Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ovo mi je prvi put da sam kupio nešto preko SD iskoristio sam ovaj free šiping i pravo da vam kažem mogao bih da se naviknem na ovo :D

Pogledajte prilog 263070

Eh sada jel može neki update od vas koji ste dobijali već pošiljke od SD. Ja sada popodne idem na posao pa me interesuje kako DHL vrši isporuku kada nema nikoga kući? Da li prethodno pozovu na broj koji sam ostavio, da li ostave ceduljicu u sandučetu? Da li može neko umesto mene da primi pošiljku?
U principu ide na licnu dostavu ali na adresi moze da preuzme ko god je kuci . Ako nema nikog ne znam kakva je procedura , probaj da ih nazoves i pomeris za sutra , mada mozda to i sami urade petak je guzva ...
 
@nimark
@deda

Hvala na pomoći. Rep sam već dao :D
Znači imamo još free šiping za novu godinu, ako je ono tačno na prvoj strani teme.
 
Poslednja izmena:
Znaci neko vec otvara paketice, a nekome jos uvek pise Processing :mad:
 
Dešavalo mi se i da stoji processing na sajtu a DHL donese posiljku

Sent from my MI 6
 
Ljudi istekla mi je internet kartica. Kako mogu drugacije da platim posiljku i koja je procedura? Na primer taj paypal? Kako se tu uplacuje novac i otvara nalog?
 
Nećeš moći na PayPal pošto on skine pa vrati nešto sitno sa kartice kada se registrujes, zovi banku možda ti je vec gotova nova kartica

Sent from my MI 6
 
Nisam ni trazio novu, ne znam kad bi trazio da li bi bila gotova do free shippinga...
 
Pošiljke koje krenu danas stići će u ponedeljak. Nakon toga prve sledeće pošiljke stižu u Srbiju 03.01.2019. Sad su mi to proverili u DHL.
 
Ko očekuje danas pošiljku i ima status "isporuka 31.12. do kraja radnog vremena" neka zove DHL i proveri hoće li biti danas isporuke. Tek kad sam ih nazvao rekli su mi da neće biti isporuke iako je stigla u Beograd, nego će isporuka biti prvi radni dan nakon NG. Rade do 18 sati danas. Ako je hitno sami idite po pošiljku.
 
Evo ja zvao...kaže operaterka neće stići danas. Nema veze nije mi hića mada ceo dan sam se tu motao po kući očekujući pošiljku.
 
Ja danas svratio u SD u Mariahilfer Str. kad ono nema više radnje, prazan sprat.
 
To bre. Ja čekao sve vreme i nadao se...čak sam i izabrao šta ću kupiti računajući na free shiping.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@Consi Onda se posluži...

A free shipping valjda do ponoci 01.01...

c7b28ae329b6947bc87c39582451f08e.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako nekog interesuju Lee Cooper jakne i prsluci na SD. Ja sam 190 cm i 120 kg. Uzeo sam 3XL i jedno i drugo i na samoj granici sam, 4XL bi bilo savršeno jer volim malo komotnije na meni.
 
Ako nekog interesuju Lee Cooper jakne i prsluci na SD. Ja sam 190 cm i 120 kg. Uzeo sam 3XL i jedno i drugo i na samoj granici sam, 4XL bi bilo savršeno jer volim malo komotnije na meni.

Mene interesuje ova jakna https://rs.sportsdirect.com/lee-cooper-sherpa-collar-jacket-mens-609140?colcode=60914022 samo ne znam da li bi XL bila dovoljna za mene (187cm 80kg) XL veličinu nosim skoro sve, ali za Lee Cooper sam čitao ovde komentare da se uzima za broj veći od onoga što nosimo...samo što oni nemaju veće brojeve u ponudi za ovu jaknu.
 
Pa za tu imas tabelu velicina na poslednjoj slici. Lol

Tek kada sam išao na zoom onda se pojavi ta slika sa merama i onda sam shvatio o čemu pričaš ovako se ne vidi uopšte. Nešto mi baguje ovo čas ima čas nema slika.
 
Poslednja izmena:
Bas sam se smorio kad sam skontao da nijedan parfem njje dostupan za slanje u srbiju... Sem jednog u aftershave kategoriji.
 
Ja ili nemam srece ili nesto ne valja. Ima li neko da mu je jos uvek awaiting courier pickup status sa bozicne porudzbine? Imao sam dve porudzbine, jedna je sad u Lajpcigu, i to druga, stoji shipment on hold, a druga i dalje leeds i dhl kaze da je nije ni uzeo. Jel moguce da je nisu jos uvek ni poslali?
 
Ja ili nemam srece ili nesto ne valja. Ima li neko da mu je jos uvek awaiting courier pickup status sa bozicne porudzbine? Imao sam dve porudzbine, jedna je sad u Lajpcigu, i to druga, stoji shipment on hold, a druga i dalje leeds i dhl kaze da je nije ni uzeo. Jel moguce da je nisu jos uvek ni poslali?
Ta što je u Lidsu jel tu imaš jednu stavku ili više? Ako je jedna stavka u pitanju koja je šansa da je nemaju na stanju pa zbog toga ne šalju.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno