Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
taj mi je sledeći, ne spojluj leba ti !
 
Odlican.Ali nije za svakoga.8, 5/10

Za video puriste informacija i upozorenje-nema blu reja, hd-a, full hd-a, efekata i akcije, film je namerno sniman na formatu 35mm(dslr-om),i ratio je 4:3.[emoji1]
 
Nista onda, cekamo novi film Majkla Beja :d
 
Odgledah malo pre na B92 "I Am Legend" sa Will Smith-om. Film je naravno dobar.

Nesto mi sad nije jasno ja sam se pripremio za kraj filma kada Will gine u laboratoriji a ona zena i dete odlaze i pronalaze koloniju kojoj daju serum. Ovde je vidim drugaciji kraj. Jel to znaci da postoji film sa dve verzije kraja? Uveren sam da sam ranije gledao verziju gde Will gine.
 
Ово је алтернативни крај. Ти си раније гледао биоскопску верзију.
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da se to tako zove.
 
Poslednja izmena:
Hajde, ovaj put ti je oprosteno ali ubuduce pazi sta radis :)
 
Ko nije čitao, preporuka za roman.
500x je bolji od filma, koji je meni smeće, bilo koji kraj.
 
Kad sam video Pacific Rim na listi... mislim daj...
 
Koji roman nije bolji od ekranizacije? Poredjenje dva razlicita medija.
 
Koliko su obesmislili lik i delo Mr. 47 sa ovim novim Hitman filmom [emoji35]
Onaj sa Olifantom je jos i mogao da prodje ali ovo je uzasno...

Feministicko ****** od filma bas kao i Mad Max...guraju zenske likove u fransize u kojima zenski likovi nikada nisu postojali i ne treba da postoje sto samo govori koliko je feministicki lobi jak..
 
Poslednja izmena:
Zasto bi se uopste u temu postavljao trailer za film koji je odavno izasao? Pa makar to bio i honest trailer. :D
 
Bas zato sto je Honest i zabavan i sto se danas pojavio. Ako mod misli da mu nije mesto, neka ga obrise. :(
 
Honest trailer moze ovde da se kaci, samo ne smeš nikako trejlere nadolazecih filmova. Honest uvek lepo sumira ono sto svi znamo kroz diskusiju, mada čini mi se da ga i nisu nešto napljuvali.
 
Koji roman nije bolji od ekranizacije? Poredjenje dva razlicita medija.
Blade runner je bolji od knjige.
Koliko su obesmislili lik i delo Mr. 47 sa ovim novim Hitman filmom [emoji35]
Onaj sa Olifantom je jos i mogao da prodje ali ovo je uzasno...

Feministicko ****** od filma bas kao i Mad Max...guraju zenske likove u fransize u kojima zenski likovi nikada nisu postojali i ne treba da postoje sto samo govori koliko je feministicki lobi jak..
Znači i taj lobi je počeo da nas proganja.
 
Znači i taj lobi je počeo da nas proganja.

Pa ako pogledas MM gde se vise prica o Furiosi i gde je Max sporedna uloga kao i Hitmana gde forsiraju zenski lik koji je "superiorniji" od Mr. 47 i koji ne postoji u igrama onda bih rekao da, proganjaju nas. Ranije su gurali gay momente sada sve femi uloge i likove
 
Blade runner je bolji od knjige.
Izuzetak koji potvrdjuje pravilo.


The Hateful Eight (2015)
Predugačak.
Njegovi najbolji radovi su prošlo svršeno vreme.
Ocena, 6.5 recimo.

Imam utisak da Tarantino (u zadnjih deset godina) dok piše scenario i snima filmove svaki čas sebe mentalno tapše po ramenu i komentariše "Koji sam ja car" ili nešto u tom smislu :)
 
Posto smo i ja i devojka veliki ljubitelji horor filmova.Odgledali smo sve izvikane i manje izvikane naslove.
Jel ima prporuka jednog ili vise manje poznatih horor filmova,a da su vas bas odusevili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno