Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema toga vise

5a912460c9056961a0f02746ba515b57.jpg
 
To je beta verzija. Moze se skinuti sa apk mirror-a. :p
 
Ne znam kako vama koji imate wphone ali meni ne radi rotacija ekrana na tt.
 
Radi normalno. Pitaj u wp temama bolje :) settings-screen rotation , rotation lock na off
 
Poslednja izmena:
Nesto je pobrljavio izgleda samo sam ponovo uključio pa isključio opciju pa proradilo.
 
Poslednja izmena:
Instalirao sam novi rom i nakon toga sam vratio aplikacije pa sam dobio novi tt. (Inace sam bio na 4.9.5 koji je super).
Nije los ni ovaj novi, naviknucu se na font, jedino mi smeta kad procitam temu naslov je i dalje boldovan, samo nestane ona plava crtica. To mi je bas bezveze, nadam se da ce to malo bolje resiti.

Edit: da li moze da se skloni slika/logo sa vrha? A i oni tabovi nisu potrebni, hocu ako izaberem subsribed da po defaultu uvek tu udje. Na 4.9.5 su se te opcije swipe-ovale sa leve strane pa su bile sakrivene.
 
Poslednja izmena:
Apdejtovao mi sam na novu verziju ali kad pokušam da uđem u neki forum krene da mi učitava i samo me izbaci. Imam instalaciju ranije neke verzije pa kad mi apdejtuje deinstaliram aplikaciju pa instaliram star al postaje malo iritentno pa ako neko može da mi kaže kako da rešim problem.
 
Danas ne mogu da se konektujem ni na jedan server. Juce sve radilo, nista dirao nisam, nije se updateovao. Jadi su.:crash:
 
Kod mene isti problem. Vratio sam se na verziju 4.9.5 i sve normalno radi.
 
Ja se namucih sa kojekakvim server erorima posle updatea i ispad da lucky patcherov ads blocker jede govna. Iskljucio ad blocker, logovao se u tapa i vratio ponovo blocker i radi.
 
Povratak na 4.9.5, jer je ova 4.13 postala neupotrebljiva posle instalacije adaway-a...
 
Ipak nije do LP, kakav raspad poslednja verzija
 
Serveri zezaju, poruke stalno neke ma raspad...
Stara dobra 4.9.5 radi ok :)
 
Распад и код мене а ни немам Adaway.
 
I mene je ceo dan zezalo. 4.13 sam imao. Vratio na 4.12.2 isto ne radi. Međutim sad instaliram 4.13.1 i sve ok :s
 
I kod mene.. Bez adaway. Obrisah ga i vratih 4.9.5 ubicu !
Da neko ima talenta pa da napravi konkurentan program,eh..
 
Tapatalk je drugačiji na Win telefonu nego što izgleda na Androidu, i mislim da bi se mnogima svideo.
 
Meni u ovoj novoj verziji i sa adawayom na white listi sve fercera bez problema..

Pu pu pu da ga ne ureknem sad [emoji2]
 
There has been an issue connecting to the Tapatalk servers... Pojavljuje mi se ta poruka svaki put kad ga otvorim a sve normalno radi. Moze li kako da se ugasi?
 
Hoce li izbaciti ovi material design app?mislim ovaj gore plavi bar sa narandzastim je ultra smaracki
uploadfromtaptalk1430557206108.png
 
Skini sa apk mirror ima verzija koja boji status bar u narandzasto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno