Šta je novo?

Starfield

Za gospodu kojoj je malo prostora, ne zaboravite da uskoro stiže i S sa 1 TB :cool:
 
Svaka njemu čast ali moramo da zavisimo od moda da bi dobili bazičnu stvar. Koliko ljudi neće znati da instalira mod ili neće biti upoznato da mod postoji.
 
Ono šta bi ja igrao,većina je kod crvenih

A te cake,dls,rts i ostali bakraći.....ostavljam vama da se prepucavate

Igram igru za zabavu,da se ispušem nakon posla,a ne da trošim vreme na nameštanje u opcijama neki vizuelni badabumtres
 
Dodatak infoa za dlss mod: lik nije dobio preview i mod će se plaćati kroz Patreon.
 
Zahvaliti se amdu na ovome, oni su "sponzorisali" igru. Kada nvidia sponzorise igru onda uglavnom bude i dlss i fsr.


Vi stvarno mislite da se tu AMD pita nesto!
Bethesda je MS vlasnistvo, a AMD je MS bitch!
 
Ja ću ovo odigrati narodni demo,i onda ako bude dobra,moram financ ministra,da mazim,pazim,gladim :p

Koliko sati će trebati za end game...?
 
Koliko sati će trebati za end game...?
Bethesda has confirmed that the Starfield length is around 30-40 hours long, which is around 20% longer than the team's previous games, like Skyrim and Fallout 4. This estimate does not include side content
 
....i evo ga, stigao prvi pravi leak, 40 minute snimljen gameplay, čoveku stiglo greškom ranije fizičko izdanje i snimio telefonom kako igra, tako da mu u suštini ni MS ni Bethesda ne mogu ništa, jer nije rivjuer. Spoiler naravno, pa ko želi nek gleda, ja ću se suzdržati do 1.septembra : )

 
Skinuli ga naravno, ako neko nađe negde video neka javi
 
Ovo je kao kad gledas bioskopski snimak SF filma, no thanks.
 
Nađoh, premota sam ceo klip u 10 klikova, našo ono što me zanimalo :D
Možeš da se šetaš po svom brodu u sred svemira, da bude prava baza, verovatno nešto kao cyclops u subnautici
 
It has all the hallmarks of a great leak. Portrait phone and baby crying in the background. Stellar.
#reddit :)
 


Meni je MS danas skinuo uplatu za Starfield Premium upgrade koji sam kupio na Xbox-u kod Turaka ( 450 lira=15 evra )
 
Priča se da igra deluje dosta ispolirano za jedan Bethesda naslov.
 
Steta, nadao sam se da ce biti poplava mema i roasting videa
 
Da, jer su sve te igre na listi MS vlasnistvo 🤣🫣

Ne znam cije su vlasnistvo sve te ostale igre, niti je to bitno. Konkretno sa spomenuo Bethesdu.
Tvrditi kako tu AMD nesto namece MSu je van pameti. Prvi Xbox je imao Nvidia gpu, pa je nakon toga Nvidia nogirala MS, i tu je upao tadasnji ATI. Tako ja ATI postao MS bitch, danas AMD. To sto je tada ATI uradio je bila velika greska.
 
Ne znam cije su vlasnistvo sve te ostale igre, niti je to bitno. Konkretno sa spomenuo Bethesdu.
Tvrditi kako tu AMD nesto namece MSu je van pameti. Prvi Xbox je imao Nvidia gpu, pa je nakon toga Nvidia nogirala MS, i tu je upao tadasnji ATI. Tako ja ATI postao MS bitch, danas AMD. To sto je tada ATI uradio je bila velika greska.

Naravno da je bitno, bio AMD neciji bitch ili ne isti je krajniji rezultat sto se vidi iz prilozene liste. Znaci da to ne mjenja stvar njihove politike.
 
AMD sponzorisani naslovi uglavnom nemaju DLSS i imaju iskljucivo FSR. Ovo je poznata stvar, vuce se po forumima i youtube poslednja 2-3 meseca. Naravno da AMD itekako ima uticaja na ovu pojavu i naravno da to rade iz razloga koji su svima ocigledni, samo kad je to tako pravo je pitanje zasto iko ima potrebu da BRANI i PRAVDA takvo ponasanje. Dokle ide taj fanboizam da se brani neodbranjivo i ocigledno antikorisnicko ponasanje. Koji benefit za celu gaming industriju to ima osim njihovog licnog benefita? Samo da ne pocnemo pravdati AMD u ovom slucaju pod izgovorom NVidia i Intel rade i radili su ovo i ono. Koja je razlika, zar nije sustina da se takve i slicne stvari ne rade?
 
Ne branim nikoga ali koja je fora da AMD da pare a da nema ništa od toga? Da si ti AMD kako bi ti sponzorisao igru a da ima uticaja na tvoju prodaju?
 
AMD sponzorisani naslovi uglavnom nemaju DLSS i imaju iskljucivo FSR. Ovo je poznata stvar, vuce se po forumima i youtube poslednja 2-3 meseca. Naravno da AMD itekako ima uticaja na ovu pojavu i naravno da to rade iz razloga koji su svima ocigledni, samo kad je to tako pravo je pitanje zasto iko ima potrebu da BRANI i PRAVDA takvo ponasanje. Dokle ide taj fanboizam da se brani neodbranjivo i ocigledno antikorisnicko ponasanje. Koji benefit za celu gaming industriju to ima osim njihovog licnog benefita? Samo da ne pocnemo pravdati AMD u ovom slucaju pod izgovorom NVidia i Intel rade i radili su ovo i ono. Koja je razlika, zar nije sustina da se takve i slicne stvari ne rade?

PA takve stvari se ne rade samo u lepim knjigama...u realnom životu vidiš rade se.
 
Na odmoru sam kad ovo izadje, imacu fore za 50-60 sati gaminga. I nadam se dobrog zezanja, slab sam na ove spejs zavrzlame. Ali takodje spreman i na razocarenje, tipa ME Andromeda, cp2077, fallout itd 👽
 
You're in for a ride.. kinda.

Bukvalno kažu (do sada) da je ovo uglađeniji Fallout u svemiru. :)
 
Malo drugacije Fallout 4 smece!

Naravno da je bitno, bio AMD neciji bitch ili ne isti je krajniji rezultat sto se vidi iz prilozene liste. Znaci da to ne mjenja stvar njihove politike.

Za to nekoj kriviti AMD vec dev timove koji pristaju na to. To je stara prica "oni su mene zaveli, a ustvari si uzeo lovu".
A ako cemo ici dublje, najveci krivac je plebs. Znaci ako trazis pravog krivca, vidjet ces ga u ogledalu.

Btw, to bi i bilo smisleno da AMD drzi bar 30% gpu trzista. Ali ustvari ne drze niti 10%. Tako da je ok sto se Nvidia korisnici zale, mada pitanje je kako bi reagirali da je situacija obrnuta.

Nvidia je nogirala MS zato sto im pravljenje GPUova za Xbox nije bilo isplativo. Tako je ATI tu upao, bez obzira na to sto je neisplativo. Znaci tu postoji veza, a Bethesda je u MS vlasnistvu. Sad samo sve to povezi.
 
Nazad
Vrh Dno