Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ако некоме често не ради отисак прста док не покваси прст, довољно је да дунете на прст - као када треба да одлепите нову кесу.
 
Da li vam je stiglo neko ažuriranje posle ovog na one UI 6 koje je popravilo mešanje jezika u aplikacijama (srpski i engleski jezik)?
Nemam s23 seriju al pitam pošto je one UI 6 i na A54 takođe poremetio jezike.
 
Meni meša, barem Google prognoza. A i nije bila tačna juče :)
 
A jel su vama svima telefoni na srpskom pa vam pomeša sa engleskim ili na sajtovima? Everybody na livadi
 
Prekjuce updejtovao... Prvo na 6 pa odma posle stiglo jos jedno azuriranje... Zasad nema nikakbvih bagova i problema...
 
Isto.
Ažuriranje, pa updatečić. Za sada, baš nikakvih problema nema.
 
1000016773.jpg

Da dam i sebi odgovor na pitanje sta se po nekad desava sa lock screen-om i kako ulazi u neki edit mod, u sustini ovo je problem bio.

Instalirao 6, lepse su malo animacije, malo drugaciji font. Sve mi je slicno, nigde tolike razlike. Telefon mi je na Engleskom tako da nemam problem sa prevodima. Za sad sve radi ok kako treba.

Edit: jedina stvar koja me nervira za sada kada sa desne strane spustim settings panel, moram dva puta swipe up da ga vratim.
 
A jel su vama svima telefoni na srpskom pa vam pomeša sa engleskim ili na sajtovima? Everybody na livadi
Ne. Kad otvorim Weather sve je na engleskom, a na notifikacijama je srpski (Београд i sl).
 
Od skoro mi Gsam Battery monitor ne racuna upaljenost ekrana od skidanja sa punjaca kako bi trebalo. Ne znam sta se desilo. Kako Vama radi?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231127_133810_GSam Battery Monitor.jpg
    Screenshot_20231127_133810_GSam Battery Monitor.jpg
    95.3 KB · Pregleda: 28
Preksinoc instalirao Android 14 i patch posle toga. Deluje da za sada radi sve ok, ukljucujuci i bateriju, ali meni ni na nativnoj aplikaciji za bateriju ne pokazuje vise koriscenje od punjenja, vec je izlistano po danima. Nisam gledao da li moze da se promeni, ali ovako na prvi pogled nije bilo te opcije.
 
Nema više te opcije
 
Imam problem, edge lighting mi ne svetli kako treba, kao da je dimovan. Kad je telefon otkljucan sve okej, kad je zakljucan radi osvetljenjem kao AOD. Imao neki problema?

Edit: nasao, ako nekom treba:


U sustini AOD je nekako povezan sa EL, poveca se tamo osvetljenje na maksimum umesto na auto i radi kao i pre, sa ili bez ukljucivanja AOD.
 
Poslednja izmena:
Mislim da edge lightning radi samo na otkljucanom telefonu
 
Ima li neko problem dase notification sound smanjuje potpuno? Da li je zbog toga što koristim "night mode" ili čega već?
 
Meni se ponekada to dešava, na random. Ne mogu nikako da ulovim, kada, zašto i kako. Restart uređaja pomogne, ali pomalo iritira.
 
Ima li neko problem dase notification sound smanjuje potpuno? Da li je zbog toga što koristim "night mode" ili čega već?
Ja ovaj problem imam jos od s21 i nije mi jasno zasto se desava. Sve sam probao, i potpuno random se desi s vremema na vreme. Jako iritira. Jedino sto sam kao primetio, je da se desava cesce kada instaliram google phone (dialer), umesto fabrickog. Nidje veze, znam ali sam to bas primetio. Nigde nisam nasao resenje. Inace koristim svoje notifikacije podesene, ne fabricke... Restart resi problem na neko vreme.
 
Ocekivan potez. Nema vise opcije kada se markira tekst neki da se odradi kao ranije web search. Sada je to Bing search.
 
Selektujes neki tekst recimo, na mail-u i prva opcija je Bing pretraga.
 
Kod mene i dalje pise "web search", mozda jer nemam instaliran samsung pretrazivac..
 
Samsung browser, tako je. Uspostavili su saradnju MS i Samsung ocigledno.
 
Jel neko imao problem da ne može da zaključa rotaciju ekrana. Isključim i dalje rotira ekran. Bas iritantno.
 
Nazad
Vrh Dno