Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Kod mene je kombinacija S22U i GW4 Classic, radilo sve do skoro kako treba (čak i nakon nadogradnje na A14), a sad krastavac :)
 
Meni nije radila wearable aplikacija. To sam rešio ovim
Posle ovoga meni radi sve kako treba na GW4, i obaveštenja, wearable aplikacija i kontakti
 
Pozdrav svima.
Planiram da kupim GW6 ili GW5 ali mi je mozda i najbitnije u svemu tome da mi radi opcija merenja krvnog pritiska.
Citao sam negde da ranije nije radila ta opcija. Jel to reseno sada?
 
Zvanično ne rade ni na jednom kod nas, ali postoji način da se omoguće na oba.
 
Ali je preciznost diskutabilna. Na svakih mesec dana bi trebalo da kalibrises uz pomoc pravog meraca za pritisak - bar je tako bilo kad sam ja gledao..
 
Na 3 nedelje ide kalibracija. I rezultati nisu bas sjajni u poredjenju sa pravim meracima, makar u mom slucaju.
 
Ja sam pisao vec o preciznosti meraca pritiska pa da ponovim,mpzda ce korisititi. Aktivirao sam ga na GW5 pro,kalibrisao i narednih 5 dana proveravao i poredio sa klasicnim meracem pritiska. Svaki put mi je merac pritiska pokazivao 120/80 sto i jeste moj pritisak a sat je ocitavao 137/90, 140/90,tu se vrteo. Nije precizno definitivno,bar iz mog iskustva.
 
Ispratio uputstva,sve odradio...Kod Vas ostalih je tacan krvni pritisak?
Meni je bio korektan, u +-3 je bio svaki put u odnosu na aparat.
Aparat za pritisak mora da bude na drugoj ruci u odnosu na sat jer ako stegnes nadlakticu aparatom za pritisak, sat ce ti pokupiti pogresne podatke.
Takodje pritisak nije isti na obe ruke, koliko se secam kad sam poslednji put citao, moze do ide do +- 10 izmedju dve ruke.

Uglavnom mislim da kad se dobro kalibrise, to je to, u granicama je, tako mi je bilo i sa Active 2 i sa GW 5 pro. Jedino smara rekalibracija svakih par nedelja. Jednom sam kalibrisao, drugi put me mrzelo i to je to :D ali ovo sto sam uporedjivao kad sam merio, bilo je mozda nekih 20-ak puta, bilo je korektno svaki put.
 
Meni je bio korektan, u +-3 je bio svaki put u odnosu na aparat.
Aparat za pritisak mora da bude na drugoj ruci u odnosu na sat jer ako stegnes nadlakticu aparatom za pritisak, sat ce ti pokupiti pogresne podatke.
Takodje pritisak nije isti na obe ruke, koliko se secam kad sam poslednji put citao, moze do ide do +- 10 izmedju dve ruke.

Uglavnom mislim da kad se dobro kalibrise, to je to, u granicama je, tako mi je bilo i sa Active 2 i sa GW 5 pro. Jedino smara rekalibracija svakih par nedelja. Jednom sam kalibrisao, drugi put me mrzelo i to je to :D ali ovo sto sam uporedjivao kad sam merio, bilo je mozda nekih 20-ak puta, bilo je korektno svaki put.
Jel si morao isto da instaliras ove verzije iz ovog uputstva?
 
Meni je bio korektan, u +-3 je bio svaki put u odnosu na aparat.
Aparat za pritisak mora da bude na drugoj ruci u odnosu na sat jer ako stegnes nadlakticu aparatom za pritisak, sat ce ti pokupiti pogresne podatke.
Takodje pritisak nije isti na obe ruke, koliko se secam kad sam poslednji put citao, moze do ide do +- 10 izmedju dve ruke.

Uglavnom mislim da kad se dobro kalibrise, to je to, u granicama je, tako mi je bilo i sa Active 2 i sa GW 5 pro. Jedino smara rekalibracija svakih par nedelja. Jednom sam kalibrisao, drugi put me mrzelo i to je to :D ali ovo sto sam uporedjivao kad sam merio, bilo je mozda nekih 20-ak puta, bilo je korektno svaki put.
I ja sam na suprotnoj ruci držao merac, sve kako treba. Probacu opet kalibraciju.
 
E nisam sad u mogucnosti da pogledam taj video iznad ali u sustini, nasao na you tubeu i ispratio korake koji su dati i sve ok bilo.
Ajde molim te ako mozes da mi nadjes taj video ili odakle da skinem tu mod aplikaciju pa da podesim, bas.mi treba to za pritisak, zbog toga sam i kupio sat
 
Posle ove slike da mi Samsung health ne prikazuje noćno spavanje uopšte (što se nikada ranije nije desilo), mogu da potvrdim da sam sat uspešno prikazuje podatke ali iz nekog razloga neće da ih sinhronizuje sa aplikacijom što je meni posebno bitno.

Imam poslednju verziju aplikacije i sata.

1000025615.jpg
 
Hvala. Pratio korake i uspesno instalirao.
Samo mi nije jasno zasto nije hteo sam da poveze telefon i sat prilikom instalacije mod verzije na satu nego sam morao sam da kucam ip adresu i port...i neki KOD pa me je tek onda povezao. Jer imao neko taj problem?
I ja sam se nesto zezao oko toga,sad be mogu da se setim tacno sta ali mislim da ne to kao i tebi. Na kraju,bitno da si namestio i da radi sve.
 
I ja sam se nesto zezao oko toga,sad be mogu da se setim tacno sta ali mislim da ne to kao i tebi. Na kraju,bitno da si namestio i da radi sve.
Shvatio sam. Nisam ukljucio hotspot na telefonu i sat povezao preko telefona vec sam se prikacio na kucni wi fi.
Jel ova aplikacija sigurna? Mislim...imam elektronsko bankarstvo na telefonu. Da me ne hakuje ovaj lik sto pravi sve ovo?????
 
Moze li preporuka nekih watch face za samaung gw5.
Odakle ih skidate sve?
I ako mozete da okacite pa da se akine?
 
Skidam ih sa Facera a da bi ih skinuo treba da imaš instaliranu aplikaciju i na telefonu i na satu.
 
Na faceru nista specijalno. Jel ima jos neka varijanta kao npr sto huawei ima na telegramu ili neke druge varijante. A samsunga nema na telegramu...
 
Vrh Dno