Šta je novo?

Tapatalk i PWA aplikacija

Upravo to je po meni i najveći nedostatak PWA - ako hoćeš redovno da pratiš teme moraš i redovno da ručno proveravaš ima li čega novog u suprotnom tema samo "nestane" kada su notifikacije u pitanju, kao da je neaktivna, a u stvari u njoj na desetine novih postova.
 
Meni je to najjača fora. U početku mi je smetalo, dok nisam shvatio poentu iste.
I nije potrebno da ideš na unwatch, dovoljno je da uđeš u thread i da nastaviš da ga čitaš.
 
kako da udjem ako mi ne stizu notifikacije? uvek proveravam i citam teme preko notifikacija, i onda odjednom prestanu da mi stizu a tebi to najjaca fora :LOL:
 
Meni je to najjača fora. U početku mi je smetalo, dok nisam shvatio poentu iste.
I nije potrebno da ideš na unwatch, dovoljno je da uđeš u thread i da nastaviš da ga čitaš.

Rekao je da bi żeleo da neke više ne prati, one koje mu nisu interesantne, zato sam napisao da moze da ih isključi na unwatch dugme 😃
 
Par pitanja, isao preko samsunga prvo, instalirao nesto, posle preko hroma, cenim da su u oba slucaja ovaj PWA? Svejedno je koji koristim?
Drugo je da li moze nekako da se smanji upotreba baterije? Deluje mi da trosi u pozadini, da ostaje aktivan.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230220_193000_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230220_193000_Samsung Internet.jpg
    84.2 KB · Pregleda: 148
Meni je to najjača fora. U početku mi je smetalo, dok nisam shvatio poentu iste.
I nije potrebno da ideš na unwatch, dovoljno je da uđeš u thread i da nastaviš da ga čitaš.
Ne vidim kako to može da bude dobra fora a još manje poentu da tema koju pratim samo isčezne sa liste pratećih tema i da više ne dobijam notifikacije za nju dok ne uđem sam ali nema veze... Meni lično je to skroz bez veze.
 
Ne iščezne, tu je. Ideš na toolbar, ikonica pored lupe (Search), pretražiš ujedno i nove thread-ove.
Što se mene tiče, ja tu ništa ne bih menjao.
Ima smisla da se ne pojavljuju notifikacije za one što dođu posle poslednje .
 
Ne mislimo na isto. Ja govorim da odjednom nema više notifikacija za čitavu temu - tipa pratio Poslednje izgledale serije, S22 i ovu i odjednom se samo jedna od njih "isključi" i prestanu da stižu notifikacije za nju dok za ostale stižu do momenta kada i za njih prestane... To što stoji jedna modifikacija za temu u kojoj nakon te poruke može biti još 100 naknadnih je nešto drugo i to meni ne smeta.
 
Meni se to ne dešava.
Kutija ga popravio.
 
Kako sam izbacio prečicu a long, long time ago tako stoji i koristi se tako da ne znam ni za kakvu popravku...

Imam i prečicu za bench sajt ali tu me uvek vodi na istu stranu gde nisam ulogovan a ne na forum...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230220_203045_Chrome.jpg
    Screenshot_20230220_203045_Chrome.jpg
    47.5 KB · Pregleda: 69
Poslednja izmena:
Jedan od načina je da otvoris temu i gore desno ides na Unwarch, ako na to misliš.
To mogu za ove teme na koje sam subscribed pa imam dugme Unwatch.
Imam posebno teme u kojima sam učestvovao i na njih nisam subscribed pa nemam način njih da sakrijem.
Verovatno sam od početka nešto pogrešno radio, pretpostavljam da je trebalo i da se subscribe kad sam prvi put napisao komentar u nekoj temi.
 
Imam posebno teme u kojima sam učestvovao i na njih nisam subscribed pa nemam način njih da sakrijem.

Koliko vidim, svaka tema u kojoj učestvuješ i napišeš neki odgovor se ubacuje u Followed Threads ili tvoje teme i onda imaš Unwatch dugme 😃
 
Ne mislimo na isto. Ja govorim da odjednom nema više notifikacija za čitavu temu - tipa pratio Poslednje izgledale serije, S22 i ovu i odjednom se samo jedna od njih "isključi" i prestanu da stižu notifikacije za nju dok za ostale stižu do momenta kada i za njih prestane... To što stoji jedna modifikacija za temu u kojoj nakon te poruke može biti još 100 naknadnih je nešto drugo i to meni ne smeta.
Tako je, baš to se dešava. Kapiram da mi moraju stizati notifikacije ako mi je tema na watch listi, ako ne želim notifikacije ili mi tema više nije interesantna onda ću ići unwatch. Ovo mora biti neki bug, nemoguće da je normlano.

Jel imate address bar ovako kao ja?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230220-212932.png
    Screenshot_20230220-212932.png
    154.5 KB · Pregleda: 89
Pretpostavljam da je nesto do mojih podešavanja u PWA mi se stranica može pomerati u levo što do sada nije bio slučaj.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-11-12-07-01-765_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-06-11-12-07-01-765_com.android.chrome.jpg
    63.3 KB · Pregleda: 82
U poslednje vreme (poslednjih nekoliko dana) mi na telefonu uopšte ne stižu notifikacije o temama označenim sa Watch i tek kad startujem aplikaciju promptno mi se pojavi znak zvonceta u taskbaru telefona, kao i crvena brojka na zvoncetu u okviru bench aplikacije koja pokazuje koliko imam tema koje pratim sa novim porukama, od moje poslednje posete - kao što se da videti na slici ...

Dok ne uđem u aplikaciji onog zvonceta desno od sata uopšte nema, ma koliko god novih poruka bilo u temama koje pratim.

Ima li neko ideju šta može biti razlog pošto ništa nisam čačkao na telefonskoj aplikaciji a već preko browsera nisam pristupao forumu mesecima, pa da se kaže da sam nešto zeznuo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230730_190456_Gallery.jpg
    Screenshot_20230730_190456_Gallery.jpg
    79.3 KB · Pregleda: 65
U poslednje vreme (poslednjih nekoliko dana) mi na telefonu uopšte ne stižu notifikacije o temama označenim sa Watch i tek kad startujem aplikaciju promptno mi se pojavi znak zvonceta u taskbaru telefona, kao i crvena brojka na zvoncetu u okviru bench aplikacije koja pokazuje koliko imam tema koje pratim sa novim porukama, od moje poslednje posete - kao što se da videti na slici ...

Dok ne uđem u aplikaciji onog zvonceta desno od sata uopšte nema, ma koliko god novih poruka bilo u temama koje pratim.

Ima li neko ideju šta može biti razlog pošto ništa nisam čačkao na telefonskoj aplikaciji a već preko browsera nisam pristupao forumu mesecima, pa da se kaže da sam nešto zeznuo.
Mozda ti je u zbog "stenje" gasi pozadniske procese. Mozes da pokusas da za bench pwa app stavis u podesavanjima baterije "unrestricted" da ti ne gasi u pozadini alikaciju i samim tim zezne obavestenja.
 
Do skoro nisam mogao na samo tabletu pa sam ignorisao problem a od pre neki dan ne mogu da kacim slike na forumu ni sa telefona!? Samo sive ikonice, kao mrtve. Jedino reaguje na tri tacke (nijedan taster (b, I, link, pic, smajli)).
viber_slika_2023-11-13_19-12-00-789.jpg
 
Iako mi je isključena opcija auto rotate screen Benchmark aplikaciju mogu da rotiram bez problema što onemogućeva čitanje tema pred spavanje 😂
 
To je do browsera u kome otvaraš forum. Nema veze sa samom aplikacijom. Probaj neki drugi browser?
 
Ušaohttps://photos.app.goo.gl/5Unb3bMskipBRiug7
Nemam taj problem inače u browseru
 
И код мене је тако, Опера је у питању. Кад нешто у Опери гледам не ротира а кад Бенч гледам, ротира...
 
Isto, baš je iritantno. Ima li nekog rešenja?
Takođe mi se u zadnjih par dana dešava da mi se u pwa app klikom na neki podforum otvara samo taj podforum, dok se ranije podforum na koji tapnem pozicionirao na vrh ekrana ali je cela početna strana foruma bila otvorena. Kako da vratim na staro stanje?
 
Jel još nekom na Androidu odjednom ikonica PWA aplikacije zumirana? Konkretno je aplikacija napravljena iz Chrome-a.
 
Kod mene je tako, kao da je zumirano.
 
Kod mene se ovo dešava prelamanje redova s rečima i neglediv je, moram izaći pa ući ponovo, ikonica isto kao zumirana. Sad šta je u pitanju ne znam.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-11-15-18-52-47-676_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-15-18-52-47-676_com.android.chrome.jpg
    128.2 KB · Pregleda: 42
Nazad
Vrh Dno