Šta je novo?

Splinter Cell: Conviction

Da, na primer hangar na Airfield misiji, ****no ne može, igrao sam sat ipo tu sekvencu jer sam hteo da pređem stealth i ništa... ne može, nemoguće.... moraš da pobiješ govna da bi prošao..

Ja sam tu prvo jednog ubio s visine, posle jednog s ledja, na one bacio ono sto visi neki generator sta je vec... A onu dvojcu sto popravljaju helis Mark & Execute...
Mislim ok je igra kao akcija/sunjalica kao mesavina, ali meni bi draze bilo da je sunjalica i da lici na prethodne delove.
Ima losih misija a ima i nekih koje su ok, na primer Third Echelon mi se svidela mapa, samo malo preterase sa ultrasonic naocarama koje vide kroz zidove :D
 
Poslednja izmena:
Ovako,
gameplay je dobar,grafika isto, prica kida... Sve u svemu igra je ekstra... Da,glupo mi je sto nema veze sa SC serijalom al' krastavac, dobra je i ovako(ima sve elemente dobre igre).
 
Retko ko će se složiti sa tobom, na žalost.
 
Ovako,
gameplay je dobar,grafika isto, prica kida... Sve u svemu igra je ekstra... Da,glupo mi je sto nema veze sa SC serijalom al' krastavac, dobra je i ovako(ima sve elemente dobre igre).

Hehe stvarno "kida",ali zivce posto je neverovatno glupava!Ustvari mislim da je osnovni problem u naslovu,jer su pokusali da nam prakticno podmetnu nesto sto nema veze sa prethodnim delovima,a svi su ocekivali pravi nastavak i tu je po meni osnovni problem,jer iskreno da prvi put igram igricu,a da nisam pod utiskom ranijih delova,kontam da bi mi bila podnosljiva.
 
Pa ne mogu da očekuju svi pravi nastavak kada je mesecima u nazad objašnjena nova mehanika igre. To jedino ako niko do sada nije pogledao ni jedan trailer, niti je pročitao bilo šta o igri pa da bude extra razočaran kada proba. Sve se već znalo mesecima u nazad, ja ne znam šta sada svi otkrivaju toplu vodu.

Čak je i Ubi rekao da je ovo reboot starog serijala, u totalno novom fazonu, davno pre nego što je igra izašla.
Samo ovde ima previše kvazi fanova koji bi da pljuju developere a pritom ni dinar nisu dali za igru. Ako im nije ispalo ništa iz džepa, to što imaju igru je svaki plus, mišljenja se ne računaju i pljuvanje, jer nema logike.
 
Da je neko nazvao tu igru Pera razbijac, svi bi je hvalili... a sad posto je to SC,to je ***** najvece !
 
Da je neko nazvao tu igru Pera razbijac, svi bi je hvalili... a sad posto je to SC,to je ***** najvece !

Pa ima logike u ovom postu, ali samo donekle. Ocena vecine igraca je automatski manja zato sto su napravili Splinter Cell, koji to nije. Mada igra ne bi bila za devetku ni da se zove Pera razbijac. Osmica je najrealnija ocena kada bi se gledala igra kao celina, ali kada se uzme i pedigre koji serijal ima, onda je ocena neka sedmica, eventualno sedam ipo :)
 
Da su zadrzali staru mehaniku, napravili vece prostore za misije, nove fluidnije pokrete, sa boljom grafikom sve to igra bi bila savrsenstvo....

Prica nije nista posebno u Conviction-u mada nije ni losa, ali daleko je slabija od prethodnih delova !

Jedino ima smisla na Realistic ali je i tada uz pomagala *****no laka.... Mada ja slabo koristim bombe i ostalo, samo sam probao sta kako radi.

Kad se setim starih delova pa imas na kraju skor koliko si stealth igrao koliko uzbuna itd pa kretanje podesavas kad se sunjas tacno kolikom brzinom..... Ovo sada nebitno uzmi i rokaj sve bacaj bombe trci nista ne skodi, ej ne moze telo strazara da se ponese ?!?!

Pa kasnije naocare koje vide kroz zidove, mislim....

Za sledeci deo, a nadam se da ce ga biti nek se malo potrude i naprave stvarno nesto sto valja....

A bas sam gledao na ovojh igri i nisu radili isti ljudi kao za prethodne delove, kreativni dizajner je lik koji je radio Rainbow Six Vegas ?! Bas se i vidi uticaj, zaklon oruzje i ostalo bas podseca...
 
Poslednja izmena:
A bas sam gledao na ovojh igri i nisu radili isti ljudi kao za prethodne delove, kreativni dizajner je lik koji je radio Rainbow Six Vegas ?! Bas se i vidi uticaj, zaklon oruzje i ostalo bas podseca...

Ovim je sve receno :).
 
1. Pistolj je trebao da ima ogranicen broj metaka (12-18)
2. Trebali su da izbace hintove po mapama
3. Moze da ostane markiranje protivnika i egzekucija, ali da ta opcija moze biti ogranicena i dostupna samo jednom u toku misije
4. Trebalo je da ostane podesavanje brzine kretanja na tockicu misa
5. Igra je trebala da bude mnogo veca, znaci da sve ukupno traje 30+ sati
6. Upgrade oruzja moze da se radi samo u HQ (svaki grad ima tacno mesto gde Sema ceka soba i preprodavac, cena oruzja se menja kako se menja i na trzistu, tako da Sem koliko ima novca u tom trenutku, moze da kupi oruzje, opremu i municiju za tu kolicinu novca koje poseduje, a moze i da preprodaje to isto oruzje i municiju)
7. Ekskluzivna oprema iz prethodnih delova je dostupna, ali joj je cena mnogo veca od ostale opreme, tako da doci do nje je pravi podvig
8. Trebali su da ubace nekoliko strana za koje Sem moze da radi i njihova borba medju sobom
9. Trebali su da dodaju pored onih poteza iz prethodnih delova i jos 10-tak novih

Ima jos milion stvari koje bih ubacio...:eyebrows:
 
8. Trebali su da ubace nekoliko strana za koje Sem moze da radi i njihova borba medju sobom

Za sve se slazem osim za ovo ^.
Nije ovo rpg, pucacina je u pitanju, i to specificna (barem bila). Tako da to ne bi moglo da funkcionise kako treba.
 
Kasnije ima misija gde uopste ne moze stealth da se igraju neki delovi, igra tera prosto na akciju i tps igranje, iznervirao sam se, a mislim da sam pri kraju....
 
Zavrsih igru..Bas je kratka. Ako nista drugo, ima deniable ops mape da se odigraju.
 
Nisam igrao prethodne delove, ali da dam svoje skromno misljenje.
Odigrao sam nekoliko misija (stigao sam do onog kada ubijas one uhode pa treba da bezis do auta) i sta ja znam... Ne mogu da uporedjujem sa proslim delovima jer, ako sto kazem, nisam ih igrao, ali sam i sam ocekivao vise. Stvarno ima delove koji ne mogu da se igraju stealth nego se pretvara u GTA stvarno... Ono na pocetku mi je bilo extra kada moze sve stealth da se odradi. Grafika je isto onako, jace od proseka... ali nista spektakularno rekao bih. A jos nesto da Vas pitam, sta podrazumevate pod "stealth"? Prelazenje, a da nikoga ne ubijes ili da ih ubijas, ali da te ne skontaju?
 
A jos nesto da Vas pitam, sta podrazumevate pod "stealth"? Prelazenje, a da nikoga ne ubijes ili da ih ubijas, ali da te ne skontaju?

Moze i jedno i drugo :).
Ja licno preferiram ovo drugo.
 
Chaos Theory je meni najjaci deo, i grafika je bila perfektna za to vreme stvarno...
 
Ukratko. Igra je smeće. Podmetanje nekih polovičnih konzolaških projekata pod stare dobro poznate PC naslove. Identična situacija je bila prije nekoliko mjeseci sa
Operation Flashpoint: Dragon Rising. Kupljenje kajmaka na mlađoj populaciji koja se prvi put susrela sa PC gamingom prije 3 godine u vrijeme prvog Crysisa.
 
S tim sto je Splinter Cell 1 uporedo izasao i za PC i za Xbox (odnosno prvo za Xkutiju pa posle par nedelja i za PC), tako da SC nikad nije bio PC ekskluziva ;).

One of the most popular, most successful, and best looking games for Microsoft's Xbox is now on the PC, and in some ways it's even better than the original version.
 
Ja iskreno kada je bio najavljen kec za PC nisam ništa ni znao o igri dok mi ortak nije rekao... Sećam se da sam imao tada neku krntiju od koma 450mhz, gf4, 512 rama... Letelo je u 10fpsa :D ali sam je prešao!!!

Inače, stigao original, probao MP sa ortakom iz Izraela, **** kevu, ali ni jedan prob nismo imali, totalno lag free, odmah nam je upalo u meč, niti seckanje niti ništa, baš sam se oduševio kako dobro radi u MP-u, još je igram na laptopu...
A i gameplay je do jaja u MP-u, i on i ja smo u stealth fazonu, metak nismo ispalili. Mada smo prošli samo 2 sekvence jedne mape... Nemam vremena, morao da počnem da radim :/.
 
Deniable ops je ok, mora da se igra stealth inace je glupo a i tesko na Realistic akciono jer nema toliko dodataka....

Samo me nervira u Deniable sto nemam odmah opciju da idem from checkpoint nego moram da sacekam da me ubiju da bih nastavio, jer necu da me provale.


Kampanju sam presao na Realistic, laka igra, prica prosek, odigrao sam zbog proslih delova i jer je prica povezana.
 
Vama igra barem oce da radi normalno. Meni framerate luduje. Nebitno da li je sve high ili low, da li je graficka overklokvana ili nije (isto vazi i za cpu).Ne pomaze 10.4a katalist. Ja cekam patch. Cak sam ozbiljno razmisljao da kupim gts 250 ali sam se prizvao pameti.
 
Neverovatno dobar MP !
 
juju,skroz drugacija kampanja,sve sto je falilo SPu da bude pravi Splinter Cell... MP to ima, znaci mora se svuda sunjati polako, team work jako vazan itd. Morate probati MP !
 
Kako da nemam oruzje? Mislim da ga ne drzim u ruci? Zbog deniable ops moda, da glumim ludilo. :D
 
Pa imaš holster weapon, mislim da je na 1 sa kombinacijom tastatura miš, ja igram na gamepadu tako da ne znam gde je vama...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno