Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Da li je normalno da na bateriji Samsung Galaxy W6C (W6C=Watch6 Classic) baterija traje jedva 1 dan i manje od toga kada je spojen na Bluetooth i gleda se koliko sati ima? A kad se potpuno ne koristi, izdrži(jedva)maksimalno 2 dana?
 
Ako ti je AOD uključen sasvim je normalno mada na bateriju utiče i koliko su uključene i ostale opcije.
 
GW6 generalno ima slabiju bateriju nego GW5 Pro a koji je sam po sebi daleko od šampiona po pitanju trajanja baterije i kojem je ako se postigne dva ipo dana vrhunsko iskorišćenje baterije.
 
Postovanje, imam GW 6 classic LTE i S23 ultra, kako da aktiviram eSim, visim po jutjubu da se ne naplacuje, medjutim posto sam u telenoru, vidim da naplacuju i to fino mesecno? Jel to to, taj eSim ili?
I da, koje app koristite npr kad igram fudbal da mi meri distancu, otkucaje itd?
 
Pozdrav ekipa. Od pre neki dan sam vlasnik GW4 Classic 46mm,sve mi je ok,nego mi ne pokazuje caller ID kada me neko zove...sve sam odradio sto se tice premission-a raznih ali i dalje je ista situacija. Ima li resenja?
 
Skoro sam i ja pisao o tome, rekli su ljudi ovde a i po netu da je rešenje da se brojevi upisuju kao +381xx a ne kao 06xx, međutim kod mene je bio problem što sam imao brojeve u oba formata, i nisu se prikazivali nikako.

Nisam resetovao sat (jer je dosta ljudi potvrdilo da im to nije rešilo problem), ali u međuvremenu je sat počeo da prikazuje ID za brojeve koji su upisani kao +381xx, dok za brojeve upisane kao 06xx i dalje ne prikazuje ID. Tako da sada polako prebacujem brojeve sa 06xx na +381xx po imeniku, krastavac (EDIT: hahahah autocorrect) šta se mora nije teško :ROFLMAO:

Ono što je čudno što mi sada malo malo pa ne prikaže ID prilikom dolaznih SMS-ova, nebitno kako je broj ubačen u imenik. I tako... :sneaky:
 
Hahaha,nevera! Vidi kad mi ne pada na pamet da cackam bilo sta oko brojeva,taman posla.
 
Pozdrav ekipa. Od pre neki dan sam vlasnik GW4 Classic 46mm,sve mi je ok,nego mi ne pokazuje caller ID kada me neko zove...sve sam odradio sto se tice premission-a raznih ali i dalje je ista situacija. Ima li resenja?
Ima, uzmes 6 classic i ne razmisljas kako si ga upisao, sve radi kako treba.
 
Pa i ja pričam iz ličnog iskustva... Jako retko ali se desilo par puta.
 
Poslednja izmena:
Nekada je normalno radilo i na četvorci. To što za sada radi normalno na petici ili šestici nije nikakav garant da će raditi i ubuduće. Ne želim da malerišem vlasnike novijih modela, samo je poenta da kupovina sledeće generacije nije rešenje. Rešenje je da Samsung to reši kroz update sistema ili wearable app, ali oni to iz nekog razloga ne rade (ili možda žele da nas primoraju da pređemo na novije modele).
 
Ima, uzmes 6 classic i ne razmisljas kako si ga upisao, sve radi kako treba.
Zeza Stefke i na GW 6 neki kontakti, kao i na GW 4 sto su me, ali resenje je bilo za GW4 morao sam taj broj da obrisem i iz kontakta u tel., Vibera, WA ....pa ponovo da upisem sa +381.
Sve je pocelo posle update telefona na A14 i od tada zeza, sve je bilo ok dok je bio A13 u telefonu.
 
Ja sam na A13 (One Plus8). Nije ni bitno,par brojeva koji su mi bitni,prepravio sam na +381 i tk je to. E da,jos jedan cudan i nenormalan bug...dok koristim telefon ovako neobavezno(viber/net) samo odjednom mi sevne Wearable app,tj uplai se na ekranu sama od sebe :) jezivo
 
Mali update - prikaže ime kontakta sa prefiksom +381 06x ali mu nekad treba nekoliko sekundi dok sa broja prebaci na ime.
 
^
To sam primetio i kod mene i na GW 4 i na GW6 da prikaze ponekad prvo broj +381***** pa posle sekunde ispise ime.
 
Izgleda da zavisi i koliko brzo radi konekcija sa telefonom pošto nekad treba sigurno nekoliko sekundi...
 
Zeza Stefke i na GW 6 neki kontakti, kao i na GW 4 sto su me, ali resenje je bilo za GW4 morao sam taj broj da obrisem i iz kontakta u tel., Vibera, WA ....pa ponovo da upisem sa +381.
Sve je pocelo posle update telefona na A14 i od tada zeza, sve je bilo ok dok je bio A13 u telefonu.
Ko zna u cemu je problem. Kod mene je sve radilo normalno (posto sam imao taj sat), sa android 14.
Ko ima uparen s23u sa satom, kako je sa njim?
 
Ja imam GW 5 pro uparen sa S23U i isto zeza sa kontaktima. Negde prikaze ime a negde ne, ne mogu da nadjem neki sablon,kako mu se cefne.
 
To je izgleda taj svemogući Samsungov softver. Takva glupost da ne radi.
 
Nazad
Vrh Dno