Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Noz sinoc, na bn televiziji...po tradiciji.[emoji1]

Vukov Noz i kineske petarde na Badnje vece, srpska tradicija :S:

Ja gledao dokumentarac, poslednje ostvarenje naseg proslavljenog rezisera Masana Lekica, Djems Bond ist Serbische. Bolje da nisam...
 
Mala je puckica.

Od horora, helrejzer 1 i 2.nightbreed, lord of illusions, izbavitelj.
Gosti iz galaksije, sa ljupčetom samardźićem, uslovno.

Pogledao Helrejzera (una parte) pre neki dan, ismejah se ziv. Film uopste nije dobro ostario.
 
Bone Tomahawk

Prvih sat vremena i 25 minuta toliko smorno da sam hteo da prekinem gledanje...ništa se ne dešava.
Posle toga neka kao akcija i kraj filma...

Užas od filma...
 
Meni je bas drago da je taj film snimljen i da sam imao priliku da ga pogledam.
 
I ja odgledah. Lep film. Malo smeha nije na odmet mada meni te teme tesko padaju. Da ne pominjem tek: P.S. I Love You gde se donekle i prepoznajem.:(
 
Vukov Noz i kineske petarde na Badnje vece, srpska tradicija :S:

Ja gledao dokumentarac, poslednje ostvarenje naseg proslavljenog rezisera Masana Lekica, Djems Bond ist Serbische. Bolje da nisam...
Bukvalno...otkad je film dostupan,svake godine se na badnje vece emituje...znaci barem od 1998. godine.[emoji1] [emoji1] [emoji1]


Baket list,jedan od filmova koji se mogu gledati uvek,nikolsona i fridmena realno mogipu da gledam da samo sede za stolom i cute sve vreme...nego sto smo na planini za ng , uhvatili neku radio stanicu,pustili su Hajde da se volimo,drugi deo,ceo.....na radiju![emoji1] [emoji1]
 
Hateful Eight, meni ekstra film, Tarantino je opet snimio samo kako on zna film :)
 
Volim njegove filmove ali ovo je definitivno njegov najlosiji... razvucen do bola,usiljena spontanost... imam utisak da se Tarantino "izlizao"...
 
Pogledao Helrejzera (una parte) pre neki dan, ismejah se ziv. Film uopste nije dobro ostario.

Meni odličan, isto nedavno gledao i keca i dvojku. Maske su neuporedivo ubedljivije i užasnije od današnjeg cgi-a, jedino gluma ćerke bode oči. Dvojka mi je sada lošija, a kad sam ih gledao kao klinac bila mi je daleko bolja od keca... sada su zamenili mesta. Ali još uvek mi je najužasniji onaj deo iz dvojke sa dušekom, kada doktor dovodi ludaka i daje mu bricu. To mi je možda i najužasnija scena ikad snimljena u hororima.
 
Poslednja izmena:
Kako teasujete, kao naslovi na domacim portalima, "ono sto sam veceras gledao ce vas rasplakati kao i citav region", pa onda klik da vidim sta je..
 
Ovih dana odgledao Harry Potter sve dijelove ispočetka, šta ja znam, nekako mi je fino leglo 8/10 od mene.
 
Ja se kanim vec godinu dana i nikako,hvala sto me podseti,sad imam repertoar za vikend

Borise: +1
 
Moze li se poslednji Xmen gledati bez prethodnih?
 
Pa, ne može, nastavlja se na prethodni, tj u prethodnom ti je sve objašnjeno kako su nastali :)
 
Hateful 8

Nije za bioskop toliko kao sto su mu dva prethodna filma bila, ocekivao sam jos scena poput sjajnog slow motiona sa konjima, ali bukvalno jedina takva u filmu. Ovog puta je zaista mogao da skrati za jedno pola sata, nesto sto nisam rekao za Djanga kao vecina, a pogotovo ne za Basterdse. Dobar, al najlosiji od poslednja tri. Meksikanac Bob pokidao, stomak me boleo.
 
Pa.. nisam gledao svih 8, ne znam, moram jos malo da sacekam da mi se slegne ali definitivno mi se ne trci jos jednom da odem u bioskop, a i ne moram opet da ga pogledam narednih 2, 3 godine.. dok sam tri puta za 2 nedelje isao na Basterdse.
 
Obavezno gledaj i ostale, Hateful Eight je ubedljivo njegov najlosiji film.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno