Šta je novo?

Tapatalk i PWA aplikacija

To je pitanje za admina foruma. Ja nisam uključen u development.
 
Je l' i vama aktivan 'Auto Rotate' u ovoj PWA aplikaciji nekad posle ovih zadnjih update-a, iako je opcija na telefonu iskljucena. U ostalim aplikacijama ne radi, kao i sto treba...
 
Имаш одговор пар порука изнад...
 
Dok se ne sredi ja sam se prebacio na Chrome, držim forum otvoren na jednom tabu i skoro je identično kao na PWA app.
 
Dešava mi se da mi rotira prečica koja sa google izasla na ekran? Rotacija ekrana je zakljucana,al kada okrnem telefon,okreće se ekran. Može li mi neko pomoći?
 
Receno je vec, to je neki bag. I meni se isto desava i bas je iritantno
 
Neko vreme mi se desava da iako je iskljucen auto-rotate na telefonu, u PWA rotira kad okrenem telefon.

U browseru se ne desava. Browser je Chrome stabilna verzija za Android, azurirana naravno.
 
Isto iritantno bas.
 
Мени на Опери исто окреће иако је искључено већ можда 2 месеца.
 
Ne znam da li još neko ima sličan problem ali forum na PWA mi u poslednje vreme baš često crashuje (više puta na dnevnoj bazi) i to je sve do Chrome-a (Chrome iz not responding - Wait/Close). Jednostavno sve zamrzne i telefon uopšte ne reaguje sve dok ne kliknem na Close kada zatvori forum i vrati me na desktop.
Malopre mi je telefon predložio da zbog čestog krešovanja Chrome aplikaciju stavim u Deep sleep ali onda nema nijedne kompatibilne za otvaranje foruma...
 
Imam Operu i Samsungov ali iz nekog razloga kaže da nisu kompatibilni tako da nisam mogao da pošaljem Chrome u Deep sleep.
 
Pogledaj
 

Prilozi

  • Screenshot_20240102_155616_Benchmark Forum.jpg
    Screenshot_20240102_155616_Benchmark Forum.jpg
    41.9 KB · Pregleda: 82
Ја користим у Опери без проблема...
 
Mogu ja u Operi da otvorim u tabu, problem je da je Opera unsupported kada idem preko PWA aplikacije.
 
Ista stvar i on je unsupported...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240102_193802_Benchmark Forum.jpg
    Screenshot_20240102_193802_Benchmark Forum.jpg
    44 KB · Pregleda: 77
Moguće ali do skora nisam imao nikakve probleme i to je počelo da se manifestuje pre jedno nedelju dana a nisam instalirao bukvalno nijednu novu aplikaciju.

Sad gledam, 22. decembra sam updateovao poslednju verziju Chrome-a i otprilike tada je i počelo to krašovanje pwa... Moguće je da ta verzija pravi problem (120.0.6099.144) ali to ne objašnjava zašto su ostali browseri unsupported.
 
A ovo se od tada prilično često pojavljuje
 

Prilozi

  • Screenshot_20240102_212523_Chrome.jpg
    Screenshot_20240102_212523_Chrome.jpg
    77.9 KB · Pregleda: 73
Ranije je moglo da se instalira PWA aplikacija iz Samsung browsera. Više ne može. Na Chrome mi forum grozno izgleda.
 
Ranije je moglo da se instalira PWA aplikacija iz Samsung browsera. Više ne može. Na Chrome mi forum grozno izgleda.
Kako grozno? Ja sam upravo instalirao Chrome na iOS i izgleda identično kao i u Safariju recimo.
 
Хоће ли се овај баг са ротацијом екрана (иако је искључена ротација) отклонити?
 
Koji bag?
 
Nazad
Vrh Dno