Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto smo i ja i devojka veliki ljubitelji horor filmova.Odgledali smo sve izvikane i manje izvikane naslove.
Jel ima prporuka jednog ili vise manje poznatih horor filmova,a da su vas bas odusevili.
Nezahvalno je predlagati, budući da ste ih odgledali podosta.
Less known horror movies i slične google pretrage će vam dati gomilu predloga.
Utrošenih sat vremena ili manje i imaćete bar desetak naslova koji su vam interesantni.

https://www.google.rs/search?q=less...j0l2.5685j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
 
Posto smo i ja i devojka veliki ljubitelji horor filmova.Odgledali smo sve izvikane i manje izvikane naslove.
Jel ima prporuka jednog ili vise manje poznatih horor filmova,a da su vas bas odusevili.

Ako niste gledali The Changeling iz 1981 sa George C. Scottom obavezna preporuka

Osim toga pada mi na pamet i The Descent
Ima dva dela ali je drugi daleko lošiji...

I još tri filma koja mi padaju na pamet a da,po meni,vrede nešto su:

Dead Birds
Dead End
Session 9
 
Poslednja izmena:
The Thing iz 2011 je objasnio sve (odakle je stvor) snimili su i onda su to sve izbacili iz filma. Originalni kraj filma nikad nije izasao ni kao neki dodatak. Bile su samo neke slike sa snimanja na netu i originalno preprican kraj. (videlo se kakvi su vanzemaljci piloti, soba u kojoj se Thing cuvao itd...)
 
Cloud Atlas (2012)... Dodacu ga na listu najbesmislenijih gledanih filmova IKADA. Trebalo bi da postoji sud za ovakve filmske zločine, da neko odgovora za utrošene pare, moje izgubljeno vreme. Ljudi na svetu gladuju a neko se izivljava sa ovakvim scenarijima... Nemam reči, a kamo li ocenu.
 
Wild 2014- 5/10
Ne razumem poentu filma, niti razumem ocenu 7.2 na imdb.com. Znam da su ocene nerealne u vecini slucajeva ali ovo je propaganda. :d
 
The Thing iz 2011 je objasnio sve (odakle je stvor) snimili su i onda su to sve izbacili iz filma. Originalni kraj filma nikad nije izasao ni kao neki dodatak. Bile su samo neke slike sa snimanja na netu i originalno preprican kraj. (videlo se kakvi su vanzemaljci piloti, soba u kojoj se Thing cuvao itd...)
Može neki link za te obrisane scene, baš me zanima sad.
 
The Intern - Ocekivao sam neku prosecno glupu americku komediju, ali sam se prijatno iznenadio, De Niro standarno dobar, A Hatavej me bas prijatno iznenadila, i ima najlepsi osmeh :) 7.5/10

The.Intern.2015.720p.BluRay.x264-SPARKS.jpg
 
Mala je puckica.

Od horora, helrejzer 1 i 2.nightbreed, lord of illusions, izbavitelj.
Gosti iz galaksije, sa ljupčetom samardźićem, uslovno.
 
Sicario (2015) 8/10

Bas mi je legao film, bez previse americke propagande kako znaju da naprave.
 
Gledam naravno. Ja pre svega nisam neki veliki ljubitelj gangster filmova (Kum i sl.) i fantazije (Gospodar Prstenova i sl.), ostalo mogu da gledam :)
 
The Intern - Ocekivao sam neku prosecno glupu americku komediju, ali sam se prijatno iznenadio, De Niro standarno dobar, A Hatavej me bas prijatno iznenadila, i ima najlepsi osmeh :) 7.5/10

Pogledajte prilog 189284
Мени је ово најбесмисленији филм који сам икада одгледао и заиста не бих могао да га опишем у три реченице јер се ништа у њему није десило. [emoji53]
 
Taman htedoh da kažem da mi je film bio dobar iako sam ga gledao pre dosta godina, međutim, ja sam mislio na :) [video]http://m.imdb.com/title/tt1347007/[/video] Ovaj vidim da je taze. Ima li prevoda?

Ima prevod
 
Može neki link za te obrisane scene, baš me zanima sad.
Ima nekih izbrisanih scena na tube ali je alternativni kraj izbrisan posle test screeninga, nekom producentu se nije to svidelo...
Piloti su zamenjeni onim CGI pikselima
www.youtube.com/watch?v=OH3VeUiud7c
Ne mogu sad da nadjem link sa slikama sa snimanja to sam slucajno nabasao na nekom forumu je postovao lik koji je radio tamo.
Uglavnom prica je da su alieni istrazivaci pokupili razne organizme ko zna odakle po galaksijama medju kojima je i virus-parazit thing koji je inficirao nekog na brodu i napravio haos pa su se srusili na zemlju. Thing su drzali u nekim kapsulama sa ostalim cudima koje su pronasli i izgleda da se kapsula sa thingom ostetila i procurela. To skladiste sa kapsulama su norvezani pronasli kao i zaledjeno stvorenje-thing i nisu odmah zvali amere i ostale da ne dele ogromno otkrice. Thing koji su pronasli u ledu je neka imitacija pilota koji je hteo da pokrene brod ali se smrzo. Na kraju Kate ubija Sema vadi gorivo iz gusenicara za bacac plamena i ulazi u brod da ubije onog profesora koji je thing. Na brodu nalazi thing koji je poceo da se pretvara u imitaciju pilota da bi pokrenuo brod (verovatno da ode u neke toplije krajeve i nastavi da se siri) i spaljuje ga. Kraj je da Kate odlazi od gusenicara u noc, verovatno se smrzava i posle vidimo onog norvezanina koji juri psa helikopterom i uvod u pocetak Karpenterovog filma.
 
Intern.
Prva polovina filma je sasvim ok, ali druga krece u standardnu bljutavu komedijicu. Od pljacke pa na dalje ne vredi gledati.
4/10. jedva sam docekao kraj
 
Intern.
Prva polovina filma je sasvim ok, ali druga krece u standardnu bljutavu komedijicu. Od pljacke pa na dalje ne vredi gledati.
4/10. jedva sam docekao kraj
Управо то, обећава у почетку и онда једно велико ништа... Које траје два сата.
 
Cloud Atlas (2012)... Dodacu ga na listu najbesmislenijih gledanih filmova IKADA. Trebalo bi da postoji sud za ovakve filmske zločine, da neko odgovora za utrošene pare, moje izgubljeno vreme. Ljudi na svetu gladuju a neko se izivljava sa ovakvim scenarijima... Nemam reči, a kamo li ocenu.
+1
Minus beskonacno/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno