Šta je novo?

NFS: Carbon - oficijelni thread

Jedina igra u kojoj imaju ulicne trke...
Meni se svidja za ubijanje vremena je skroz ok...

A igram ja i Tocu i Richard-a i Gtr2 i Race WTCC i sve ostalo ali je ovo nekako za opushtanje,dobra muzika i lagano...

Nego me nerviraju shto ne izbace neku dobru Formulu,poslednja je iz 2001 ili tako neshto,ja bi to npr vozio od jutra do sutra...

Slazem se sa tobom, ako nista drugo barem volim da gledam moj nadr**ni Clio (u igri naravno)
 
Jedina igra u kojoj imaju ulicne trke...
Meni se svidja za ubijanje vremena je skroz ok...

A igram ja i Tocu i Richard-a i Gtr2 i Race WTCC i sve ostalo ali je ovo nekako za opushtanje,dobra muzika i lagano...

Nego me nerviraju shto ne izbace neku dobru Formulu,poslednja je iz 2001 ili tako neshto,ja bi to npr vozio od jutra do sutra...

daleko da je jedina, imas street racing syndicate nekoliko delova, pa imas odlicni 'juiced' , ima jos par naslova, ne mogu sad da se setim...
 
juiced stvarno ne bih spominjao...jedina igra za koju mi je zao shto sam dao pare,znaci ono je strashno...

A za ovo prvo nisam cuo,ali bih voleo da probam,samo kad bi znao gde ima...
 
krastavac. sta da ti kazem, ja juiced i dan danas igram, a aktivno sam ga igrao vise od pola godine. Tebi se verovatno nije svideo jer si imao neku losu graficku pa ti je seklo i nerviralo te ili je moralo ruzno da izgleda da bi dobro radilo, ili ti je igra bila teska, posto iako je arkada zahteva malo vestine i kocenja i pustanja gasa itd. Ukusi su razliciti.
 
nerviralo me to shto kad kliknesh da skrene nece nego saceka dve tri sekunde i onda ko tenk skrece...Automobili kao da imaju po shest tona...
Auspuh skrece uporedo sa vozilom,preciznije ide levo-desno nicim izavzvan,i tako neke gluposti koje smetaju i kvare utisak...
 
to sa skretanjem zavisi od auta, a ti si imao neki input lag. Inace su namerno uradili da auto ne da pun levi/desni kad stisnes skretanje, a to mozes da podesis. Zapravo meni se zbog tog skretanja najvise i ne svidja need for speed serijal, pipnes strelicu on da pun levi/desni. Juiced jeste arkada, ali ima neke elemente simulacija, uproscene ali ih ima. recimo sa dodge viperom ako dodas gas i skrenes u isto vreme izvrteces se u krug, sto je i relano, isto tako i sa corvetom i svim jacim automobilima sa zadnjom vucom.

Ovo sa auspuhom...stvarno ne znam sta da ti kazem, ja ne znam ni jednu igru u kojoj o ne izgleda tako, a vozim sa bumper cam-a sve te igre tako da to nikada nisam primetio.

Probaj ti to ponovo sa 7600GT ;)
 
mozda cu i probati,ko zna,mada mi je u secanju toliko losha tako da we will see:d
 
Jel moze nekako da se namesti veca wd rezolucija od 1280x960?
I kako da vidim koja je verzija nfs-a?
 
E ako nekom znaci - testirao sam carbon na svezem windowsu i skoro da nema sttuter. Posle par sati ceprkanja, u starom windowsu sam obrisao Starforce drajvere, i pogodite sta se desilo ? :d nema sttutera !!!. Sad bi ovde opsovao jos jedno SF zastitu ali sam je psovao celo vece pa necu opet :d
 
Gde se nalazi starforce drajver? :) cisto da znam...
 
@nex999

na sve strane se nalazi, ima vise drajvera, registrija itd itd, skini star force cleaner, udari samo u google...
 
Gde se nalazi starforce drajver? :) cisto da znam...

evo gde ako hoces rucno (preporucujem) svaki ovaj uninstall pa reset na kraju (trazice ti dobri stari win restart za svaki ponaosob ali ne mora):Device Manager > View > Show hidden devices > Non-Plug and Play Drivers > "sve sto pocinje sa starforce"
a mozes i sa fajlom iz attachmenta ali ja licno skidam sf iz device managera inace fajlovi su u system32 folderu
 

Prilozi

  • sfdrvrem.zip
    140.3 KB · Pregleda: 49
Jedno glupo pitanje:
Kako ja nemam Starforce fajlove?
 
@GX-X & ivke76: hvala, bas cu da procesljam.Takve stvari ima da lete istog seqnda cim ih lociram...
yep, evo ih...odose.
 
Poslednja izmena:
pa mozda nisi instalirao nista sa star force zastitom...a mozda nisi odstiklirao "show hidden devices" u menageru za device :d
 
Carbon ima ili nema Starforce zastitu?
 
Nema.Cisto sumnjam da bi ovde bio toliko popularan da je ima :D
 
Thread je ogroman pa sam odustao od chitanja...zato cu pitati upucene:
Ako imam novac i kupim npr.mercedes.Kako da ga ubacim u Karijeru?Tamo ga nema.Jednostavno,bilo koji auto da kupim tj.dodam ga u garazu,posle ga nema u Karijeri kada idem na car select kako bih odabrao neki drugi osim onog koji do tada vozim....nije mi jasno jer slabo igram igrice a ova mi je onako dopadljiva da se i ja matorac oprobam:D
 
Poslednja izmena:
ne moze tako, za career mod kola kupujes u career modu tako sto odvozas do nekog "car shop"-a i tamo tek trosis pare na auto i onda ti taj auto ostaje u karijeri. U garazi u glavnom meniju ne placas automobile, ali vidis samo one koji su otkljucani i mozes da ih ubacis , tjunujes i oprobas, ali u karijeri iskljucivo dok si u tom modu mozes da kupujes automobile.
 
Ako sam te dobro razumeo:
-evo ovako:kupujes auto u nekoj od radnji (odes u free-roam, pa svratis u neku od radnji sa kolima) ,odaberes makinu i platis, onda izadjes iz garaze, i taj auto koga si kupio te ceka u safe house-u...to ti je to_Odaberes ga na car-select. Naravno, to je u career modu, tj singlplejer... jes malo noob objasnjenje, al to je to...
Sad, ako automobila nema u car-select, znaci da se nesto zabagovalo/da iz nekog razloga nisi uspeo da kupis auto...krastavac, nisam cuo za takav problem

Aha, evo gx-x brze kuca od mene....to je to...
 
Poslednja izmena:
hvala vam na odgovoru..sad vidim u chemu je problem....resheno./../...inache igra je barem meni zarazna...:D:whip:
Hvala @gx-x i nex999:happy:
 
startuj instalaciju u windows 2000 compatibility modu (desni klik na exe fajl pa properties...)

kakva glupost! :mad: Thnx! Dzabe instalirah ovaj stari directX koji je na disku (mada nisam siguran da li samo provjeri da li je novija verzija, u svakom slucaju je ispisao "copying files" 10ak sec).

Ajd, pa da i ja za par sati popljujem igru konacno! :d
 
izvinjavam se sto kasnim sa pljuvanjem! :d

Auuu, kakav uzas!!! :S: 7800gs u 1024x768, shaders medium, motion blur off, AAx2, uglavnom na 40-50, ali ima i stuttera

Blah, glupa igra ima stutter i sa x1900xt...neverovatno kolko je EA propao... Nadam se da ce neko poceti da ih ripuje i da ce napraviti Speed For Need serijal ili tako nesto sto ce makar da radi glatko...

sad mi je drago, i sa jacim karticama ista muka :D

Jos samo da probam ovo sa starforce (sad cu da resetujem comp)
 
***** li ga, kod mene na 1800XT stvarno nije bilo nikakvog stuttera. Nije neka suluda frejmaza ali radi ok.

Mislim da sam negde vec napomenuo da mi je prelazak sa 6.9 na 6.11 doneo oko 80% fps boosta, ja seo i smejao se, nisam verovao da moze bas tako. Jako je lose radio na 6.9, bas ocajno.
 
za nVidiu je zadnji i dalje:
ForceWare Release 90
Version: 93.71
Release Date: November 2, 2006
WHQL Certified
tacno 3 mjeseca bez novog WHQL drajvera??? Izgleda su se bacili samo na vistu :p
uglavnom, sve mi se cini da ce da padne uninstall, pa da se cekaju bolji dani. Inace, probao sam i sve na low da bacim, dobijam konstantnih 45-90 (average 70), radije bih tako igrao, nego uz onoliki stutter, ko FPS da igram!

PS jel ima kakve koristi od patcheva? Vidim da je najnoviji 1.3...
 
Poslednja izmena:
cini mi se da ima....kao da malo bolje radi sa verzijom 1.2....verovatno i sa 1.3.....
 
cini mi se da ima....kao da malo bolje radi sa verzijom 1.2....verovatno i sa 1.3.....

Da, meni bolje radi sa 1.2 na Sp2.

Btw, kad sam vec ovde - imam mali problemcic:
presao sam 65% igre u karijer modu a imam samo glupavu mazdu koja nema sanse protiv ostalih, odnosno sve teze dolazim do pobede.
Pitanje: Kako da kupim neki mocniji auto ?
 

Prilozi

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    39.3 KB · Pregleda: 66
Posto imas dosta kesa skoknes do car-lota i kupis makinu koja tebi odgovar i pazi da ti ostane za budzenje.A mozes i da pobedis bosa(u ovom delu igre sa mazdom tesko)i osvojis pink slip tj njegova kola.

P.S Jubilarni 50!!!
 
Nazad
Vrh Dno