Šta je novo?

Starfield

Samo Ultimate će moći legalno ranije, mislio je na to da će pirat brzo izaći pošto igra nema Denuvo (PC)
 
TY, to mi je trebalo pošto je trenutno ultimate upgrade na sniženju i košta 450 turskih lira što bi bilo 1800 din pa bih ga zaigrao malo od 1-og.
 
Tolko je i kod mene na xbox-u
 
Gledao sam neke video zapise, i ova igra izgleda uzasno.
Kao da nema AO, NPCovi su katastrofa, a vegetacija je malo bolja od one iz Morrowinda.
Ok, grafika je sekundarna, ali nije ovo indie tim.


 
Ma uzas, ne razumijem hype oko igre, apsolutno nista sto je pokazano mi ne djeluje dobro, jos na to dodaj cijenu od 70 eur i grafiku iz 2010, recept za strmoglav pad.
 
Igra tima tvoraca Skyrima i Fallouta 4 teško da može da bude loša
 
Ali problem je što teško može da bude i dobra imajući u vidu fallout 4 pa nadalje...mada ja sam je uzeo hi hi
 
Verovatno zavisi i od toga ko šta voli da igra, lično imam dosta sati igre F4 i baš me je držala, mogao bih čak i sad da je poigram od nule
 
Ma ljudi igra će sigurno biti zabavna. Najgore je to što svi godinama čekamo nešto novo i u grafičkom smislu ali sve je izgledno da od toga nema ništa ma kakvu nam "next gen" priču prodali. Cyberpunk izgleda bolje od Starfielda.
Bethesda... Bethesda engine never changes...
 
Zato što im je dosadno i nemaju o čemu da pričaju/rade dok igra ne izađe. Kada izađe, ima da je igraju i da kukaju što nema bagova.
 
Igra tima tvoraca Skyrima i Fallouta 4 teško da može da bude loša
... uz obilnu pomoć moderske zajednice kao što je bio slučaj sa dva navedena naslova.

Na Skyrim-u sam imao mali milion modova koji su od igre napravili da bude onakva kakvom je Bethesda trebala da je napravi.

I može bilo ko da se ne slaže sa mnom ali je Bethesdin Skyrim bio poluproizvod i tek su ga moderi napravili da liči na igru koja ne stvara frustracije kod igrača.
 
Moze se to desiti i ovoj igri, ako bude zanimljiva zajednici.
 
Pa naravno da ce biti zanimljiva, jer ce imati mogucnost da te modove i regularno naplate.
 
Uzet Gamepass po prvi put juce,a igra je spremna za preinstall od jutros kao sto kolega spomenu iznad.

140gb tezi sama igra,trenutno samo 117 moguce..


Screenshot 2023-08-30 192254.png
 
Ako ne kupujete premium verziju bolje skinite preload posle prvog :)
Postoji šansa da će doneti još neki patch, a čitav proces traje.
 
... uz obilnu pomoć moderske zajednice kao što je bio slučaj sa dva navedena naslova.

Na Skyrim-u sam imao mali milion modova koji su od igre napravili da bude onakva kakvom je Bethesda trebala da je napravi.

I može bilo ko da se ne slaže sa mnom ali je Bethesdin Skyrim bio poluproizvod i tek su ga moderi napravili da liči na igru koja ne stvara frustracije kod igrača.
Jedino šta mi je kod Skyrima smetalo j bilo to sivilo od boja...al posle se navikneš pa ti čak i prija :p
 
Skida li jos ko sa gamepass-a?
Brzina se ne pomera od ovoga:
1693428385086.png
 
Ja sam uzeo preko Instant gaming-a za 52e, pa da vidimo to cudo od 6-og sept.
 
Kao sto napisah ranije, cim se pojavi novi Bethesda naslov, pojedini prelaze u retard mod!
Kompanija koja je zgrnula ogromnu lovu nema klasicni SSAO, dok drugi ubacuju RT efekte! S druge strane SSAO je tako jeftin po pitanju performansi, a pravi veliku razliku.
Mozda bude u super special verziji, a u medjuvremenu mozete koristiti reshade!
 
Kako god, ja uzeh prem upgrade za xbox pa kako sutra ne radim krećem ga noćas.
 
Nazad
Vrh Dno