Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Jedna mala.pomoc.ako moze: pre oneui 6 je kod editovanja slika u galeriji bila opcija remaster koju sam sada nasao gde je, ali je bila i jos jedna opcija za auto tune slika koja je bila desno na "tri tacke" u opcijama, sad sam zaboravio kako se zvala tacno... Jel neko zna gde je ona sada?
Nema na 3 tacke auto tune... Samo remaster... Za automatsko stedjivanje slike ides na olovcicu za editovanje, pa ona 3 kruzica, pa tu imaju razni preseti, drugi po redu AUTO...
 
Nema na 3 tacke auto tune... Samo remaster... Za automatsko stedjivanje slike ides na olovcicu za editovanje, pa ona 3 kruzica, pa tu imaju razni preseti, drugi po redu AUTO...
Rekao bih da nije na to mislio. Pored ova 3 kruzica ima znak kao za tuning kad udjes sa leve strane ima AUTO.... regulise osvetljenje balans ekspoziciju.....
 
Screenshot_20231124_204528_Gallery.jpg

Ovo je sto ima na 5.1 na tri tackice.
Ima u edit kad se udje pa levo ona olovcica kao i ona odradi auto editing sta god.
 
E na taj auto edit sam mislio, remaster je na tri tacke a kad se klikne na olovku ima neka druga opcija za auto edit... Pomesao sam nazive
 
Pitanje da li ovaj punjač može da puni Ultru? I ako može da li može max 45w?
Pošto u nazivu piše type A, u opisu piše da stiže dodatak type C a na mi global sajtu da može da puni sve popularne telefone. Za fast charging pisao je kolega da punjač mora da podržava pd 3.0 ali ne mogu da nađem da li ovaj xiaomi to podržava
 
Poslednja izmena:
Samsungov 45w mozes naci za jeftinije novce, sto bi isprobavao?
 
Zato što će ovaj biti na velikoj akciji sledećeg utorka i zato što sam dobio preporuku od prijatelja da je ovaj punjač koristio na visinama preko 4000m (na sajtu piše da podržava preko 2000m) a za samsungov nemam potvrdu da ima sposobnost punjenja na tim visinama.
 
E na taj auto edit sam mislio, remaster je na tri tacke a kad se klikne na olovku ima neka druga opcija za auto edit... Pomesao sam nazive
Ides na ikonicu olovke pa onda imas ikonicu koja izgleda kao sunce i u tim podesavanjima imas prvo ikonicu auto pa onda opcije za rucno podesavanje ostalih parametara ako si na to mislio.
 
Da to je, hvala. Ne koristim skoro nikad ali sam se pitao gde je
 
Pitanje da li ovaj punjač može da puni Ultru? I ako može da li može max 45w?
Pošto u nazivu piše type A, u opisu piše da stiže dodatak type C a na mi global sajtu da može da puni sve popularne telefone. Za fast charging pisao je kolega da punjač mora da podržava pd 3.0 ali ne mogu da nađem da li ovaj xiaomi to podržava
Mislim da je neko u prethodnim komentarima uzeo nesto ovako na popustu i nije mu radilo zbog type a ulaza, ali nisam siguran prelistaj unazad.
 
Koja podesavanja tj rezoluciju koristite za video na S23U? Ima li potrebe snimati sa 8k ili koristiti supersteady i QHD30 rezoluciju?
 
Ja sam svojevremeno ovde preporucio i zeznuo kolegu sa foruma... U pitanju je bio xiaomi 65W, bio je nesto na akciji, kolega sa foruma je uzeo i potvrdio da ne radi fast charging jer ima izlaz usb type A.
 
Napokon su vratili ovu opciju.

 
Kad su u pitanju ikonice na One UI 6, delovale su mi odvratne posle update-a. Podesio sam 5 x 6 grid i sad mi izgleda odlično.

Uzeo jutros ženin telefon koji je na One UI 5, video ikonice i zapitao se ko može da koristi telefon s tako ružnim ikonicama.. Navika je čudo! :)
 
Ja sam svojevremeno ovde preporucio i zeznuo kolegu sa foruma... U pitanju je bio xiaomi 65W, bio je nesto na akciji, kolega sa foruma je uzeo i potvrdio da ne radi fast charging jer ima izlaz usb type A.
Na kojem to ne radi, pošto na onom GAN radi (sa USB C)?
 
Kad su u pitanju ikonice na One UI 6, delovale su mi odvratne posle update-a. Podesio sam 5 x 6 grid i sad mi izgleda odlično.

Uzeo jutros ženin telefon koji je na One UI 5, video ikonice i zapitao se ko može da koristi telefon s tako ružnim ikonicama.. Navika je čudo! :)
Prva stvar što sam uradio na Samsungu je da sam skinuo neki icon pack i promenio ove default odvratne ikonice.
 
Niko nije rekao da je isti, vec da je problem do izlaza, type A. Evo sta je jos jedan kolega rekao na istoj toj strani, post
 
Društvo jel neko ima iskustva sa grejanjem s23u? Trenutno sam kod kuće na mobilnim podacima nekih 35 minuta jer mi ne radi wifi i telefon je bas bas topao..
 
Zato što će ovaj biti na velikoj akciji sledećeg utorka i zato što sam dobio preporuku od prijatelja da je ovaj punjač koristio na visinama preko 4000m (na sajtu piše da podržava preko 2000m) a za samsungov nemam potvrdu da ima sposobnost punjenja na tim visinama.

Radoznao sam. Kakve veze ima nadmorska visina odnosno atmosferski pritisak sa punjačem ili punjenjem telefona?
I mene to sad interesuje
 
Društvo jel neko ima iskustva sa grejanjem s23u? Trenutno sam kod kuće na mobilnim podacima nekih 35 minuta jer mi ne radi wifi i telefon je bas bas topao..
Hladan kao spricer na mobilnim podacima. Da nemas Exynos? Sala naravno. Koliko je stepeni u objektu?
 
Постоји ли начин да подесим да се блиц-лампа укључи као на Мотороли или макар да се укључи физичким тастером (држање, притисак више пута, како год, само да не мора по екрану да се пипа)?
 
Постоји ли начин да подесим да се блиц-лампа укључи као на Мотороли или макар да се укључи физичким тастером (држање, притисак више пута, како год, само да не мора по екрану да се пипа)?
RegiStar modul u GoodLock
 
Постоји ли начин да подесим да се блиц-лампа укључи као на Мотороли или макар да се укључи физичким тастером (држање, притисак више пута, како год, само да не мора по екрану да се пипа)?
Наравно да може, постави Power Button да дуплим притиском отвара лампу, или шта већ хоћеш.
 
Imas i Button Mapper programcic.
 
Ako su ukljuceni zajedno Hotspot i mobilni podaci onda ume da se zagreje poprilicno. Meni se to desava kada neka stranica na laptopu load-uje u prazno kao npr. kod nekih sajtova sa filmove i serije.

P.S. Koristim S23+ i moram da pohvalim za sada Nillkin CP+ PRO staklo, radi vrlo dobro.
 
Nazad
Vrh Dno