Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Na faceru nista specijalno. Jel ima jos neka varijanta kao npr sto huawei ima na telegramu ili neke druge varijante. A samsunga nema na telegramu...
Ja sam na Facer Premiumu tako da sam našao solidan broj watchfaces koje mi se dopadaju i koje po potrebi menjam dok je izbor free tema stvarno daleko manji/lošiji...
 
Imas i Watchmaker koji je manje vise ista prica prica kao Facer samo sto ga placas 8e jednokratno,a ne 5e mjesecno kao Facer.S tom razlikom sto imas neki meWe community na kom imas brdo satova,sto originalnih sto replika poznatih marku koje importujes u aplikaciju i koristis(mislim da ovo moze i bez kupovine aplikacije).Zvuci komplikovano ali nije u stvari:)
 
Ja sam na Facer Premiumu tako da sam našao solidan broj watchfaces koje mi se dopadaju i koje po potrebi menjam dok je izbor free tema stvarno daleko manji/lošiji...
Koja je cena tog Facera Premium ? EDIT videh 5e :]
Sta kazes za taj Watchmaker zadovoljan si ? 8e instant i posle nema placanja ?
 
Nema.Instaliraj pa probaj sta znam.Ne moras da placas.Imas kroz aplikaciju linkove za MeWe pa udjes,ispregledas,skines i importujes kroz MyWatches/Import Watch...Ko voli da se igra moze i da napravi sat,dobar im je taj editor bas...
 
Sve ovo naravno ne umanjuje cinjenicu da je Samsungova politika jajarska i da zivimo dje zivimo pa ne mozes ni da kupis sta hoces nego ti gugl kaze sta ti je dostupno a sta ne...
 
Meni je to vise manje isto.Nemas ni na Samsung store-u nikakvih satova da skines.A ako odes u EU,pojave ti se sami...
 
Insatlirao watchmakler jako lose , nista mi se ne vidi pola ekrana tih watchfacova,!! Usao u MeWe aplikacju ne mogu da se snajdme za download watchwfacova, ima li poente dati 850 din za life time watchface premium nalog! ?
 
Nema,iskreno.
A kada si h aplikaciji klikni u gornjem lijevom uglu na tri crtice i dolje skroz lijevo na MeWe i trebalo bi da te odvede na stranicu.Tamo svaki dan neko kaci watchfaceove da ih skines sa dropboxa...Milion ih ima samo treba ispregledat'...Ima tu ozbiljjih kreatora sa vrhunskim svojim watchface-ovima ili replikama...
Sto i dalje ne umanjuje cinjenicu da nas zapadna civilizacija gleda kao da smo Golumi pa neka se gugl razlikuje od samsunga.
 
Ako mislite da nas Google loše tretira pogledajte samo tretman od strane jabučice za sve ove godine i videćete da od goreg ima gore.
 
Pa to je slika i prilika danasnjeg drustva u kom proizvodjac diktira na sta ces da potrosis tvoje pare.Kada budu poceli kao Apple (a vrlo blizu su tome) ja cu da kupim neki kitajski sat i telefon i svima dobro.
 
Obje su free ako ti odgovaraju watchface-ovi.Modovane ne rade,makar ove na koje sam ja naletio:)
 
Ja sam dobio na poklon 4 classic 46mm, za sad je okej osim sto je baterija uzasna :D msm nisam naviko da punim sat na dan ipo...al dobro mozda se popravi sta znam

Ima li neko da koristi, kolko je tacan u merenju otkucaja itd?
 
Vredi li sada uzeti Samsung Active 2 44mm Aluminum? Za pracenje sna,trcanje? Kakva je njemu baterija?
Ja sam ga nosio prethodnih par godina i jedini razlog zašto sam ga zamenio je taj što sam prešao na Iphone. Mada mislim da je kompatibilan i sa njim. Baterija mu je trajala dva dana sigurno, i gotovo neuništiv je. Nema sporta na koji ga nisam nosio. Prati san, puls i fizičke aktivnosti, a imala je i opcija da mu se aktivira praćenje ekg i merenje krvnog pritiska.

Iako je par generacija star, sasvim ok sat.
 
Nema.Instaliraj pa probaj sta znam.Ne moras da placas.Imas kroz aplikaciju linkove za MeWe pa udjes,ispregledas,skines i importujes kroz MyWatches/Import Watch...Ko voli da se igra moze i da napravi sat,dobar im je taj editor bas...
Pa imaju nekih satova tamo ali vecinu opet vrati na aplikaciju watchmarket i trazi da se plati. I ima opcija dropbox da se skine ali to je veoma mali broj i sve neki ruzni satovi. A da se kreira svoj sat opet trazi da se plati. Ako na tu opciju mislis?
 
Nema,iskreno.
A kada si h aplikaciji klikni u gornjem lijevom uglu na tri crtice i dolje skroz lijevo na MeWe i trebalo bi da te odvede na stranicu.Tamo svaki dan neko kaci watchfaceove da ih skines sa dropboxa...Milion ih ima samo treba ispregledat'...Ima tu ozbiljjih kreatora sa vrhunskim svojim watchface-ovima ili replikama...
Sto i dalje ne umanjuje cinjenicu da nas zapadna civilizacija gleda kao da smo Golumi pa neka se gugl razlikuje od samsunga.
E a ja akinuo sa dropboxa i otisao preko aplikacije watchmarker da ih ubacim kao sto si rekao - my watch/import watch i on mi ponovo izbacuje da moram da platim
 
Zdravo, jel postoji mogućnost povezati bankovnu karticu sa samsung watch 46mm ? Jeste dosta star uredjaj, vidim da ima nfc samo ne mogu nikako da pronadjem google pay.
 
Ne može, Samsung pay ne radi u Srbiji. Treba ti neki noviji sat koji ima Wear OS, na njima radi GPay
 
Drugari neko je pisao, na s 21 fe taj problem nisam imao, radi se o ne izlazenju na ekranu sata ime kontakta, samo broj mobilnog!! S22 ultra je u pitanju sada
 
Ja konkretno imam "problem" sa S22U i GW4 Classic - jedino rešenje (za sada) je upisivanje kontakata u formatu +381xxx
 
Ja isti problem imam sa GW5 PRO i S23U. Svi kontakti su mi upisani sa +381 i opet neki pokaze,neki ne.
Ne može, Samsung pay ne radi u Srbiji. Treba ti neki noviji sat koji ima Wear OS, na njima radi GPay
E a kako se omogucava Gpay. Imam watch 5 pro i S23U. Na telefonu mi je aktiviran Rai Pay, to je aplikacija za beskontaktno placanje od raiffesien banke. kako da omogucim to placanje satom, nisam nasao rai payaplikaciju za sat, samo za telefon. ili taj gpay, kako se aktivira na satu?
 
Ja isti problem imam sa GW5 PRO i S23U. Svi kontakti su mi upisani sa +381 i opet neki pokaze,neki ne.

E a kako se omogucava Gpay. Imam watch 5 pro i S23U. Na telefonu mi je aktiviran Rai Pay, to je aplikacija za beskontaktno placanje od raiffesien banke. kako da omogucim to placanje satom, nisam nasao rai payaplikaciju za sat, samo za telefon. ili taj gpay, kako se aktivira na satu?
Nemas RaiPay na wearOS-u jos uvek, bice navodno u 2024., trenutno RaiPay radi samo na Garmin satovima.

GPay mozes da instaliras na satu ali Raiff ne podrzava GPay.
Banke koje podrzavaju Gpay su Mobi, Intesa, Postanska i jos par njih.
 
Nazad
Vrh Dno