Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što imam dva džojpeda, damn it! :D
 
A nije da se prodaju odvojeno, tome možemo samo da se nadamo.

Valjda će ga biti negde, ko i svaki put...
 
Ova 20th Anniversary tema je samo za EU store?
 
Mozda nije pravo mesto za to, ali jel zna neko da li moze ps4 dzojstik da se koristi na ps3?
 
Ova 20th Anniversary tema je samo za EU store?

12.300 kopija ove Annyversary konzole ce se prodavati preko celog sveta, znacli limmited izdanje. Dobar deo konzola ce biti dat ljudima koji imaju velike rezultate na svojim PSN accountovima [u raznim kategorijama], deo ce biti prodat preko aukcija, i onda ce ostati nesto za nas obicne ljude.

IMO, nabavka ove verzije konzole ce biti jako tezak posao. Rasprodace se sve odmah, i onda ce biti samo vijanja po ebay-u...

Mozda nije pravo mesto za to, ali jel zna neko da li moze ps4 dzojstik da se koristi na ps3?

Da. I zicano i bezicno radi, ali neces imati bas full functionality.
http://venturebeat.com/2014/07/02/p...to-support-dualshock-4-controller-wirelessly/
 
Poslednja izmena:
Mnogo je lep al bice tesko doci do njega. Samo 12,300 ce biti napravljeno za ceo svet

 
Poslednja izmena:
Jel to za Japansko trziste?Nisam ni znao da postoji u digitalnom obliku.
 
Kada bi dali i za ostatak sveta taj naslov kao free :)

Pa upravo sam postavio jer nije bitno da li daju ili ne, samo napravis japanski nalog i skidas ;)
Eventualno ako ne dozvoljava zbog toga sto nemas PS+ na japanskom nalogu, samo uzmes 14 day trial i skines, ne trazi ni karticu ni nista.
Isto kao za Brazil.
 
20th anniversary tema za PS4 daje PS1 boot sound, ali kada se dodje do dashboarda PS4 upali kratki "login" sound kada iskoce ikonice. To se moze iskljuciti u Settings > Sound and Screen > Key Sound. Iskljucite Key Sound, ali ostavite System Music upaljen.
 
Pa upravo sam postavio jer nije bitno da li daju ili ne, samo napravis japanski nalog i skidas ;)
Eventualno ako ne dozvoljava zbog toga sto nemas PS+ na japanskom nalogu, samo uzmes 14 day trial i skines, ne trazi ni karticu ni nista.
Isto kao za Brazil.
Ali igra će se zakljucati posle 14 dana ako se pretplata ne produži što traži kupovinu kodova itd.
 
Mozda i ostane posle, ako imas na nekom drugom nalogu PS+.
Ne znam stvarno, nisam probao, ali tako mi logicno...

EDIT: Ustvari, sigurno ce se otkljucati ako se otvori jos jedan JP nalog i opet uzme 14 day trial. Ali ne treba preterivati (zbog max 100 naloga), izigras se mesec dana i cao...
 
Poslednja izmena:
I to što kažeš, dovoljno i mesec dana za dz. Nego sta znaci tih 100 naloga neko ograničenje na konzoli ili?
 
Da, konzola ima u sebi neki counter, i maximalni broj naloga u zivotu jedne konzole je 100*.

*nema veze sa onih 16 naloga istovremeno
 
Da, shvatio sam... a postoji li neki info o tom broju na samoj konzoli ili može li se to ispratiti uopšte?


A kako se dodaju tih 14dana trial plus na novom nalogu?
 
Poslednja izmena:
Na zalost ne, mora se voditi evidencija, pa na taj nacin se otprilike zna koliko je naloga vec iskorisceno.
Ali to je za sada tako, ko zna sta ce biti u buducem periodu, nace se vec neki nacin za restart countera.
Mozda je dovoljno samo factory reset, ko ce znati...
I PS3 je imao limit 64 naloga, pa niko to nije dostigao...

Pa trebao bi uci u PS Store i valjda tamo negde naci trial, samo aktiviras i to je to.
 
Procurelo pre sutrasnje premijere

jBlkLMHIEb74r.png
 
Volio bi uzeti ovaj jedan anniversary edition, ali nisam nasao nikakve specificne informacije o dostupnosti konzole?
 
Nema nista od toga, obicni smrtnici nece videti ovu konzolu to je sigurno. Citam da ce u Spaniji stici samo 300kom i da ce biti licitacija za neki fond ili nesto sl.
Pocetna cena 650€
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno