Šta je novo?

Splinter Cell: Conviction

Najavljen DLC za ovu igru. Zvaće se Insurgency Pack, i sastojaće se od četiri mape za Deniable Ops mod.
 
Koje će koštati 10 eura :)
 
poceh igru danas. sta ja znam, nije losa igra, i dalje moze da se igra stealth pristupom iako je dosta losija od prva 3 dela fransize ali obzirom da je nisam platio bilo bi licemerno da se bunim kako ne valja igra :)
samo mi nije jasna zahtevnost. pre ovih 10.4 sam imao neke recimo 9.8 drajvere i pomak je stvarno osetan ali opet mi igra ne izgleda nesto koliko je zahtevna. morao sam meke senke da spustim sa very high na high, sve ostalo je na max. (2xAA i 16xAF) i igra radi 30-50fps, uglavnom izmedju 30 i 40 sto nije lose obzirom da je rec o akciji iz 3. lica ali juce predjoh Bioshock 2 koji ima makar duplo vise frejmova. oh, well...
 
zasto igrica meni i mom drugu nismo "kupili" na istom mestu secka a oboje imamo dobre kompjutere,nema veze dal je na low ili high ?
 
Zato sto je uzasna optimizacija. Previse stvari je ubaceno u ovaj stari Unreal 2.5 engine i nije optimizovano kako treba. U Bioshocku 2 je ista stvar samo su bolje odradili i igra leti, naravno bez nekih stvari koje su ovde ubacene. Inace svaki Splinter Cell je na maximum podesavanjima bio zahtevan u svoje vreme. Ne znam da li i sada cisto drze taj fazon ali igra ne izgleda da se preturis a radi dosta lose. Necu da gresim dusu, izgleda u nekim momentima fenomenalno, ali i na high i na low mi radi isto. To samo moze da znaci da je optimizacija dosta losa i "nadam se" da ce neki patch da izadje da ovo ispravi.
 
Zato sto je uzasna optimizacija. Previse stvari je ubaceno u ovaj stari Unreal 2.5 engine i nije optimizovano kako treba. U Bioshocku 2 je ista stvar samo su bolje odradili i igra leti, naravno bez nekih stvari koje su ovde ubacene. Inace svaki Splinter Cell je na maximum podesavanjima bio zahtevan u svoje vreme. Ne znam da li i sada cisto drze taj fazon ali igra ne izgleda da se preturis a radi dosta lose. Necu da gresim dusu, izgleda u nekim momentima fenomenalno, ali i na high i na low mi radi isto. To samo moze da znaci da je optimizacija dosta losa i "nadam se" da ce neki patch da izadje da ovo ispravi.

Kao razumeo si sta je pitao? :D
 
Ma razumeo sam ja sta je on pitao, ali apoteka ovde nije bitna, sam organizam je takav kakav je. Ako se ne odradi zakazana operacija od strane Ubisoft patch tima, onda nema pomoci. Jel si ti razumeo?:D
 
Znam ja apotekarski sleng, ali je post kriminalan..
 
Pa dobro klinac je nov za forume, valjda svako treba da ima sansu?:)
 
Nebitno... ocigledno nisi upoznat sa njegovim postovima :)
 
puce mi igra u sred nivoa, resetova se komp i kada sam ponovo usao u igru nema ni jednog sejva. da li se desilo jos nekom?
skinuo sam neke sejvove ali nece da ih ucita igra. ima li spasa ili da igram ispocetka?
 
Probaj moje...valjda ide ovde:

c-users-ime-appdata-local- *pa raspakujes zip ovdi*

Pogledajte prilog storage.zip

Pod uslovom da koristimo istu verziju, od istog proizvodjaca, jelte...:)
 
Poslednja izmena:
naravno da koristimo. nasao sam na netu gde idu sejvovi. hvala ti probacu kada dodjem kuci sutra :)
 
Nebitno... ocigledno nisi upoznat sa njegovim postovima :)

Sto ti diras Simu i po PC sobama :D.
Gladan covek interpunkcijskih znakova...

Mene mooka uhvati kad vidim one natpise po nivoima, e ovde cucni, ovde imas cover, ovde razbi zid :S:. Batalio posle 10min...
 
Ljudi, sta se bunite da nema stealtha !? Pa nije stealth da stojite u mraku i niko vas ne vidi... Gde to ima ? Stealth je da ti budes toliko brz/spretan/precizan da te niko ne vidi !
 
Ljudi, sta se bunite da nema stealtha !? Pa nije stealth da stojite u mraku i niko vas ne vidi... Gde to ima ? Stealth je da ti budes toliko brz/spretan/precizan da te niko ne vidi !

Da jeste, samo sto u ovoj igri gomila nivoa ne moze da se predje na taj nacin, Deniable Ops misije mogu, ali kampanja ne cela...
 
Pa konkretno sam mislio na CO-Op kampanju, SP mi se uopste ne svidja ! Inace omiljeni SC mi je Pandora Tomorow !
 
Meni Chaos Theory ubedljivo, mada ekstra je i prvi i Pandora, Double Agent je ok.
 
Šalu na stranu, ali vi se zezate sa Pandora Tomorrow, jel da? Igra je gora od Double Agent-a, mislim kada su je kinezi pravili, užasna je...
 
Nije, igra je kao prvi deo, i odlicna je bila ja sam je odigrao jos kad je izasla, gameplay je isti kao u kecu....
Double Agent je kao Chaos Theory isti Engine i igra je skroz ok isto, samo malo ima bagova...
 
Šalu na stranu, ali vi se zezate sa Pandora Tomorrow, jel da? Igra je gora od Double Agent-a, mislim kada su je kinezi pravili, užasna je...

Lolchina :D.
Napisao ti je medjed vec. To je prakticno preslikani prvi deo, sa malo boljom grafikom i sa neznatnim izmenama. Dakle odlicna igra.
Meni su prvi i treci deo najbolji, pa onda drugi.
Ostali su nebitni i nisu vredni spomena :).
 
Ovako prva SC igra mi je bila Pandora, pa mi je zato u tako dobrom secanju !
 
Ma dobre su sve SC igre, nisam ovu presao ali nakon nesto odigranog mogu reci da je dobra. Inace sto se tice ostatka sve su dobre, a ne kapiram one koji kazu da je SC DA losa igra i najgora u serijalu, samo zato sto je drugacija od ostalih.
 
DA je imala bagova, na primer ja sam jedva obio neke sefove, jer odjednom prestane onaj tool da reaguje za obijanje i da vrti, bilo je jos tu par stvari ali nista bitno, u principu je DA Chaos Theory sa novinama, misije su isto dosta dobro dizajnirane, a i onaj trust sistem.
 
Inace sto se tice ostatka sve su dobre, a ne kapiram one koji kazu da je SC DA losa igra i najgora u serijalu, samo zato sto je drugacija od ostalih.

DA nije najlosija u serijalu, to pocasno mesto zauzima igra iz naslova topija, dakle SCC.
A DA je svakako losiji od prva tri dela, osetila se neka bezidejnost i u samom dizajnu nivoa, gejmpleju generalno.
S toga ne cudi sto su sa SC 5 pokusali nesto novo, novo je dobro, osvezenje, al brate SCC je za zatvor :mad:.
 
Pa konkretno sam mislio na CO-Op kampanju, SP mi se uopste ne svidja ! Inace omiljeni SC mi je Pandora Tomorow !

Brate ako co-op kampanja moze da se predje stealth onda nismo igrali istu igru... Nema teorije da moze, ni to, ni SP kampanja.
 
Nema sanse preci Coop sa stealthom. Primer, Yastreb Complex kada treba detonirati one kompjutere i kada protivnici stalno naviru
 
Ja sam vecinu CO-OP kampanje presao Stealth, dobro izuzmim ote kompove i jos neke delove...
 
Nazad
Vrh Dno