvara tt tamo gde sam stao.. Uvek kada udjem u tt sa desktop-a on mi ucitava home page tt. Odo na verziju nazad


Edit: Izgleda da je ipak do kernela,ne znam na koju foru.. Rebus..
 
Poslednja izmena:
Meni trenutno radi sve osim što ne vidim polovinu slika na forumu preko TT-a ...
 
Meni nikad ni jedna verzija nije prikazivala sve slike. Nekad pomogne refresh, nekad nista ne pomogne. Gremlini.
 
Takodje i meni, i gifovi, nekada pusti dva od tri gifa u jednom postu, nekada ni jedan. Jos mi se nije desilo da ih sve pusti.
 
Opet neki update izašao...
 
Meni posle updatea izbacuje da ne moze da se poveze sa tapatalk serverom ali forumi rade normalno..
 
i meni tu glupost random izbacuje (iritantno), bilo je nešto o tome već, mislim
 
Na njihovom forumu piše da je do adawaya i da tapatalk mora da se ubaci u adaway
 
Izbacuje i meni, iako ne koristim adaway.
 
Ja nemam adaway a imam povremeno taj problem i baš je što kažete random.
 
Interesantno je što mi se to pojavljuje samo na benchu sada nevezano da li je wifi ili mobilni net. 4.12.2 verzija. Kod ostalih foruma barem ova dva što još imam mi se ne pojavljuje...
 
Meni sve ok radi... Nemam adaway
 
Meni sve ok radi, imam AdAway. :D
 
Interesantno je što mi se to pojavljuje samo na benchu sada nevezano da li je wifi ili mobilni net. 4.12.2 verzija. Kod ostalih foruma barem ova dva što još imam mi se ne pojavljuje...
Haha kako sam rekao, evo počelo i sa drugim forumima.[emoji35]
 
Ja sam i navikao na sitne problemcice na Drndroidu, tako da je ovo melem za dusu, ogluglao vise, nije mi dobro ako sve radi OK.[emoji85] [emoji3]
Ni veci problemi me nisu omeli, pa nece ni ovo...[emoji108] [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao problem sa TT i muzickim plejerom u pozadini? Samsung S4 Lollipop, iz njegovog plejera pustim muziku u pozadini i krenem da sufrujem preko TT. Posle nekog vremena mi TT ugasi muziku. To mi se desava samo dok koristim TT, muziku sam probao i sa brdo drugih programa i nije bilo problema.
 
Meni danas 4.9.5 odbija da radi na edge, sve ostale app sljakaju ali tt nece da otvori ni jedan podforum, non stop izbacuje cannot connect to forum...cim prebacim na wcdma on proradi. Ima da prelomim i da sve forume otvaram iz opere a ovo vnogo cu zauvek da eliminisem.
 
Malo promenjen izgled
 

Prilozi

  • cd41c4586b498c256f47f5770a628c4e.jpg
    cd41c4586b498c256f47f5770a628c4e.jpg
    56.3 KB · Pregleda: 236
  • c0b631419cb21e727c9fff44e15927c4.jpg
    c0b631419cb21e727c9fff44e15927c4.jpg
    65.1 KB · Pregleda: 231
Poslednja izmena od urednika:
Ne samo sto je grozan, nego je i sitan, a uz to su izgleda uklonili opciju za promenu velicine fonta. :eyebrows:
 
Meni baš super ova zadnja verzija :)
Jedino što još zeza učitavanje slika...
 
Ne mogu da verujem da su izbacili podesavanje velicine fonta. Oni su stvarno poludeli
 
Kakav cirkus sa ovim TT-om, od sinoć mi ne stižu notifikacije...
 
Settings >Look&feel>Font size. Na tabletu mi je 4.12.2 i nemam update za noviju verziju.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno