Šta je novo?

Stake-ovanje/orocavanje novcica

Binance izbacio ponude od 30+% APY na 10 dana.
Izadje oko 0.8-1% za 10 dana.
ADA
SOL
Pa da zadrže ljudima coina dok cena ode u bunar.
Ako hoćete stake i dobru zaradu moja preporuka je i dalje DEX na AVAX mreži.
Npr borrow AVAX na Binance po 0.05% daily, godišnje oko 18%.
Pošaljete preko C chain na Metamask, pa pola swap u QI na Pangolin dex i onda napravite LP QI-AVAX pa na Yield Yak, Benqi, Penguin finance.
APY oko 120%
Plus može još više ako stavite na Penguin pa svaki dan dobijate nagrade u 4 coina pa sve to u QI pa na Benqi na stake APY oko 80%.
To izađe ne znam oko 160-200% APY.
Ako krene da skače npr QI imate ga sve manje pa se pazite IL. Mada na AVAX mreži ne kradu na IL foru kao Pancakeswap
 
Jel moze neko da mi malo priblizi ovaj Defi farm.

Na hotbit menjacnici sam stavio Moonriver sa ponudom T+1 , apy 20.21%, daily apr 0,050%. Sta mu dodje to T+1, jel to npr danas orocim, i od sutradan +1 dan pa mi vracaju? Vidim da imam opciju redeem ali kazu ako sad odradim redeem gubim zaradu od 04.01. Obzirom da je T+1 ja sam mislio da to vazi samo jedan dan i automatski se otkljucava opet u novcaniku pa da mogu ponovo da farmujem. Ajde neka mi neko malo priblizi to i kako da izracunam zaradu. tnx
 
Kakva je fora sa stejkovanjem AXS na binance?
Ja stake-ujem vec skoro tri meseca, u plusu sam oko 30% sto se samog stake-ovanja tice iako su malo oborili apy sa nekih 115% na oko 101%. Ali mu je cena jako pala pa sam ukupno poprilicno u minusu, pala je cena naravno i drugima ali AXS je pao jos malo vise. Tj podosta vise, za gotovo 100% !
Mislim da je trenutnmo AXS cak dobra kupovina jer je volatilan na promene, i kako brzo pada tako i relativno brzo skace. Sada je na nekih 61-62€, ali ako krene bear moze biti da ce procentualno podosta skociti, tako je barem bilo do sada.
 

Ne znam da li je bilo...ali ako imate ZIL, mozete da imate oko 200% APY , sto je super jer se ZIL dobija kao poklon ako se kopa ETH/ETC
 
Aj da pustim 200$, gde moze da se stajkuje?
Jesam na 7 dana, ima na 30,90 i 180.
 
Poslednja izmena:
A koji je APY za vece iznose? Tj do koliko daju 11.3 APY, do kojeg iznosa u USDT?
Moras da vidis na sajtu njihovom, ja ne kontam to bas toliko. Za T+1 defi nema limita bar ga nisu napisali, a za 90 day lockup je ako sam dobro video 1 milion dolara max limit i tu je 10% apy.
Ja sam stavio Movr na to t+1 defi i imam 20.9% apy, vidim da svaki dan dobijam neki mali br novcica, i mogu da redeem ujem bilo kad bez konsekvensi.
 
Da li neko stejkuje CAKE? Ja sam u Syrup Poolu, Auto CAKE. APY je 63.6% posto trenutno.
 
Novi servis na AVAX mreži za stake stable coina uz mogućnost drastičnog povećanja APR uz stake njihovog coina PTP koji daje vePTP koji morate uraditi claim da bi se povećao APR.
Ovo su početni, a ovi desno su avg. Kažu da je najsličniji servis CRV.
Za 2 dana imaju TVL već preko 700 miliona. Nema lock perioda, samo gubite vePTP kad uradite unstake PTP.
Nagrade idu u PTP može claim kad god. Nema lock perioda za stable coine.
Swap 50 miliona $ iz USDT.e u USDC.e nema razlike, do sada neverovatno na bilo kojoj menjačnici.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220116-220725.jpg
    Screenshot_20220116-220725.jpg
    69.4 KB · Pregleda: 25
Prilično visoke kamate. Ove boosted nisu imali ni Jezda i Dafina :).
 
kako je tako velik apy? koliko cu dobiti nazad ako stejkujem 20m tokena? ili ja tu nesto ne razumem
Ne znam zasto je tako veliki apy. verovatno zato da privuku nove investitore. projekat je nov, ATH je bio bas ok, pa onda pad i sad zele da se vrate na ATH ili vise.
Ja cekam 7 dana i izlazim, iovako sam vec u plusu od kako sam ga kupio.
kako je tako velik apy? koliko cu dobiti nazad ako stejkujem 20m tokena? ili ja tu nesto ne razumem
Ne znam tacno kako se to racuna. Ja imam 8mil tokena stakovanih i treba da dobijem oko 300k tokena. Nisam racunao vec sam na osnovu dobijenih tokena na 24h stakinga samo umnozio za 6 dana.
 
Ne znam zasto je tako veliki apy. verovatno zato da privuku nove investitore. projekat je nov, ATH je bio bas ok, pa onda pad i sad zele da se vrate na ATH ili vise.
Ja cekam 7 dana i izlazim, iovako sam vec u plusu od kako sam ga kupio.

Ne znam tacno kako se to racuna. Ja imam 8mil tokena stakovanih i treba da dobijem oko 300k tokena. Nisam racunao vec sam na osnovu dobijenih tokena na 24h stakinga samo umnozio za 6 dana.
Jel mozes da pristupis mvrs stakingu, ja ne mogu sa trusta?
 
Prilično visoke kamate. Ove boosted nisu imali ni Jezda i Dafina :).
Bacio sve stable tamo uz ovaj PTP što imam sa IDO allocation.
Fantastično, APR već posle 72h oko 70% prosek.
Ako neko šalje podelite podjednako na sva 4 stable što imaju.
Swap je smešno jeftin, tipa 1$ na 5 miliona 😂
Cena otišla opet gore skoro 50% danas.
Za jedan shit ozbiljan volume ima.

krastavac sve je rizik u životu i crypto, a najveći rizik ostati siromašan posle ovog što dele free money na sve strane.
Naravno ne treba sad trpati ovde 90-100% portfolia
 
Nazad
Vrh Dno