Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
9c6379853023ed427b93bc4700f3e693.jpg


Radiii, hvala od srca...
 
Poslednja izmena:
Meni na ovoj poslednjoj verziji notifikacije rade savršeno, na prošloj nisu radile. Probaj da izbrišeš keš
 
Koj ala je spor XDA preko TTa da je pocelo nervirati. Moram refreshovati po 5x. Benchmark radi odlicno.
 
Kako ubaciti link slike u tt sa Flickr? :) Da li postoji neki jednostavniji nacin od uzimanja linka preko browsera pa ubacivanja?
 
Izgubi mi se refresh dugme u glavnom meniju, ni sam ne znam kada..jel se desava to nekome? o_O
 
4.9.5 i dalje lepo radi. Napisi koju verziju imas pa da odma dobijes pravi odgovor.
 
Subscribe-ovan sam na nekoliko (pod)foruma i sa svih mi uredno stizu notifikacije o novootvorenom topic-u, osim sa Bench Clubbing-a...da li neko zna zasto?
Hvala.
 
4.9.5 i dalje lepo radi. Napisi koju verziju imas pa da odma dobijes pravi odgovor.
4.11.6 je verzija, ova besplatna. Ja sam potpuno zaboravio da sam postavio pitanje ovde :D
Sad kad sam hteo da odgovorim izgubilo se i reply dugme gore kad klikneš na poruku :D
Videću screen shot da napravim..

Edit: Evo screen shotova...

Na prvoj se vidi da nema ni reply dugmeta, ni nicega, kada selektujem poruku za odgovor, na drugoj se izgubilo ono profilno dugme gore desno, a na trecoj nema vise ni refresh dugmeta :D To se desava posle par ulazaka i izlazaka iz raznih tema...



A ovako je normalno :) A da bih ga vratio u normalu moram da rotiram telefon u stranu da bi se cela slika ponovo iscrtala u landscape modu i tada se sve pojavi :)

 
Poslednja izmena:
Pogledaj na xda.
 
Izgubi mi se refresh dugme u glavnom meniju, ni sam ne znam kada..jel se desava to nekome? o_O
Hej pa i ja imam taj problem. Nekada se sve potpuno izgubi (ne postoji ono menu edit dugme).
Moram da rotiram telefon da bi se vratile ikonice. Skrol je uzasan...

Galaxy s2...
 
Poslednja izmena:
Dobio sam neki novi updejt preko play stora. Nista novo nisam primetio
Verzija 4.12.1
 
Dobio sam neki novi updejt preko play stora. Nista novo nisam primetio
Verzija 4.12.1

Donji meni na profilu je izmenjen(search, profil bar...), dodali su opciju "Edit Profile" i jos po nesto sitno.
Mada, sad jos vise laga prilikom skrola. Ko ne mora, nek preskoci ovaj update.
 
Da li ima nešto slično tapatalku , ali gde bi mogle da rade user skripte, npr ona da mi ne prikazuje korisnike sa ignore liste uopšte, kao klasičan Web view, samo upakovano ovako ?
 
Jel neko isprobao poslednju verziju od 27.03.?
 
Koliko vidim izmene su samo kozmetičke.
Na kojim slabijim štuca? Kako radi na s2?
 
Meni je samo bitno da promene onaj užasni font.
 
Kod mene na s2+ radi ok. Font mi ne smeta mogu sa tim da živim.
 
Ova zadnja verzija konačno radi bez problema, mada je starija verzija v4.9.5 bila preglednija :)
 
Pa ima bugova, deo gde su subscribe teme sa svih foruma posle refresha pravi duple, odatle teme iako se obrišu vraćaju se...još nekih sitnih bugova ali najviše oko posebnog subscribe dela

I izgleda da mi notifikacije opet ne rade... Ajde nek me neko reply da proverim
 
Poslednja izmena:
Pa ima bugova, deo gde su subscribe teme sa svih foruma posle refresha pravi duple, odatle teme iako se obrišu vraćaju se...još nekih sitnih bugova ali najviše oko posebnog subscribe dela

I izgleda da mi notifikacije opet ne rade... Ajde nek me neko reply da proverim
Eto. :)
Kod mene na s2 ok radi poslednja verzija..
 
Takođe ne radi opcija resetovanja šifre
"funkcija reset pasword nije omogućena"
 
Kada si na unread pregledu sada na otkacinjanje kvacice skida temu sa liste ali ne skida onu koju izaberes za citanje. Za moj nacin koriscenja to je pola koraka unazad ...dobro je da skida bar one koje ni ne zelis da citas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno