Šta je novo?

Splinter Cell: Conviction

A jel zna neko sto meni nece da nadje match, a stavio sam onaj skid*ow m lek ?
 
Stavio sam ja Patch radi dosta bolje s njim, frejmrejt je dosta veci, izgleda da niej ni imala CF podrsku bez patch-a ali je i tako meni ok radila....
 
Ne mozes da trazis metch, dodas prijatelja i onda ides private match !
 
Pise mi nesto kada hocu coop kao "sever is not available". Zna neko u cemu je problem?
 
Pise mi nesto kada hocu coop kao "sever is not available". Zna neko u cemu je problem?

Jesi stavio novi update 1.0.2 i lek?. Meni radi ali nemam sa kim da igram, stoji mi igra instalirana a SP me mrzi da igram. Ako hoce neko preko multiplejera ostavite mi vas username da vas ubacim u listu
 
Ja sam stavio update i lek a pre toga sam ono za multi i izbacuje mi isto to kad hocu da dodam prijatelja kaze server not available....
 
Ja sam stavio update i lek a pre toga sam ono za multi i izbacuje mi isto to kad hocu da dodam prijatelja kaze server not available....

Cudi me sto nece da ti radi, ja sam na svezu instalaciju odradio patch i primenio lek koji je dosao u sklopu sa tim patchom od Skidr... i normalno radi, a taj lek je i za single i za multi
 
Splinter Cell Conviction v1.02 Update

* Added DLC support
* Added multi-GPU support (Crossfire/SLI)
* Added ATI Eyefinity support
* Fixed graphic glitches when running in low visual quality
* Improve performances and some flickering issues
* Fixed Microsoft Wireless X360 controller not being detected properly with some drivers
* Fixed many disconnection problems in coop modes
* Fixed interaction buttons overlapping in certain resolutions/aspect ratios
* Low-end video card optimizations
* GTX400 Nvidia video card support (removed the error message)
* Various minor fixes
 
Sad smo Snake89 i ja igrali coop oko 1h malo vise. Bruka je dobro! Znaci stvarno je extra! Samo da javim kako mi se svidja multiplayer. :D
 
Vazi, evo samo da se zavrsi Partizanov mec. :)
 
Aha taman da malo ucim, imam kolokvijum u ponedeljak a ja igram SC:D
 
Kad je ****** igra, ****ga...
 
Jel igra neko deniable ops? Da uporedimo rezultate ili ko je za coop neka se javi na PM.
 
igra je brutalno dobra. i radi sasvim solidno(30-35fps u 1280x1024 sve high bez VS i 0AA na prosecnoj masini-u potpisu) sto nikad do sad, cini mi se, nije bio slucaj-uvek je morao upgrade. Jos "cedim" SP, i jedva cekam da opalim MP. malo me nerviraju crno bele senke ali ok. I tako mi nedostaje zvizdanje i dupli skok u uskim prolazima! samo se pentra uz cevi. Po meni, vredelo je cekati.
 
Da li se jos nekom desava da propadne kroz teksture kada treba da dodje do Bele kuce?
 
Meni se desilo, ako mislis na onaj deo u sirokoj ulici, gde mozes da ides levo a u stvari mora da se ide desno. Reko' aj da izvidim situaciju, kad ono ooopss:rupa::D
 
Meni se desilo, ako mislis na onaj deo u sirokoj ulici, gde mozes da ides levo a u stvari mora da se ide desno. Reko' aj da izvidim situaciju, kad ono ooopss:rupa::D

Bio sam siguran da sam probao i desno i da mi se isto desilo.... probacu desno malo kasnije, pa cu da javim dal se javlja isti problem.
 
Onaj nivo gde treba da spasem onu naucnicu je odlicno uradjen, stealth-a na sve strane:cigar:
 
I nije nesto nivo, ali ima i gorih, najbolji je u Third Echelon HQ po meni, i one COOP misije nisu lose, inace single nije uopste nesto sto se stealth-a tice i 50% misija mora akciono da se odigra da bi se presle...
 
igra je nesto iznad proseka nisam nesto fan "sunjalica" -) kao sto su bili prethodni delovi jedino je malo los menadjment checkpoint-a narocito kod onog dela sa laserskim alarmima ubih onu 5-6 xx puta :D :D
 
Presao SP kampanju. Onako. Uproprastili su totalno na kraju. To nije bio Splinter Cell.
 
Igra je OK u sustini...SP sam pretabao na realistic, malo su smorili checkpointovi na nezgodnim mestima. Udavili su sa belom kucom, kako su zaredjali u poslednje vreme, pocinjem da prepoznajem prostorije...grafika - po meni, bolja od 99% UE3 igara (a ovo je UE2.5xx budz verzija).

Najveca mana je sto se zove Splinter Cell...Ono sto je sigurno, je da mi je bila bolja od budjavog Double Agenta.
 
Meni igra pucala sa novim catalyst 10.3 drajverima,sad instaliram 10.2 pa da probam,jel se nekome desavalo...
 
A sto neprobas sa 10.4 drajverima, kad sa njima najbolje radi igra?
 
Nisam ni znao da ih ima,hvala, sad cu ih probam....
Inace sa 10.2 puca igra jos cesce...
 
10.4 ce resiti sve probleme, bar bi trebalo, meni je radila perfektno....
 
može neko da mi aploaduje sejvgejm za ovo, do one white box laboratory
 
Nazad
Vrh Dno