Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Nije, ima više stavki. Tako mi je i prošli put bilo pa sam im slao email i oni odgovorili da je sve u redu bla bla i onda se tek pojavio na trackingu. Moram li i sad to da radim? :D
 
Sada bio kod drugarice...rekao joj da otvori nalog na SD da poručim preko nje još stvari da iskoristim ovaj fri šiping međutim nešto ne uspeva da prođe onaj kod. Jel mogu da otvorim novi nalog na SD sa drugom mejl adresom na primer napravim taj nalog na očevo ime, naravno adresa ostaje ista ili neka druga metoda?
 
Ne mogu da se logujem na app, kaže invalid password.. Na desktop normalno radi.

Kako da iskoristim free delivery kada ne radi.. Opet muvaju nešto.


EDIT: nešto zeza jer sam US playstore.
 
Poslednja izmena:
Sada bio kod drugarice...rekao joj da otvori nalog na SD da poručim preko nje još stvari da iskoristim ovaj fri šiping međutim nešto ne uspeva da prođe onaj kod. Jel mogu da otvorim novi nalog na SD sa drugom mejl adresom na primer napravim taj nalog na očevo ime, naravno adresa ostaje ista ili neka druga metoda?

Kod radi samo u aplikaciji (android ili ios)
 
Da li zna neko da li su Lonsdale velicine kao nase ili vece ili manje? Npr. ako nosim nas M da uzmem njihov 12?
 
Kod mi radi, ali placanje nikako ne prolazi - ne u smislu da odbija karticu ili PayPal, vec cim kliknem na "pay now" dobijam: "Oops! we couldnt load that content".
 
Da li zna neko da li su Lonsdale velicine kao nase ili vece ili manje? Npr. ako nosim nas M da uzmem njihov 12?

Londsdale ima baš veliki kalup. Ako imaš negde kod sebe Sport Vision ili Extra sport prodavnice, idi i probaj. Oni drže Lonsdale odeću.Ja naprimer nosim 3XL, ali nihove šorceve 2XL i opet su mi komotni. Ipak je bolje da isprobaš.
 
I meni je na telefonu izbacio "Oops! We couldn't load that content", pa sam odradio tako što sam instalirao BlueStacks emulator za Android na svoj računar i tako je sve prošlo bez problema.
 
Londsdale ima baš veliki kalup. Ako imaš negde kod sebe Sport Vision ili Extra sport prodavnice, idi i probaj. Oni drže Lonsdale odeću.Ja naprimer nosim 3XL, ali nihove šorceve 2XL i opet su mi komotni. Ipak je bolje da isprobaš.

Hvala, probala bih, ali sad nemam gde :) A sad bih da narucim. Trebaja mi donji deo trenerke i muska i zenska, pa zato pitam, jer je to opet drugacije od majica, a ti ipak nosis broj manji sorc, nisam pametna. Strah me da ne bude mala, opet bzv. da bude mnogo velika, mada trenerka moze i malo komotnija, samo da ne bude predugacka.
 
I meni je na telefonu izbacio "Oops! We couldn't load that content", pa sam odradio tako što sam instalirao BlueStacks emulator za Android na svoj računar i tako je sve prošlo bez problema.

Hvala puno! Android emulator mi nikada ne bi pao na pamet :)
No malo me zbunjuje sto vise niko (osim tebe) ne kuka na ovaj problem sa placanjem na aplikaciji. A cenim da je dosta clanova foruma narucivalo danas. Izgleda da je selektivno...
 
Hvala puno! Android emulator mi nikada ne bi pao na pamet :)
No malo me zbunjuje sto vise niko (osim tebe) ne kuka na ovaj problem sa placanjem na aplikaciji. A cenim da je dosta clanova foruma narucivalo danas. Izgleda da je selektivno...

Nisam siguran, ali moguće je da je do mog telefona, a to je BlackBerry Passport, pošto ne rade sve Android aplikacije dobro na njemu. Kod tebe je možda stariji Android ili tako nešto.
 
Imao sam isti problem, izbacilo mi je gresku, ali je novac skinut sa racuna i porudzba je prihvacena.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koliko smo se mucili sinoc da zakljucimo porudžbinu [emoji26] mkra da je bila velika guzva, ali je bitno da je proslo na kraju :)

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Narucio sam 31. dec. koliko vidim jos nisu poslali, ali bio mi je upisan stari broj tel. u account na SD, sad sam promenio i poslao mail nadam se da je to dovoljno, neko imao slican problem?
 
Niko tamo ne cita mejlove. Prati kad bude stigao u Srbiju i nazovi DHL kad stigne i zamoli devojku da promeni br.telefona zbog kurira.
 
Stigao paket, bolje da nije, 1 item nedostaje, kao da je ukraden, prilikom otpakivanja primećena je rupa promera 5-6 cm.
Pisao sam DHLu i SD-u, dal ima vajde?
 
Stigao paket, bolje da nije, 1 item nedostaje, kao da je ukraden, prilikom otpakivanja primećena je rupa promera 5-6 cm.
Pisao sam DHLu i SD-u, dal ima vajde?

Rupa u kutiji/kesi?

Od skoro praktikujem snimanje otvaranja bilo kojeg paketa...pre samog otvaranja snimam i sam paket/pošiljku iz svih uglova čisto preventive radi. Toplo savetujem i vama.
 
Poslednja izmena:
Snimam i ja za telefone i sl, ali za SD nisam ranije.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Stigao paket, bolje da nije, 1 item nedostaje, kao da je ukraden, prilikom otpakivanja primećena je rupa promera 5-6 cm.
Pisao sam DHLu i SD-u, dal ima vajde?

Ima vajde.
Nekoliko (mislim dva) puta sam dobio povrat za oštećenu robu tako što sam se dopisivao sa podrškom preko Facebook chat-a.
 
Nazad
Vrh Dno