Šta je novo?

NFS: Carbon - oficijelni thread

uzmes corvetu ZX, diskutabilno najbrzi auto u igri :) Naucis da upravljas tim cudom i to je kraj igre :)

PS. Jel i tebe uvatila euforicna nesanica ili mi se samo cini ? :d Ja od ovog naglog viska kiseonika nikako da spavam, dremam jos od 1 nocas, vec 3 put ustajem, ali sad je gotovo, cirka se vruca nesica :p
 
Poslednja izmena:
hehe - da, lepo je zahladnelo, temperature su mi ok
dioda = 55
proc1 = od 37 do 42
proc2 = isto
hardovi = oko 30 +/-
i bas mi je dosadno, pa reko ajd da igram NFS a volim look `n feel Crabon-a, pa sam njega poceo - i lepo sam imao oko pola miliona, pa sam kupovao kola - isprobavao, i sad kad sam ih sve rasprodao opet - ostalo mi samo za Viper-a, kojeg sam uzeo, i imam jos 400$ :d
sad imam da crknem dok napravim opet 300-400.000...
Al dobro - samo nek svaka noc bude k`o ova - ima da budem hronicni insomnichar :D (a kao nisam) :d
 
Moj apsolutni favorit Porsche Carrera GT sa ubrzanjem na maxu.Trebao si da isprobavas kola van karijere:)
 
Poslednja izmena:
Jel neko uspeo da pobedi Darius-a ?
Ako jeste - koji auto ste tom prilikom koristili (mnogo bi mi znacilo).
Sve sam preleteo, samo njegov auto ide k`o besan - i fali mi sekunda do dve da ga pre*stignem ali mi auto nije dovoljno startan - ni 1 koji god da izaberem.
A pritom, svi su u "full" performance-u - znaci, na max sve.
 
Jel neko uspeo da pobedi Darius-a ?
Ako jeste - koji auto ste tom prilikom koristili (mnogo bi mi znacilo).
Sve sam preleteo, samo njegov auto ide k`o besan - i fali mi sekunda do dve da ga pre*stignem ali mi auto nije dovoljno startan - ni 1 koji god da izaberem.
A pritom, svi su u "full" performance-u - znaci, na max sve.

Porsche 911 Turbo Full Performance, mada i Skyline moze da posluzi toj nameni, samo sa njim gubiš na pravinama, ali dobijaš sa superbrzim uletanjem u krivine, isto vazi i za Turbo. Ako i to ne uspe našteluj malo auto, nemoj samo da bolt on-uješ performance kitove, našteluj auto kako tebi odgovara, namesti malo veći acceleration, na uštrb brzine, i tako to. Iz mog iskustva barem važi ova stavka da se u skoro svakom NFS-u, gde postoji mogućnost štelovanja performance-a, auto mora malo tweakovati po potrebama user-a, ovo pogotovo važi za NFS 4 i 5.

Probaj Turbo-a, veruj mi nećeš se pokajati.
 
Poslednja izmena:
Jel neko uspeo da pobedi Darius-a ?
Ako jeste - koji auto ste tom prilikom koristili (mnogo bi mi znacilo).
Sve sam preleteo, samo njegov auto ide k`o besan - i fali mi sekunda do dve da ga pre*stignem ali mi auto nije dovoljno startan - ni 1 koji god da izaberem.
A pritom, svi su u "full" performance-u - znaci, na max sve.

Ja sam ga dobio sa Subaruom ;)
 
Jel neko uspeo da pobedi Darius-a ?
Ako jeste - koji auto ste tom prilikom koristili (mnogo bi mi znacilo).
Sve sam preleteo, samo njegov auto ide k`o besan - i fali mi sekunda do dve da ga pre*stignem ali mi auto nije dovoljno startan - ni 1 koji god da izaberem.
A pritom, svi su u "full" performance-u - znaci, na max sve.

izguraj ga sa staze. Ja sam ga dobio prvo sa mazdom RX-7 ;) U prvoj onoj krivini samo ga poklopi lepo
 
Jel zna neko da li postoje neka dodatna kola za carbon (mislim da sam sva kola otključao) da se dodatno ubace??

P.S. Dariusa sam oprao sa Corvetom.
 
Uzmite Stock Mitsubishi Evo IX i pobedicete ga zacas....ili bilo koji Stock auto iz Tier3 klase.
 
a možete sa istim da radite i ovo
 
Jel zna neko da li postoje neka dodatna kola za carbon (mislim da sam sva kola otključao) da se dodatno ubace??

P.S. Dariusa sam oprao sa Corvetom.
Imas Black Edition sa 3 novih automobila izmedju ostalog Pagani Zonda;)Nazalost je nisam igrao,ali burazeru se extra svidela.

P.S. Darius je pobednjen sa Carrerom GT:)
 
u sustini, corveta sabija, iako je ne volim alije stvarno divljina auto i zadnji boss sa njom se pobedi odma, ukoliko igrac ume da kontrolise doticni auto.
 
Gde bre nadjoste taj Black,ja ga jurio i na kraju odustao,ne vredi,sve su FAKe-ovi...
 
Ja sam nasao na RS ali ima samo 4gb+.E sada da li je fake ili ne...Neka neko kupi pa nek kaze:)
 
eeeeeeeeeeee.....koje razocarenje!!
Kakav bedan kraj!!
Pobedis glupog Dariusa i the-end!
A gde je "moja" Nikki koju sam "osvojio" posto je Darius potrosio sav novac ?!!?
A gde je respect za trud u obliku dodatnih nivoa - da i u karijer modu osetim Audi ?!?
Maximalno sam se razocarao u kraj igre ... stra`ota!
 
Ja sam probao neku verziju NFSC-a i u njoj je bilo Pagani Zonda-e ali samo u Quick Race modu....
 
Ocu jaaaaaaaaa tu verziju,mora da je bude i u karijeri :)
 
Ma jok....nema je u karijeri samo u quick race modu i pravo da ti kazem i nije bash nesto...ajde samo da nadjem NFSC DVD pa cu da ga instaliram i bacim neke screen-ove...ovde.
 
Imas Black Edition sa 3 novih automobila izmedju ostalog Pagani Zonda;)Nazalost je nisam igrao,ali burazeru se extra svidela.

P.S. Darius je pobednjen sa Carrerom GT:)

Postoji verzija Most Wanted-a koja se zove Black Edition....a sto se Carbona tice postoji Collectors Edition...:wave:
 
Evo Shiki potrudio sam se da u sto moguce kracem roku nadjem NFSC i instaliram ga....evo Zonde i Runner-a...
 

Prilozi

  • Pagani Zonda 1.JPG
    Pagani Zonda 1.JPG
    88.3 KB · Pregleda: 81
  • Pagani Zonda 2.JPG
    Pagani Zonda 2.JPG
    97.8 KB · Pregleda: 82
  • Plymouth Road Runner 1.JPG
    Plymouth Road Runner 1.JPG
    96.5 KB · Pregleda: 70
  • Plymouth Road Runner 2.JPG
    Plymouth Road Runner 2.JPG
    77.6 KB · Pregleda: 67
Ja sam igricu presao sa Hemi'Cudom. Dariusa sam uspeo da dobijem iz druge. Vazno je samo dobro se privici na klasu koju vozis i canyon race uopste. 'Cuda je brza od Audija na ravnom, tako da je meni kljuc pobede bila zadnja deonica gde ima ravnog puta.

Za sve koje interesuje kako da otkljucaju sve automobile u Carbonu evo interesantnog linka:
http://www.nfsplanet.com/nfsc_files.php?lang=eng
 
Poslednja izmena:
Da li neko moze da mi pomogne imam original Carbon koji sam presao vec desetak puta ali jos nijednom nisam uspeo da se trkam online sa nikim pa moze li neko ukratko da mi kaze sta treba da uradim da bi se trkao online?
 
Da se zakacis na internet?
I da kliknes na multiplayer... o_O
Da li si probao, uopste, pa negde stane i nece, ili........
 
Sve sam ja to probao ali nece
 
Nazad
Vrh Dno