Šta je novo?

NFS: Carbon - oficijelni thread

Evo do ovde sam stigao...

Valjda moze i bolje...
 
može li mi neko pomoći da instaliram ovaj carbon? nisam baš neki stručnjak za igre.
instalacija krene normalno a onda mi izbaci kao da nemam instaliran directx a instaliran je.
skino sam i instaliro poslednju verziju al opet isto.
zna li neko u čemu grešim?
 

Prilozi

  • Capture.jpg
    Capture.jpg
    21.7 KB · Pregleda: 76
Poslednja izmena:
može li mi neko pomoći da instaliram ovaj carbon? nisam baš neki stručnjak za igre.
instalacija krene normalno a onda mi izbaci kao da nemam instaliran directx a instaliran je.
skino sam i instaliro poslednju verziju al opet isto.
zna li neko u čemu grešim?

Najvishe mrzim takve probleme... Ja u takvim sluchajevima reinstaliram win... :wall:
Probaj da instalirash service pack 2 ako nisi, u njemu ima dx9 i on ce se definitivno pretabati preko svega ovoga shto sad imash.
 
instaliran win sp2 pre tri dana tako da bi to trbalo da je ok.
nije mi jasno zbog čega prilikom instalacije ne prepoznaje dx. probaću sutra na drugom kompu
pa da vidim šta će se desiti.ako neko ima još kakav predlog dobro bi došo.
 
idi na start\run\dxdiag pa vidi tamo da se nije nesto po*ebalo...
 
šta znam pogledo sam meni deluje sve ok:D pod directx files piše no problems found.
 
može li mi neko pomoći da instaliram ovaj carbon? nisam baš neki stručnjak za igre.
instalacija krene normalno a onda mi izbaci kao da nemam instaliran directx a instaliran je.
skino sam i instaliro poslednju verziju al opet isto.
zna li neko u čemu grešim?

I meni se pojavljivala ista poruka prilikom instalacije Carbon-a. Problem sam resio tako sto sam instalirao verziju DirectX-a koja dolazi na disku sa igrom. Znaci, udji u folder u kome ti se nalazi DirectX na disku igre i onda rucno pokreni instalaciju istog. Pozdrav.:wave:
 
probao sam i directx sa diska ali ne pomaže reinstaliro sam win ali mi izgleda zbrku pravi neki program koji kasnije instaliram ali nikako da provalim koji.
kad nadjem javiću nije mi više stalo ni do igre nego me baš nervira:wall: :mad: :crash:
 
probao sam i directx sa diska ali ne pomaže reinstaliro sam win ali mi izgleda zbrku pravi neki program koji kasnije instaliram ali nikako da provalim koji.
kad nadjem javiću nije mi više stalo ni do igre nego me baš nervira:wall: :mad: :crash:

startuj instalaciju u windows 2000 compatibility modu (desni klik na exe fajl pa properties...)
 
može li mi neko pomoći da instaliram ovaj carbon? nisam baš neki stručnjak za igre.
instalacija krene normalno a onda mi izbaci kao da nemam instaliran directx a instaliran je.
skino sam i instaliro poslednju verziju al opet isto.
zna li neko u čemu grešim?

Obratite pažnju na verziju DirectX u poruci :type:

:smoke:
 
pronašao sam grešku.problem mi je pravio video kodek koji koristim za ss2 karticu.
zbog čega ne znam ali sam ga zamenio sa drugim i sad je ok.
hvala na pomoći:wave:
 
Odigrao sam igricu za tri dana i po mom misljenju MOST WANTED je mnooogo bolja igrica(samo kad se setim adrenalinskih scena jurnjave s policijom)!Carbon mi odaje utisak ispeglanog Undergrounda 2 i sa naravno boljim automobilima:p
Sto se tice frameratea igram na 1280x1024 sa max podesavanjima i nisam primetio ni jednom da secka,koci ili nesto slicno ali neznam br fps:S:
U svakom slucaju ocekivao sam vise nakon Most Wanted-a pa se ipak nadam da ce sledeca igra iz serijala imati bar pricu u kojoj ce biti i dnevnih i nocnih trka:banana:
 
Kad sam presao jednu oblast i pobedio boss-a, ona riba mi rece da svi ocekuju da ja sad organizujem trke. Jeste da puno kosta, ali kao, trebalo bi, i da dodjem u safe house da mi kazu kako. Ja nesto ne videh kako? Jel zna neko, ili mi je blur udario u glavu pa sam poceo da tripujem?
 
Kad sam presao jednu oblast i pobedio boss-a, ona riba mi rece da svi ocekuju da ja sad organizujem trke. Jeste da puno kosta, ali kao, trebalo bi, i da dodjem u safe house da mi kazu kako. Ja nesto ne videh kako? Jel zna neko, ili mi je blur udario u glavu pa sam poceo da tripujem?
:D mnogo ocekujes od NFS-a....prevelika doza blura izgleda :D To ti samo znaci da ces za svaku zonu grada koju osvojis dobiti "race wars" challenge- daklem, samo jednu novu ikonicu na mapi....
Izlecenje: 2sata obliviona, odma' :p
 
:D mnogo ocekujes od NFS-a....prevelika doza blura izgleda :D To ti samo znaci da ces za svaku zonu grada koju osvojis dobiti "race wars" challenge- daklem, samo jednu novu ikonicu na mapi....
Izlecenje: 2sata obliviona, odma' :p

Ih, bez veze :) . Jao, oblivion, moram mali offtopic: ukucam ja god mode, cisto da se malo izivljavam, i krenem da lesim sve redom... Kad, nece niko da prica samnom i gde god da krenem samo me startuju da se biju samnom. Odem u zatvor i oni mi uzmu trecu knjigu...:( I nisam mogao da se snadjem posle gde da je nadjem, nego sam morao da procitam hint da bih igrao dalje... Sta ces, pocetnik sam za to... offtopic
 
Ne znam kako ste uspeli da predjete carbon mene je posle 5-6 trka smorio totalno
 
Ma nisi jedini, i ja posle mozda 30% batalio, jos jedan u nizu neuspelih nastavaka.
 
I mene bi smorio da sam vozio na tastaturi,ali na analognom joy-u je dosta bolji "ugodjaj" :) .Bash sam se lopo iznenadio kad sam slucajno pokrenuo Carbon u 1024x768 sa AA-2xQ AF-8x
Gamma Corect AA,Transparent AA ,bez motion blura i dobijem 50-60 fps.
 
Pa prosle delove sam makar mogo da zavrsim do kraja iako nisu bili mnogo bolji ovaj posle 15 dana igranja tek 25 % smor zivi

Svaka ti cast ako si posle 15 dana stigao do 25 posto...
Ja sam za dve veceri preshao...:-devil-: :wave:
 
pa kad sam sirotinja:d pa nemam za pravi trkacki auto pa moram da igram igrice,ali to i nije toliko zalosno,imam 19 god,zalosno je shto vi od po 30 blejite po ceo dan na kompjuteru igrajuci igrice i drndajuci 200 foruma u potrazi za "znanjem"...I posle se raspravljate sa nama "decurlijom" da li je bolji PS2 ili PC, i da li je dovoljno vishe od 24 FPS da bi igra izgledala dobro...:wall: :crash: :type:
 
pa kad sam sirotinja:d pa nemam za pravi trkacki auto pa moram da igram igrice,ali to i nije toliko zalosno,imam 19 god,zalosno je shto vi od po 30 blejite po ceo dan na kompjuteru igrajuci igrice i drndajuci 200 foruma u potrazi za "znanjem"...I posle se raspravljate sa nama "decurlijom" da li je bolji PS2 ili PC, i da li je dovoljno vishe od 24 FPS da bi igra izgledala dobro...:wall: :crash: :type:

ma ja sam mlad isto kao i ti (23 godine) ali ovo sto EA izbacuje pa to vredja koliko je glupo
 
pa kad sam sirotinja:d pa nemam za pravi trkacki auto pa moram da igram igrice,ali to i nije toliko zalosno,imam 19 god,zalosno je shto vi od po 30 blejite po ceo dan na kompjuteru igrajuci igrice i drndajuci 200 foruma u potrazi za "znanjem"...I posle se raspravljate sa nama "decurlijom" da li je bolji PS2 ili PC, i da li je dovoljno vishe od 24 FPS da bi igra izgledala dobro...:wall: :crash: :type:

Ako igras voznje zato sto nemas para za pravi trkacki auto onda gubis vreme na NFS ;)
 
Jedina igra u kojoj imaju ulicne trke...
Meni se svidja za ubijanje vremena je skroz ok...

A igram ja i Tocu i Richard-a i Gtr2 i Race WTCC i sve ostalo ali je ovo nekako za opushtanje,dobra muzika i lagano...

Nego me nerviraju shto ne izbace neku dobru Formulu,poslednja je iz 2001 ili tako neshto,ja bi to npr vozio od jutra do sutra...
 
Nazad
Vrh Dno