Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ako zapocnem prenos broja online preko MTS stranice (prenosim broj u MTS) , da li moze da se odustane posle toga ? Tipa ako mi ne odgovara nijedan paket koji ponude ?
I da li mogu da uvezem broj na paket box 3 koji imam, da postane box 4, da li su u tom slucaju bolje ponude, pogotovo ako bih uzeo i telefon, ne samo paket ?
Brate pre prenosa dogovoris sve ko sa sajta. Samo 6 meseci po dinar dobijaš na ime prenosa kod mtsa. Sracunaj se...
Ako si online imas 15 dana za raskid zbog ugovora na daljinu.
Ako ne znaš sta hoćeš prenesi na prepaid...
 
Evo nekih informacija, tj cena koje mogu da se dobiju trenutno kod MTS-a za prenos broja sa drugih mreza, tj za nove korisnike:

Soko lite:
"6m po 1din
6m 2200
12m 3200"

Omorika 50
6m po 1din
3 meseca 2200
Posle toga 2800

Za omoriku 25 i omoriku 12 vazi 6 meseci za jedan dinar pa puna cena posle.
 
Kao sto sam pisao, easkinuli su mi jedan broj za O3, nudili u poslovnici 20% na O12, nisam prihvatio, slali zahtev onoj sluzbi isto zvali juce da ponude 20%, odbio....u medjuvremenu slali nebuloze da mi je ugovor istekao 06.09.2022. (a potpisan inace bio 01.09.2022. na 24 meseca), poslali uz februarski racun naknadu stete za prevremeni raskid, pa obecali stornirati....I sad me zove lik sa 023 broja, koji me inace vec i zvao,ali za druge ugovore, kaze da odem do poslovnice i podnesem zahtev da je greskom doslo do raskida ugovora i da me vrate na sve kao sto je bilo po staroj ceni da bude O12 (odnosno 999 din sam imao pre O3).

Koje ludilo, za ovaj broj su mogli kao i za ostale sve ugovore sto su mi prihvatili da ostane ista cena i prihvatio bi,ali eto izgleda da im je promaklo i otislo u raskid,pa sad zovu da vracaju. Drugo objasnjenje nemam.

Upravo poslali sms, da je i ovo reseno, sve u svemu sve ugovore su mi na kraju prihvatili da ostane stara cena.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240311_085313_Viber.jpg
    Screenshot_20240311_085313_Viber.jpg
    251.2 KB · Pregleda: 99
Evo nekih informacija, tj cena koje mogu da se dobiju trenutno kod MTS-a za prenos broja sa drugih mreza, tj za nove korisnike:

Soko lite:
"6m po 1din
6m 2200
12m 3200"

Omorika 50
6m po 1din
3 meseca 2200
Posle toga 2800

Za omoriku 25 i omoriku 12 vazi 6 meseci za jedan dinar pa puna cena posle.
Vise bi mi odgovaralo po 30% na cene al dobro :D
 
Ja sam preneo broj iz A1 i za Omoriku 12 dobio 6 meseci po 1 dinar i ukupno 600 GB (od kojih 200 važi 12 meseci, a 400 važi 24 meseca).
 
Postoji i opcija besplatnog dodavanja postpaida u postojeci Box 3 do kraja ugovorne onaveze. Kako mi je objasnio akviziter potrebno je da je postpaid u drugoj mrezi i da nije pod ugovorom. Box 3 start dobija omoriku 12, box 3 plus omoriku 50 i box 3 maks dobija soko lite.
Evo nekih informacija, tj cena koje mogu da se dobiju trenutno kod MTS-a za prenos broja sa drugih mreza, tj za nove korisnike:

Soko lite:
"6m po 1din
6m 2200
12m 3200"

Omorika 50
6m po 1din
3 meseca 2200
Posle toga 2800

Za omoriku 25 i omoriku 12 vazi 6 meseci za jedan dinar pa puna cena posle.
5
 
Da, shvatio sam i predpostavio, samo rekoh da proverim koliko su alavi postali.

600 din placam manje istu tarifu podpisanu pre 10 meseci, samo tada bila jeftinija i dodatni popust bio veci.
 
Placao sam i ja O3 sa 25gb 950 din. ali nema vise, nisu hteli da ostave staru cenu do septembra. Od svih operatera ovo mi je bila najbolja ponuda. Jedino je Neo Neo mozda za nijansu bolji jer ima neogranicen net ali zato nemam roming a miniti su preskupi u Grckoj dok je u Mts-u skoro pa dzabe, dolazni poziv 3.5 din a sms 4din.
 
Jel vama aplikacija prikazuje trenutno stanje?Meni je prestala da prikazuje,pise moj broj,ali nema trenutnog stanja.Imam Biz Omoriku 10.
 
Placao sam i ja O3 sa 25gb 950 din. ali nema vise, nisu hteli da ostave staru cenu do septembra. Od svih operatera ovo mi je bila najbolja ponuda. Jedino je Neo Neo mozda za nijansu bolji jer ima neogranicen net ali zato nemam roming a miniti su preskupi u Grckoj dok je u Mts-u skoro pa dzabe, dolazni poziv 3.5 din a sms 4din.
Tako i meni uradise za O3, ocigledno ta tarifa im nije isplativa, jer nema vise nigde za 1000 din krstena tarifa, zato su i verovatno i raskidali,ali gle cuda eto mene su nakon raskida zvali da podnesem zahtev za vracanje, da je greskom raskinut ugovor i da ce vratiti sve kao sto je bilo. Mada je to bilo posle napusavanja, sto su mi obracunali naknadu za prevremeni raskid.
 
Tako i meni uradise za O3, ocigledno ta tarifa im nije isplativa, jer nema vise nigde za 1000 din krstena tarifa, zato su i verovatno i raskidali,ali gle cuda eto mene su nakon raskida zvali da podnesem zahtev za vracanje, da je greskom raskinut ugovor i da ce vratiti sve kao sto je bilo. Mada je to bilo posle napusavanja, sto su mi obracunali naknadu za prevremeni raskid.
Meni su se samo zahvalili u sms-u na ukazanom dosadasnjem poverenju (22 god.) i da je broj oslobodjen ugovorne obaveze. 😂
 
I meni... Ali onda je usledio racun za februar sa naknadom stete za raskid, iako je u sms pisalo da nece biti naknade za raskid... Pa sam im se onda "lepo" obratio.
 
Znaci naopako skroz, nekako sam ubedjen da se ovakve stvari samo kod nas desavaju. Prilikom podnosenja zahteva za raskid u poslovnici snajka me je ljubazno ubedjivala kako je poskupljenje samo 300 dinara i da to nije nista, kao u fazonu to su vam 2 kafe. A u stvari ne bi bilo 300 din. vec 1250 din. Cak su neupuceni da vise nije 90 dana minimalan period za prenos broja u drugu mrezu vec 60 dana. U fazonu valjda ja bolje znam ja radim ovde, rekoh na zalost ovde vam nije mesto ili bar naucite nesto ako vec radite tu gde radite jer ste totalno neinformisani 😂
 
Radi li nekom mreza?
nama sluzbeni kartice poludele, ne mzoemo da zovemo cim okrenemo broj odmah iskljuci mrezu(nestane oznaka za mobilnu mrezu od 4G ode na E ili potpuno nestane)
Mozemo da primamo pozive kako ko.
Sad nas zvao klijent kaze i njima pola brojeva radi pola ne
 
Isto, tj. mreža ne radi kako treba... Mobilna aplikacija je isto nedostupna...
 
Da, dešavalo se pre nekih sat vremena i u Novom Sadu. Nisam mogao da pozivam, a meni su pozivi uredno stizali. SMS je išao normalno u oba smera. Signal bio na dve crte, a uvek je na toj lokaciji bio pun. Sada se izgleda sve vratilo u normalu. Koleginica isto mts- sve vreme bez problema. Pomislio sam da sa mojim telefonom nešto nije u redu.
 
Meni sve normalno radi, ali uključen mi je VoLTE. Kad isključim VoLTE onda ne mogu nikoga da pozovem.
Jel vi, koji imate probleme, imate uključen VoLTE ?
 
Isto i kod mene, uklucen volte i ne rade pozivi ni ka jednoj mrezi ni ka fiksnom, puko je Lelekom kao zvecka 🍻
 
1710243515201.png

This Is Fine GIF
 
Koristim Omorika 3 paket već skoro 2 godine. Ističe sredinom jula ove godine. Danas vidim u MOJ MTS aplikaciji da sam prebačen na Omorika 12. Ima li ko predstavu šta je u pitanju? Pretpostavljam da će martovski račun biti veći? U februarskom računu piše Omorika 3.
 
Nazad
Vrh Dno