Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Straight Outta Compton - posto sam imao 14 godina kada se pojavio NWA i pratio razvoj West Coast rep ekipe od pocetka, ovaj film me je oduvao. Neki realni problemi americkog drustva su mozda malo slabije pokazani (u odnosu na Boyz n the Hood, naprimer), ali kao biografija likova film je odlican. Muzika iz tog vremena je danas vec klasika, ima mnogo likova koji su bili povezani sa ekipom i kasting je vrhunski sa sve sinom Ice Cube-a, koji je bukvalno njegova kopija :d Od mene 9/10, samo zbog toga sto su mogli jos malo da nagaze na taj problem crnci-murija-belci u Americi (mada to nije poenta ovog filma generalno).

The Intern - u principu fina dramedija, mada me nervira to sto mora da bude u trendu, odnosno da forsira sliku jake zene koja izdrzava porodicu i koji pokazuje sve muskarce okolo kao *****e (osim like De Nira, koji je "oldschool" dzentlmen iliti "a dying breed of men"). Taj feministicki trip i previse srecan kraj su ono sto me je smorilo u ovom, sasvim solidnom i optimisticnom filmu. Od mene 7/10.
 
American Sniper, 6/10 i to jedva
Baš slab film, a da nema nekih većih mana. Bukvalno odšljakan i to je to.
 
Powder Blue (2009)

Skoro me neki film nije odusevio kao ovaj.
Top ekipa - Jessica Biel, Forest Whitaker, maestralni Ray Liotta, Patrick Swayze....

MV5_BMTgx_NDAy_ODE1_MV5_BMl5_Ban_Bn_Xk_Ft_ZTcw_OTk1_OTU1_Mg.jpg
 
Jessica je bas top :d
 
Ja izbegavam filmove s njom. Otkad se udala, nije to taj feeling...
:D
 
Creed

Ozbiljan film, odusevljen sam.
 
I meni se dopao, malopre sam ga odgledao. Po meni je ovo pravi peti deo Rokija, a rekao bih da slično misle i tvorci ovog filma, jer mi se čini da su potpuno ignorisali prošli nastavak (osim, eventualno, scene na groblju). Stalone bolji nego ikad, vrlo verovatan oskar za sporednu.
 
Poslednja izmena:
The Intern - prijatno iznenađen, po meni sasvim gledljivo i na momente smešno. Kategorisao bih ga u BožićneTV filmove.
 
Gone Girl (2014): 8,5/10
Sjajan psiho triler koji drži pažnju
Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris
Top Rated Movies: #165

 
Man from U.N.C.L.E

Hahahahaha kakav vrhunski film....ismejao sam ko nezdrav.
Odlicno ostvarenje...nadam se da ce i drugi deo biti u istom ritmu
 
Ako vecina moze da drzi pricu u normalnom fazonu ovde a ne da pise spoilere praveci od teme cirkus, onda to moze i jedan VIP member. Za ovakve stvari se inace daju nagradni poeni i odmor od foruma, bilo to nekome "u redu ili ne"...
Isto vazi i za @bahamud, nisi od juce na forumu.

Odrzite pricu spoiler free.

Sad back on topic.
 
Poslednja izmena:
Gosn moderator,

Da li je ovo upućeno meni?

Pošto ja nisam uopšte ništa stavio pod spoiler, sve je bilo na izvolte, transparentno. To se neki moderator malo igrao. Iskreno, ja ni ne znam da napravim spoiler.

Ako je pak zabranjeno i tretira se kao ban iznošenje delova iz filmova, onda ovde, izvinite, neko nije normalan.

Eto, pa udarite ban, neka ide život.
 
Ne znam sto si se toliko uvredio, napravio si glupost i prihvati je.

Sent from mTalk
 
Apocalypto,danas sam ga ponovo pogledao na Cinestar-u,i što god ga više gledam sve više se divim jednom takvom umeću! Još nisam pogledao sličan film,ako neko zna slično neka mi preporuči.Od mene 10+
 
Gosn moderator,

Da li je ovo upućeno meni?

Pošto ja nisam uopšte ništa stavio pod spoiler, sve je bilo na izvolte, transparentno. To se neki moderator malo igrao. Iskreno, ja ni ne znam da napravim spoiler.

Ako je pak zabranjeno i tretira se kao ban iznošenje delova iz filmova, onda ovde, izvinite, neko nije normalan.

Eto, pa udarite ban, neka ide život.

Pravila teme, treca stavka: http://forum.benchmark.rs/showthrea...dani-filmovi&p=3714360&viewfull=1#post3714360

A inace spoiler tagovi idu ovako:

Tekst koji bi ostalim ljudima predstavljao spojler iz filma, ili sta vec[/ spoiler]

samo u ovim drugim zagradama izmedju kose crte i s ne stavis razmak.






on:
5 to 7 (2014) - Ok vecernji film. Ispale mi oci gledajuci ovu damu - definicija seksepila. 6.5/10
 
Poslednja izmena:
Gledao sam The Lobster

Kakav poremeceni film, pomesana su mi osecanja - cudjenje, gadjenje, i intrigiranost. Svakako bih da preporucio gledaocima sa celicnim zivcima :D
Inace - nagrada zirija Kanskog festivala :trust:
Definitivno nisu normalni.

The Lobster is a 2015 European avant-garde comedy film directed by Greek director Yorgos Lanthimos in his English language feature film debut. Set in a dystopian near-future, the film tells the story of a city where singles are given 45 days to find a romantic partner before ...
It stars Colin Farrell, Rachel Weisz, and Léa Seydoux. ( i Bog John C. Reilly) .The film is internationally co-produced by companies from Ireland, the United Kingdom, Greece, France and the Netherlands.

It was selected to compete for the Palme d'Or at the 2015 Cannes Film Festival and won the Jury Prize. It was shown in the Special Presentations section of the 2015 Toronto International Film Festival.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, stvar je u time što ja stvarno ne vidim zašto sam napravio glupost.
Ovo nije licemerno, stvarno ne kapiram šta sam uradio što ne treba?
Zašto je spoiler toliko važan?

Neka mi neko objasni, pa da se rastanem sa ovim delom foruma na lep način, pošto očigledno nisam kompatibilan sa filosofijom funkcionisanja koja ovde vlada.

@DeRadicci

Hvala za hint.
 
Poslednja izmena:
Pa jbt sta ti nije jasno :) Neko ko je zaludjen SW-om ce po*izdeti zbog takvog spojlera, nisi bas malu stvar rekao tipa death star je druge boje :)d lupam) vec mnogo bitnije za sam film. Pa zar nije zdrav razum da bilo sta sto moze 'pokvariti' ugodjaj nekom stavis u spojler?
 
Meni tako nesto smeta zato sto jos nisam gledao film i ne zelim da iz komentara saznam radnju, plot twists itd.
Sa druge strane glupo je ne dolaziti na temu o filmovima zato sto nisam gledao neki film.
Realno - sve sto moze pokvariti nekome gledanje filma treba da ide u spoler, pa ko hoce nek cita...
 
man from u.n.c.l.e. - fina zabava, par dobrih fora, vredi pogledati, 7/10 :)
 
Gledao sam The Lobster

Kakav poremeceni film, pomesana su mi osecanja - cudjenje, gadjenje, i intrigiranost. Svakako bih da preporucio gledaocima sa celicnim zivcima :D
Inace - nagrada zirija Kanskog festivala :trust:
Definitivno nisu normalni.

The Lobster is a 2015 European avant-garde comedy film directed by Greek director Yorgos Lanthimos in his English language feature film debut. Set in a dystopian near-future, the film tells the story of a city where singles are given 45 days to find a romantic partner before ...
It stars Colin Farrell, Rachel Weisz, and Léa Seydoux. ( i Bog John C. Reilly) .The film is internationally co-produced by companies from Ireland, the United Kingdom, Greece, France and the Netherlands.

It was selected to compete for the Palme d'Or at the 2015 Cannes Film Festival and won the Jury Prize. It was shown in the Special Presentations section of the 2015 Toronto International Film Festival.

Ako ti se, hm, "dopao" :D taj pogledaj i Dogtooth. Nisam ga gledao, samo sam dobio "preporuku". :D
 
Ok, završena je priča sa spoilerima.
 
The 33

7/10

Ne znam sto ga ocrniše toliko na IMDB-u, fino preneta priča.
 
The Intern (2015). Odličan i poučan film. Od mene 10ka. Nisam skoro gledao neki film da se na komican nacin bavi tematikom koja je surova realnost. Preporučujem ovaj film svakom.
 
Intern - limunadica, kao takva ok, Anne Hathaway uvek može da se gleda, 7/10 u svojoj kategoriji

Pitanje da li je neko gledao ovo i ima li negde u prodavnici (moze na pm) deluje ekstra zanimljivo :)

http://www.imdb.com/title/tt3792960/ - Plot: Bog postoji. I živi u Briselu sa svojom ćerkom :) Trejler me je kupio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno