Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ima u aplikaciji besplatna dostava sa FREEDEL ali nikako da mi proradi na iOS app
 
Tako je meni bilo prošle godine. Otvorio sam par naloga i ništa, na kraju dam dig'o ruke.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Piše da se odnosi samo na standard delivery. U USC aplikaciji dođem do kraja i kaže your basket doesn't meet the requirements... Bojim se da neće moći za express delivery.
 
Standard delivery radi u Madjarskoj, pa ko je u mogucnosti moze tamo da poruci...... express ce moci za NG i kod nas, verovatno
 
Jel to standard delivery nema za Srbiju? Meni izbacuje samo opciju Express Delivery i Collect from UK warehouse.
 
Znači ništa za nas, jer i prošle godine je i za božić i za novu godinu bila samo free standard delivery.
 
Poslednja izmena:
01/01/2018 19:37:15
Subtotal £40.48
Delivery £0.00
Discount -£15.83
Total £40.48

Apsolutno nemam razloga da ti neverujem, samo kažem, imam sačuvan mail od SD od 01.01.2018. gde piše da kod vredi samo za Standard delivery. Evo sad sam opet pogledao da se nisam zaj....o.Ja tada nisam poručivao pa neznam šta je stvarno bilo.
 
Pise i na sajtu ali i na mailu da je trenutno ova dva dana free shipping ali samo standard delivery..
 
Apsolutno nemam razloga da ti neverujem, samo kažem, imam sačuvan mail od SD od 01.01.2018. gde piše da kod vredi samo za Standard delivery. Evo sad sam opet pogledao da se nisam zaj....o.Ja tada nisam poručivao pa neznam šta je stvarno bilo.
Imam i ja , sto se maila tice si u pravu ali porudzbina za novu godinu je prosla ,ta ista 25 dec. nije prosla
Mozda su imali bug ...
 
Daj bože onda da tako bude i ove godine.Sad sam im poslao mail sa pitanjem hoće li biti nešto i za nas. Ajd da vidim šta će da odgovore.
 
Poslednja izmena:
Kakva glupost. Kao izaberes express delivery, uneses kod i ne platis ga i ispostavi se da je to standard onda... A standard inace ne nude kod nas.
 
Subtotal £39.98
Delivery £0.00
Discount -£15.83
Total £39.98

Opet baguju :)
Nisam uspeo da platim iz cuga ,paypal mi je prvo otvorio istoriju transakcija
 
Nije ograniceno na 1 porudzbinu?
Under arrmor ima akciju za pre order, da li ce poslati bez postarine kad bude raspolozivo?

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kad se upisuje kod kad vam prolazi? Ja dodjem do Checkout, i imam samo Pay Now i stoji Express Delivery 19E, nema opcije da unesem kod...
 
Mora sa android aplikacije , na stranici gde biras nacin placanja PP, kartica ,poslednje polje je za discount code tu unosis FREEDEL
 
Znam da mora sa aplikacije, propustio sam da vidim to polje discount code... Hvala
 
Pise
The FREEDEL promotional code is limited to 1 use, per customer.
Mada pise i Standard delivery only pa nam prodje express

Sub Total 42.00
Delivery 0.00
Grand Total (EUR) 42.00
Payments
Debit Card 42.00

Sub Total 48.00
Delivery 0.00
Grand Total (EUR) 48.00
Payments
Debit Card 48.00

Sub Total 24.00
Delivery 0.00
Grand Total (EUR) 24.00
Payments
Debit Card 24.00
Dakle prihvatilo kod za sve 3 porudžbine. Plaćanje sa iste kartice, isporuka na istu adresu.
 
Mogu sve zajedno da ti spakuju, to je problem. Ja bih bar promenio ime tj stavio nekog od ukućana.

Znam da mora sa aplikacije, propustio sam da vidim to polje discount code... Hvala
To je na stranici nakon što izabereš način dostave i klikneš na continue securely.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno