Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Mogu sve zajedno da ti spakuju, to je problem. Ja bih bar promenio ime tj stavio nekog od ukućana.

Nebi smeli. Dobio sam 3 posebna maila sa potvrdom i svaki ima drugi broj za porudžbinu. A ako mi to i urade odbijam da primim i tražim pare nazad. A sad sam im i poslao mail gde ih molim da mi pošalju onako kako je poručeno, kao 3 posebne pošiljke, da ne spajaju u jednu ili 2.
 
Poslednja izmena:
Prebacite na funte i punite do 43 (mada može i do 44 - hazarderski), još malo ćete uštedeti :).
 
Ja sam platio 43,97 funti. Sad je kurs 1,1121. Imam lufta da poraste do 1,1371!
 
Jel može neko da pošalje .apk za SportsDirect?

Meni je GP na USA i sad sam skinuo regularno aplikaciju, ali pri dodavanju adrese ne mogu da biram nijednu zemlju osim USA.
 
Narucim 2 trenerke i za jednu nemaju stock donji deo. Trazio sam da mi cancel ceo order necu rasparno da mi salju ... Nemam srece
 
Meni je barem deset puta app vratila na pocetnu stranicu kada sam kliknuo continue securely... Bio sam uporan i uspio sam da narucim...
 
Ako se sada poruci, dali ce to stici do subote 29.12, ili to stize posle Nove godine?
 
Meni prodje iz prve...samo sto mi odmah stize mail da nema Puma donjeg dela trenerke [emoji26]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Gde na mobilnoj aplikaciji da prebacim u funte?
Ne mogu ni državu da promenim sa SAD!
Instalirao sam sa USA playstora, vrv zato, opet ostaje kako promeniti valutu i državu u aplikaciji.
-----------
Dakle ovaj SD sa USA playstora se instalira nezavisno od postojeceg naloga za SD, morao sam novi da pravim, dok je app sa srpskog ps prihvatila sd login
 
Poslednja izmena:
Meni nikako da prikaze polje za kucanje koda, izgleda da ipak ne radi van EU :(
 
@ironmanbg Klikni na tri linije lijevo od search bara da ti se otvori meni i tu imas...
2d61f5d18ddf3cfccd15d06356f0f8ab.jpg
 
Poslednja izmena:
Treba mi informacija ako neko vidi uskoro sledece pitanje:

Kakve su Soul Cal velicine? Hocu da uzmem neke pantalone pa da proverim velicinu ako neko zna. Inace, velicine su u formatu obim struka u incima iliti 32, 34, 36, 38...

Kupljeno, valjda ce valjati.
 
Poslednja izmena:
Ljudi da li je neko kupovao preko www.prodirectsoccer.com???
Vidim da imaju dosta povoljnih stvari, pa me zanima ima li neko iskustva sa njima , sto se tice slanje paketa i ostalog.
Preko koje kurirske sluzbe saju?
 
Jel dobio neko TN od SD za božićnu porudzbinu?

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
I meni juče i danas tek došli mailovi da su porudžbine procesuirane.
 
Stigla poruka od DHL Expresa da sutra očekujem isporuku. Znači ipak je taj kod bio za expres delivery.
 
Od čega li zavisi što nekima još nije procesuirana porudžbina? Da li od načina plaćanja?

Sad sam prvi put platio preko Paypal-a i čekam ovako dugo.

NIMARK, kako si ti platio porudžbinu?
 
Sigurno imaju gužvu. Bilo je mnogo narudžbina 26.12. Mislim da način plaćanja nema veze sa kašnjenjem. Ja sam platio karticom i još uvek nije procesuirana narudžbina. Ranije sam plaćao i karticom i paypalom i uvek je stizala narudžbina za nekih 5 dana.
 
Poslednja izmena:
Od čega li zavisi što nekima još nije procesuirana porudžbina? Da li od načina plaćanja?

Sad sam prvi put platio preko Paypal-a i čekam ovako dugo.

NIMARK, kako si ti platio porudžbinu?

Platio sam Visa Virtuon. I zavisi od njihove inteligencije. Evo moj primer. U roku od 5 minuta sam napravio 3 porudžbine. Prva i 3. porudžbina mi stiže danas na kućnu adresu. Druga porudžbina još nije u Srbiji.
 
Od čega li zavisi što nekima još nije procesuirana porudžbina? Da li od načina plaćanja?

Sad sam prvi put platio preko Paypal-a i čekam ovako dugo.

NIMARK, kako si ti platio porudžbinu?

Evo ja sam platio PP i već sledeći dan dobio mejl Your Order Has Been Processed
Tako da izgleda da nije u pitanju način plaćanja.
 
Hvala na odgovorima. Moja pošiljka još neće ni krenuti, a vama će stići! :p
 
Ispravka. 2 pošiljke istovremeno procesuirane u Leedsu, treća sledeći dan. Prva je stigla u Beograd, druga je još u Leedsu, a treća još nije u DHL sistemu.
 
Ovo mi je prvi put da sam kupio nešto preko SD iskoristio sam ovaj free šiping i pravo da vam kažem mogao bih da se naviknem na ovo :D

Screenshot_2018-12-28 Tracking, Track Parcels, Packages, Shipments DHL Express Tracking.png

Eh sada jel može neki update od vas koji ste dobijali već pošiljke od SD. Ja sada popodne idem na posao pa me interesuje kako DHL vrši isporuku kada nema nikoga kući? Da li prethodno pozovu na broj koji sam ostavio, da li ostave ceduljicu u sandučetu? Da li može neko umesto mene da primi pošiljku?
 
Poslednja izmena:
Zovu te na telefon, a mogao si i ti njih da nazoveš i dogovoriš kada da ti donesu.
 
Nazad
Vrh Dno